سنگ نمک تخت

عرضه سنگ نمک تخت در بازار تهران، سنگ نمک گریل، تخت گوشت سنگ نمک، ابعاد ۲۰*۳۰*۵ و ۱۵*۲۵*۵ فروش به صورت عمده، عرضه مستقیم جهت رستورانها، صادرات تخته سنگ نمک.

آشپزی با سنگ نمک

تا به حال تجربه آشپزی با سنگ نمک را داشته اید؟ آیا می دانید سنگ نمک تخت چیست؟ از فواید این سنگ نمک چه اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید راز خوشمزگی غذاهای رستوران با این سنگ پیوند خورده است؟ اگر جواب سوال های بالا را نمی دانید و کنجکاو به دانستن جواب آن ها هستید، پیشنهاد می کنیم با ما تا انتهای مقاله همراه باشید. رمز و راز خوشمزگی غذاهای مختلف به عوامل گوناگون بستگی دارد. یکی از رمزهای ناگفته دل پذیر شدن طعم غذا آشپزی با سنگ نمک می باشد. برای ایرانیان از گذشته ظرفی که در آن غذا طبخ و پخته می شد، از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. این روزها به دلایل فوایدی که سنگ نمک دارد، در رستوران های سراسر دنیا از سنگ نمک تخت برای طبخ انواع غذاها مانند غذاهای دریایی، طبخ گوشت و… استفاده می شود.

علاوه بر طبخ غذا این امکان وجود دارد تا از سنگ نمک تخت به عنوان تخته آشپزی برای درست کردن انواع سالاد و سبزیجات استفاده شود.

سنگ نمک تخت

فواید تابه نمکی

فواید تابه های نمکی بی شمار می باشد؛ به سبب همین فواید گوناگون انتخاب بسیاری از خانم های خانه دار و آشپزان حرفه ای است. تابه های نمکی به دلیل دارا بودن املاح و مواد معدنی گوناگون، طعم منحصر به فردی را به غذای شما می دهند؛ این تابه های نمکی علاوه بر این مورد خواص درمانی بسیاری را دارند. این تابه های نمکی باعث تنظیم ph بدن می شوند؛ که علت را می توان سدیم کم این تابه های نمکی نسبت به نمک های سفید داشت. هیچ محدودیتی برای استفاده از این تابه های نمکی وجود ندارد؛ و می توانید برای طبخ غذاهای مختلف از جمله غذاهای دریایی و.. از آن ها بهره ببرید. پس اگر به دنبال درست کردن غذاهای گوناگون با طعم بی نظیر هستید؛ که خطری برای سلامتی شما نیز نداشته باشد، استفاده از این تابه های نمکی می تواند گزینه مناسبی برایتان باشد.

سنگ نمک تخت

تولید کننده سنگ نمک تخت

کارخانه هایی که در زمینه استخراج انواع نمک مشغول به فعالیت هستند، سنگ نمک تخت را نیز تولید می کنند. کارخانه های استخراج کننده سنگ نمک بعد از برش دادن و صیقل دادن این سنگ ها آن ها را تبدیل به سنگ نمک تخت می کنند؛ و به بازار عرضه می کنند تا طرفداران این سنگ ها آن ها را برای مصارف گوناگون خریداری نمایند.

سنگ نمک تخت

نکته مهمی که وجود دارد این است که هر چه درصد خلوص سنگ نمک تخت بیش تر باشد، این سنگ ها فواید و خاصیت بیش تری را نیز دارند.

منبع: مرکز سنگ نمک هالیت ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *