صادرات نمک صنعتی

مرکز صادرات نمک صنعتی، انواع نمک صنعتی با دانه بندی .۳ میلیمتر تا ۸ میلیمتر، بارگیری در کیسه های ۲۵ کیلویی و جامبو بگ، صادرات نمک به عراق، افغانستان، گرجستان،ترکیه و ارمنستان.

نمک های صنعتی به دلیل ویژگی های برتری که دارند، از متقاضیان زیادی در زمینه های متفاوت برخوردار می باشد. این مجموعه به عنوان مرکز صادرات نمک صنعتی، سال های زیادی است که فعالیت های خود را به صورت حرفه ای در این زمینه شروع نموده و همواره در تلاش بوده است تا رویکرد شایسته ای را از خود به نمایش گذاشته باشد. بنابراین سود آوری بی نظیری را از محل فروش محصولات درجه یک خود بدست آورده است.

صادرات نمک صنعتی

عوامل موثر بر کیفیت نمک صنعتی مرغوب

نمک صنعتی مرغوب تهیه شده از بهترین مواد بدست آمده از دل دریا می باشد. از فیلتر های مختلف عبور داده می شود تا عناصر سنگین را به خوبی جداسازی کرده باشد. در نتیجه در طول سال های آتی دیگر خبری از بیماری های خطرآفرین نظیر سرطان نمی باشد.

تمام شرایط بهداشتی به صورت دقیق رعایت خواهد شد تا از این بابت مشکلی وجود نداشته باشد. از الک های متفاوت رد خواهد شد تا فاقد ناخالصی و مواد زائد بوده تا زمانی که در اختیار مخاطب خود قرار می گیرد، ظاهر یکدست و جذابی را خلق ساخته باشد.

هیچ گونه ماده شیمیایی در طول پردازش محصول استفاده نمی شود تا کالایی بی نظیر و درجه یک بدست مصرف کننده رسیده باشد. مورد ایده آلی برای استفاده در حجم های انبوه بوده تا پاسخ گوی نیاز های مشتری در تمامی زمینه ها بوده باشد.

صادرات نمک صنعتی

صادرات انبوه نمک صنعتی عمده

صادرات نمک صنعتی عمده درجه یک از مرکز ایران به سمت کشور های ارمنستان، افغانستان، بحرین، قطر، لبنان، یمن، سوریه، امارات، کویت و عراق ارسال می شود تا با توجه به تفاوت نرخ ارز، سود آوری ایده آلی را برای جمهوری اسلامی به همراه داشته باشد. البته به همراه بار اصلی، برگه های معتبر بین المللی آزمایشگاهی که حاوی درصد هر یک از عناصر موجود در ماده می باشد نیز پیوست خواهد شد تا رضایت مندی مخاطب به صورت کامل جلب شده باشد.

صادرات نمک صنعتی

درون بسته بندی های متالایز شده مطمئن فرستاده خواهد شد تا زمانی که در اختیار مخاطب قرار می گیرد کاربردی بوده و ویژگی های اولیه خود را در بهترین حالت ممکن حفظ نموده باشد. برای سفارش دهی تلفن همراه خود را برداشته و با یکی از شماره های قید شده در سایت ارتباط برقرار نمایید. مشخصات فنی کالا را به خوبی مطالعه نموده تا با تمام زوایای کار آشنایی داشته باشید.

این کالا در صورت نگهداری صحیح ماندگار بوده و می تواند رویکرد بی نظیری را از خود رقم زده باشد. فروش به صورت عمده می تواند نرخ پایانی کار را کاهش داده تا مشتاقان بیشتری توانایی بهره برداری از مزیت های کالا را داشته باشد.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *