آجر نمک

مرکز تولید آجر نمک هالیتو، بزرگترین تامین کننده آجر نمک و انواع سنگ نمک برش خورده در ایران، سنگ نمک های برش خورده ویژه خوراک دام با بسته بندی کارتن، سنگ نمک دیالیز.

مرکز تولید آجر نمک از جمله مراکز شناخته شده ای است که در زمینه تهیه، تولید، توزیع و فروش آجر نمک مشغول به فعالیت می باشد. در این مرکز آجر های نمک به صورت برش زدن سنگ نمک استخراج شده از معادن در هر یک از این روش ها آجر های تولید شده در اندازه های مختلفی تولید شده و به بازار عرضه می شود.

آجر نمک

استفاده از آجر نمک برای ساخت اتاق نمک

نمک هایی که به صورت آجر و به منظور استفاده از آن ها در ساخت انواع اتاق نمک تهیه و تولید می شوند که در زیر به اختصار شرح داده می شود :

نمک هایی که به صورت سنگ های سخت نمک از کوه نمک خارج می شوند: سنگ های نمک این چنینی با استفاده از تیغه های برنده بسیار بزرگ از بستر کوه جدا شده و به محل کارخانه حمل می شود.

در این محل، آن ها را به قطعات مختلف و در ابعاد گوناگون برش زده و صیقل می دهند تا ظاهر جذاب و شکیلی به خود بگیرند.

پس از آن، متقاضیان، آجر ها را به شکل های مختلف بر روی یکدیگر چیده و با آن ها اتاقک های آجری بسیار زیبایی می سازند که از آن ها جهت درمان بسیاری از بیماری ها و به ویژه انجام مدیتیشن استفاده می شود.

آجر نمک

خرید مستقیم آجر نمک

متقاضیانی که قصد خرید آجر نمک دارند می توانند به صورت مستقیم به نمایندگی های معتبر و رسمی شرکت تولید کننده این نوع آجر ها که از سوی شرکت در سراسر کشور راه اندازی شده اند مراجعه نمایند.

از جمله مزایای خرید مستقیم آجر های نمک می توان به قیمت بسیار مناسب و ارزان محصولات ارائه شده اشاره نمود.

علت این امر نیز حذف واسطه ها و در نتیجه آن از بین رفتن هزینه های واسطه گری و معاف بودن افراد مختلف از پرداخت این هزینه های نسبتا گزاف می باشد.

آجر نمک

به عبارتی می توان گفت که خرید و فروش آجر های نمک یک معامله دو سر سود می باشد به این معنی که از طرفی فروشنده مستقیما سود حاصل از فروش را به جیب می زند و صاحب سود و سرمایه می شود و از طرف دیگر، خریدار، آجر ها را با قیمت بسیار مناسبی خریداری می نماید که از لحاظ اقتصادی برای او مقرون به صرفه می باشد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *