سنگ نمک گریل

مرکز فروش سنگ نمک گریل، تهیه و توزیع تخصصی سنگ نمک گریل مخصوص آشپزی، تهیه شده از سنگ نمک کاملا خالص با ابعاد ۲۰*۴۰ به ضخامت ۵ سانتیمتر، حداقل سفارش ۸ عدد.

سنگ نمک گریل از جمله مواردی است که در حال حاضر به شکل گسترده ای در سطح کشور به فروش می رود. مرکز فروش سنگ نمک گریل توانسته است بهترین سنگ های نمک را به بازار ارائه دهد. اگر شما تمایل به خرید این سنگ نمک دارید، از این مجموعه اقدام به خرید کنید.

سنگ نمک گریل

مشخصات سنگ نمک گریل

سنگ نمک گریل از معادن نمک حاصل می شود. این سنگ نمک ترکیبی از نمک و سایر عناصر مفید برای بدن می باشد. سنگ نمک گریل در عصر حاضر در منازل، رستوران ها و مکان های دیگری که طبخ در آن ها صورت می گیرد، مورد استفاده قرار می گیرد.

سنگ نمک گریل به حالت سطح افقی مستطیل شکل برش داده می شود. البته ممکن است که اندازه های مختلفی را از آن ها مشاهده کنید. این به شخص شما و مرکزی که از آن خریداری می کنید، بستگی دارد.

سنگ نمک گریل رنگ های متنوعی می تواند داشته باشد و آن هم ارتباط مستقیم با نوع نمکی دارد که در معدن وجود دارد. رنگ هایی که حاصل از نمک می باشد عبارت اند از:

  • نارنجی
  • سفید
  • جیگری
  • قرمز
  • قهوه ای
  • سفید رگه دار

هر سنگی که در معدن وجود دارد، قابلیت تبدیل به تابه را ندارد. تنها سنگی می تواند تبدیل به تابه شود که دارای استحکام کافی می باشد. اگر استحکام کافی در سنگ وجود نداشته باشد، سنگ هنگام برش پودر می شود. البته ممکن است تا مرحله آخر محکم بماند اما مقاومت خود را از دست بدهد و دچار شکستگی شود. سنگ گریل استحکام کافی را دارد.

سنگ نمک گریل

سنگ نمک خوراکی معمولا بخش اعظمش از نمک تشکیل شده است و بخش دور ریز کمتری نیز دارد. سنگ نمک طبیعی می تواند میزان نمک متفاوتی در خود داشته باشد. هر چه سنگی نمک کمتری داشته باشد مانند سنگ نمک گریل، مسلما کمتر در زمینه تولید نمک کاربرد خواهد داشت.

سنگ نمک گریل اغلب استحکام بالایی دارد که برای تخته آن را مناسب کرده است. تخته ای که چون تابه کاربرد دارد‌. سنگ نمک گریل کاربرد بالایی در چهار زمینه به عنوان آجر نمک دارد. این موارد عبارت اند از:

  • دیوار نمک
  • دیواری که جهت تبلیغات استفاده می شود.
  • پخت و پز
  • اتاق نمک

سنگ نمک گریل که در ابعاد کوچکتر آن به آجر نمک مشهور است در ساخت اتاق نمک کاربرد فراوانی دارد و بسیار قابل توجه می باشد.

سنگ نمک گریل

قیمت بهترین سنگ نمک گریل

قیمت بهترین سنگ نمک گریل در بازار کمی نوسان دارد. در حالت کلی خرید عمده و بدون واسطه سودرسان به فرد خریدار است؛ چرا که متحمل به پرداخت هزینه کمتری خواهد شد. بهترین سنگ نمک مسلما قیمت بیشتری نسبت به یک سنگ معمولی خواهد داشت.

یادداشت

سنگ نمک گریل ابعاد ۱۵*۲۵ هر قطعه ۸۵۰۰۰ تومان

سنگ نمک گریل

به دلیل هزینه بر بودن تولید این محصول امکان فروش تکی آن وجود ندارد و حداقل سفارش بر اساس ابعاد بین ۸ تا ۱۰ قطعه است.

منبع: مرکز سنگ نمک هالیت ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *