دل نمک

فروش عمده کریستال دل نمک جهرم، سنگ نمک کریستالی شفاف شیشه ای، با قیمت بسیار مناسب، ارسال مستقیم از معدن به سراسر کشور، ظرفیت تولید ماهانه ۲۵ تن.

آشنایی با دل نمک

دل نمک که با نام های کلرید سدیم طبیعی، سندها نمک، یا هالیت شناخته می شود، نمکی به رنگ سفید و شفاف است و در نتیجه ای تبخیر شدن آب دریاها یا دریاچه ها شکل می گیرد.

دل نمک معمولا بی رنگ و یا سفید رنگ است. اما در صورتی که ناخالصی داشته باشد در رنگ های آبی روشن، بنفش، آبی تیره، صورتی، قرمز، زرد، نارنجی یا خاکستری هم پیدا می شود.

دل نمک مواد معدنی بسیاری مانند مس، روی، آهن و منگنز دارد و برای درمان برخی بیماری ها مانند سرماخوردگی، هضم بهتر غذا، بهبود وضعیت بینایی و همچنین سرفه مورد استفاده قرار می گیرد.

می توان گفت برای مصارف خوراکی، دل نمک از تمامی انواع نمک بهتر است. چون از انواع دیگر نمک طبیعی تر است. دل نمک را از معدن های نمک استخراج می کنند. با اینکه دل نمک ظاهرا شبیه به نمک خوراکی است اما مانند نمک خوراکی فشار خون را افزایش نمی دهد. دل نمک فوائد بسیاری برای بدن دارد.

دل نمک

کاربرد سنگ نمک شیشه ای

سنگ نمک کریستالی شیشه ای از محصولات معدنی و بسیار نادر است. این سنگ نمک بیشتر در حوزه درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در محصولات آرایشی و بهداشتی هم کاربرد دارد.

ایران را می توان یکی از بزرگترین تولید کننده های سنگ نمک شیشه ای کریستالی در جهان دانست. هرچقدر سنگ نمک شیشه ای کریستالی شفاف تر باشد و شباهت بیشتری به شیشه داشته باشد، گران قیمت تر است و ارزش بیشتری دارد.

از سنگ نمک کریستالی شیشه ای برای ساخت انواع داروها، تولید لوازم آرایشی یا لوازم و وسایل تزئینی استفاده می شود.

دل نمک

صادرات سنگ نمک شفاف

امروزه به دلیل خواص بسیاری که در سنگ نمک شیشه ای یافت شده، این سنگ نمک طرفداران زیادی در سرتاسر جهان پیدا کرده است. از آنجایی که معدن های سنگ نمک زیادی در ایران کشف شده، صادرات این محصول از ایران به کشور های دیگر زیاد است.

یکی از بزرگترین تولید کننده های انواع سنگ نمک تزئینی و همچنین نمک های خوراکی و صنعتی، مجموعه سنگ نمک هالیتو است. مجموعه ی سنگ نمک هالیتو همچنین بزرگترین تامین کننده ی سنگ نمک قرمز و نارنجی ویژه ی صادرات است.

دل نمک

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری درمورد سنگ نمک کریستالی یا دیگر انواع سنگ نمک دارید، می توانید با شماره تماس های درج شده در سایت تماس بگیرید. همکاران ما همواره آماده ی پاسخگویی به مشتریان هستند.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *