سنگ نمک نارنجی

فروش ویژه سنگ نمک نارنجی مخصوص صادرات، با بسته بندی جامبو بگ، سنگ نمک نارنجی پر رنگ کمیابترین نوع سنگ نمک رنگی در ایران، فروش انحصاری و تحویل در کشور مقصد.

سنگ نمک نارنجی یکی از وسایلی است که می توان آن را در فضای منزل جای داد و از انرژی مثبت آن استفاده کرد. در علم انرژی درمانی سنگ نمک از وسایلی است که دفع کننده انرژی های منفی از محیط می باشد. این کالا از طریق فروش ویژه عرضه می شود.

انواع کاربرد سنگ نمک رنگی

هالیت یا کانی سدیم کلرید یا کلرید سدیم طبیعی همگی نام هایی است که بر سنگ نمک نهاده شده است. ناخالصی های موجود در سنگ نمک سبب رنگی شدن آن می شود و این ترکیبات موجب رنگی شدن سنگ نمک می شود.

کانی های موجود در سنگ نمک سبب ایجاد مزه شوری در آن می شوند. در اثر تابش خورشید انرژی خاصی در این سنگ ها ایجاد می شود که تولید کننده یون های موجود در آن می باشند.

سنگ نمک نارنجی

اگر چه یونیزاسیون قابل مشاهده با چشم نمی باشد. این پدیده دقیقا همان چیزی است که در فتوسنتز گیاهان رخ می دهد اما قابل مشاهده نمی باشد. کریستال نمک در اثر ساختار اتمی الکتریکی خود از حالت مایع به جامد و از جامد به مایع تغییر شکل می دهد.

کاربرد های زیادی برای سنگ نمک برشمرده شده است که به عنوان مثال چراغ های نمکی می توانند به تامین نمک مورد نیاز بدن برای کسانی که مشکل خوردن نمک را دارند کمک نمایند.

از طرفی کسانی که مشکلات عصبی دارند یا دچار کم خوابی و ضعف تمرکز می باشند می توانند با قرار دادن سنگ نمک که دارای امواجی با سرعت صد تا صد و شصت هرتز می باشد از بروز این ناراحتی ها جلوگیری نمایند.

سنگ نمک نارنجی

یون های منفی در بدن که به صورت رادیکال های آزاد فعالیت دارند و سبب بروز سرطان می شوند با استفاده از سنگ نمک خنثی شده و به یون مثبت تبدیل می شوند.

رنگ های مختلف سنگ نمک خواص درمانی بسیاری دارد که علاوه بر آن دارای اثرات مثبت بر روی پوست نیز می باشد.

قیمت روز سنگ نمک نارنجی

همان طور که اشاره شد سنگ نوعی ماده طبیعی و ارزان قیمت است که کاربرد ها و فواید درمانی بسیاری دارد که اثرات آن در علومی مانند یوگا نیز به اثبات رسیده است.

سنگ نمک نارنجی

ترکیبات موجود در سنگ نمک سبب رنگی شدن آن می شود که قیمت و کاربرد سنگ نمک تابعی از نوع آن و همچنین شکل عرضه آن می‌باشد.

مثلا برخی از انواع آن در اندازه کوچک و برخی دیگر در اندازه های بزرگ به صورت چراغ دار طراحی و تولید می شوند که بر همین اساس قیمت سنگ نمک بزرگ با قیمت انواع کوچک آن تفاوت خواهد داشت.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *