پودر سنگ نمک

فروش عمده پودر سنگ نمک سفید، نمک پودری نمک نرم صنعتی، امکان تحویل نمک پودری به صورت حاوی کریستال یا فاقد کریستال به انتخاب مشتری، ارسال به سراسر کشور در بسته بندی های ۲۵ کیلویی.

پودر سنگ نمک یا همان نمک آرد، محصولی است که توسط تامین کنندگان برای استفاده های غذایی ارائه می شود. در فرآیند تولید برای اینکه به بهترین کریستال های نمک دست پیدا کنیم، کلرید سدیم یا کلرید پتاسیم را پودر می کنیم.

پودر سنگ نمک به راحتی در آب حل می شود و میزان ترکیب پذیری بسیار بالایی دارد، همچنین نسبت به نمک خوراکی دانه بندی شده از ترکیب پذیری زیادی برخوردار است. افزایش حلالیت در سنگ نمک پودر شده، سبب می شود که به صورت یکنواخت در آب حل شود و طعم مناسبی را به غذا بدهد.

تفاوت نمک صدفی با نمک پودری

نمک صدفی نسبت به پودر سنگ نمک دارای شفافیت و درخشندگی بیشتری است، به همین دلیل است که به آن نمک صدفی می گویند. نمک صدفی دارای دانه بندی ریزتری نسبت به سنگ نمک پودر شده و دیگر نمک های موجود در بازار است.

نمک صدفی جز نمک های صنعتی محسوب می شود، این نوع نمک بیشتر در صنعت لبنیات و دباغی مورد استفاده قرار می گیرد. سایز دانه های نمک صدفی از نظر اندازه، تا حدود زیادی شبیه به دانه های نمک تصفیه شده است. همچنین نمک صدفی بیشترین میزان مواد معدنی را در خود گنجانده است.

پودر سنگ نمک دارای دانه بندی پرتراکم است و از نظر ظاهری شباهت زیادی به نمک صنعتی دارد. اما این نوع نمک در برابر رطوبت بسیار حساس است و اگر در برابر آب و هوای مرطوب قرار بگیرد، شکل ظاهری آن تغییر می کند.

پودر سنگ نمک

کاربرد نمک پودر شده

از پودر سنگ نمک به خاطر برش هایی ظریفی که دارد، برای مخلوط کردن با مواد غذایی مختلف استفاده می کنند. این نمک را با سوپ خشک، آرد و انواع ادویه ها و همچنین غلات ترکیب می کنند. سنگ نمک پودر شده نسبت به نمک های دانه بندی شده سنتی، عملکرد بهتری دارد و به غذاها می چسبد و ذرات اضافی ندارد.

کاربرد دیگر پودر سنگ نمک این است که، قابلیت حلالیت بیشتری نسبت به کریستال های نمک معمولی دارد. بنابراین، زمانی که کریستال ها وارد دهان می شوند طعم شوری را سریع تر از نمک های معمولی به زبان می دهند.

قابلیت ترکیب پذیری در سنگ نمک پودر شده باعث شده که آشپزها این نوع نمک را انتخاب کنند و با استفاده از پودر سنگ نمک، طعم های دیگر غذا را تقویت کنند و سدیم موجود در نمک را کاهش دهند.

پودر سنگ نمک

خرید عمده پودر سنگ نمک

پودر سنگ نمک به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد، توانسته جایگاه مناسبی را در بازارهای داخلی و خارجی به خود اختصاص دهد. خریداران این نمک طیف وسیعی از جامعه را به خود اختصاص می دهند که تمایل فراوانی به خرید سنگ نمک پودر شده دارند.

پودر سنگ نمک

فروش سنگ نمک پودر شده به صورت عمده معمولا در کیسه های ۲۵ تا ۴۰ کیلویی انجام می شود. قیمت هر تن پودر سنگ نمک با توجه به اندازه سفارش مشتریان در نظر گرفته می شود، پس عدد دقیقی را نمی توانیم برای خرید عمده مشتریان ارائه دهیم.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *