سنگ نمک ماساژ

مرکز فروش سنگ نمک ماساژ در تهران، سنگ نمک درمانی اصل، سنگ نمک های ماساژ در ۳ شکل تولید می شوند، مستطیل، قلبی و گوی، سنگ نمک های ماساژ با زیباترین و صیقلی ترین شکل به دست مشتریان می رسد، برای سفارش محصولات با قیمت استثنایی تماس بگیرید.

خواص ماساژ با سنگ نمک

این روزها استفاده از سنگ نمک ماساژ بسیار مرسوم بوده و بسیاری از افراد از خواص درمانی آن استفاده می کنند. به طوری که می توانید اثرات آن را پس از یک جلسه ماساژ با سنگ نمک ماساژ مشاهده کنید. نمک و مواد معدنی موجود در آن از طریق پوست جذب بدن شده و به تعادل PH در بدن کمک می کند.

از دیگر خواص سنگ نمک ماساژ می توان به بهبود گردش خون، متابولیسم و آرامش سیستم عصبی اشاره کرد. همچنین باعث تسکین درد در نقاط آسیب دیده می شود و فشار خون را کاهش می دهد. شاید از شنیدن این مطلب شگفت زده شوید، اما این روش علائم پیری را کاهش میدهد، که می توانید با استفاده از سنگ نمک در ماساژ از آن بهره مند شوید.

استفاده از سنگ نمک ماساژ قدمتی دیرینه دارد و از دیرباز در فرهنگ و سنت شرقی مورد استفاده قرار گرفته و تا به امروز ادامه دارد. نمک درمانی که عموما به رنگ صورتی است، دارای ۸۴ ماده معدنی و عناصر طبیعی می باشد و برای سلامتی بسیار مفید است.

سنگ نمک ماساژ

طرز استفاده از سنگ نمک ماساژ

از سنگ نمک ماساژ به صورت داغ بر روی نواحی مورد نظر هنگام ماساژ استفاده می شود. به این صورت که پس از ایجاد حرارتی ملایم در سنگ نمک آن را به آرامی بر روی پوست می کشند. از سنگ نمک برای ماساژ در نواحی که دچار گرفتگی عضلانی و کوفتگی شده، استفاده می شود که باعث شل شدن و افزایش انرژی در آن نقاط می شود.

محل قرارگیری سنگ نمک ماساژ اغلب بر روی نخاع، مفاصل و کف دست ها می باشد، که با استفاده از تکنیک های ماساژ سوئدی بر روی این نواحی فشار وارد می شود. با این حال می توان از آن در سایر نواحی بدن نیز استفاده کرد و باعث تسکین درد شد.

سنگ نمک ماساژ

تولید کننده گوی ماساژ

امروزه بسیاری از افراد برای تسکین دردهای خود به ماساژ درمانی با سنگ نمک روی آورده اند و از آن نتایج بسیار مفیدی کسب کرده اند. به همین دلیل بازار تولیدکنندگان گوی ماساژ بسیار داغ بوده و بخشی از تولیدات خود را به این محصولات اختصاص داده اند.

سنگ نمک ماساژ

سنگ نمک ماساژ همچون آباژور می تواند به رفع بسیاری از مشکلات در بدن کمک کند و سبب بهبود عملکرد آن شود. به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای مصرف داروی های شیمیایی که اغلب دردی را دوا نمی کنند، به روش های سنتی و قدیمی روی آورند.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *