سنگ نمک کریستالی

معدن سنگ نمک کریستالی جهرم فارس، سنگ نمک شفاف، دل نمک اندرانی شیشه ای، صادرات سنگ نمک کریستالی به ترکیه، بسته بندی در کیسه های ۲۵ کیلویی، درصد خلوص استثنایی ۹۹٫۸ درصد.

خواص نمک کریستال

تحقیقات زیادی بر روی این سنگ نمک انجام شده است. محققان به این نتیجه رسیده اند که این نمک دارای خواص عجیبی می باشد. هنگامی که نور به این نمک می تابد انرژی در آن تولید می شود. این نمک روی پوست تاثیر خوبی دارد. از دیگر کاربرد های این نمک، چراغ نمکی می باشد. زیرا نمک کریستال شفاف است و به راحتی نور را انتقال می دهند.

با عبور دادن سیم از داخل این نمک می توانید صاحب چراغ نمکی شوید. هر رنگ این سنگ نمک دارای خاصیت مجزا می باشد. در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم.

  • رنگ نارنجی: این سنگ احساس امنیت در انسان را تقویت می کند. سیستم عصبی را بهبود می بخشد.
  • رنگ زرد: این رنگ باعث تحریک پانکراس در بدن خواهد شد، همچنین قوای عقلانی را افزایش می دهد.
  • رنگ قرمز: این رنگ سرعت جریان خون را افزایش می دهد.
  • رنگ صورتی: حس دوست داشتن در فرد افزایش پیدا می کند.
  • رنگ سفید: خاصیت پاک کنندگی در محیط دارد.

سنگ نمک کریستالی

کاربرد سنگ نمک کریستالی

این سنگ در امور مختلفی کاربرد دارد. همانطور که بدن انسان بدون قلب نمی تواند به حیات خود ادامه دهد، صنایع مختلف نیز بدون نمک نمی توانند به فعالیت خود ادامه دهند. این سنگ با ارزش نقش حیاتی در ادامه فعالیت کشور دارد.

سنگ نمک در کارهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. ما در ادامه به شناخته شده ترین این کار ها می پردازیم.

  • خواص درمانی
  • نمای ساختمان
  • وسایل تزئینی
  • صنایع داروسازی
  • لوازم آرایشی

سنگ نمک دارای مواد معدنی زیادی می باشد. همین موضوع باعث شده که در صنایع زیادی از این ماده استفاده شود. این سنگ معمولا به صورت ریز و درشت از معادن استخراج می شود. سنگ های ریز برای مصارف کوچک و سنگ های درشت برای مصارف زیاد ارسال می شود.

سنگ نمک کریستالی

فروش عمده سنگ نمک کریستالی

فروش عمده این سنگ به مصرف آن بستگی دارد. به طور مثال داروسازی خیلی بیشتر از مسائل درمانی نیاز به این نوع سنگ دارند. هر چه مصرف بالاتر باشد به نمک بیشتری هم نیاز است.

از آنجایی که بهترین  نوع سنگ نمک کریستالی مربوط به استان فارس می باشد، عرضه مستقیم سنگ نمک شیشه ای از معادن مستقر و فعال در این استان صورت می پذرید همچنی نلازم به ذکر است بهترین نوع سنگ نمک کریستالی مربوط به جهرم و کازرون و مناطق اطراف می باشد.

سنگ نمک کریستالی

برای خرید این سنگ دو روش حضوری و اینترنتی وجود دارد. اگر قصد خرید عمده این سنگ را دارید، می توانید با استفاده از یکی از دو روش ذکر شده خرید خود را انجام دهید.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *