سنگ نمک کریستالی

شرکت فروش سنگ نمک کریستالی کاملا شفاف، خالص ترین نوع سنگ نمک شیشه ای در قطعات بزرگ و کوچک ویژه صادرات، با بسته بندی ۲۵ کیلویی.

سنگ نمک همان طور که از اسمش پیدا ست، سنگی است با ترکیبات نمک در ساختار خود. نمک موجود در این سنگ ها، ترکیبی یکسان با نمک خوراکی دارد.قابل ذکر است که سنگ های نمک کریستالی برای نگهداری در خانه از قدیم مورد توجه بوده اتد و فواید زیادی برای آن ها ذکر شده اند. ما در این مقاله قصد داریم شما را با همه چیز درباره ی خواص و فواید بی شمار سنگ نمک کریستالی آشنا کنیم از ویژگی های متمایز کننده گرفته تا نحوه و قیمت فروش و عرضه آن در بازار پس فرصت را از دست نداده و تا انتهای این محتوای مختصر و مفید با ما همراه باشید.

سنگ نمک کریستالی

فواید وجود سنگ نمک کریستالی در خانه

همان طور که ذکر شد، سنگ نمک از دوران قدیم تر مورد بحث بوده و خواص مادی و غیر نادی زیادی برای سنگ نمک ذکر شده است. از جمله خواص و فواید آن به شرح زیر است؛

_خاصیت ضد گندیدگی و پاک کنندگی محیط

_خواص ضد افکارات منفی و انرژی منفی منتقله از بیرون

_از بین بردن اثرات مضر و سرطان زای دستگاه های الکتریکی مانند مایکروویو، مودم های اینترنت، تلفن های همراه، انواع لامپ های مورد استفاده، کامپیوتر ، تلویزیون، دستگاه های رادیو لوژی و…

_اثر مثبت بر روی افراد دارای بیماری های تنفسی

_اثرات ضد انگلی بر روی پوست انسان

_ارتقای کیفیت خواب در ساعات مختلف شب

_القای حس آرامش به افراد خانه

و کلی خواص دیگر…

سنگ نمک کریستالی

صادرات سنگ نمک کریستالی

در ایران خوشبختانه منابع بسیار ارزشمند سنگ های نمک به وفور یافت می شود و مانند بسیاری از کشور های دیگر، نیازی به واردات این نعمت خدادادی نیست و تولید سنگ نمک کریستالی در ایران به نحو احسن انجام می شود.

سنگ نمک کریستالی محصولی است که جزو سنگ نمک های کمیاب دسته بندی می شود و خواص دارویی فوق العاده زیادی دارد و از قدیم الایام نیز در داروخانه های سنتی یا همان عطاری ها مورد استفاده قرار می گرفته است.

سنگ نمک کریستالی اگر از نوع شفاف نباشد ارزش غذایی و تجاری چندانی ندارد و نوع شیشه ای آن نیز کمیاب است که در این زمینه مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تامین کننده سنگ نمک کریستالی شیشه ای در ایران است.

یادداشت

تامین ماهانه ۵۰ تن سنگ نمک کریستالی

قیمت سنگ های نمک نیز مانند هر محصول دیگری به پارامتر های مختلفی از جمله: کیفیت جنس آن و همچنین اوضاع اقتصادی و نوسانات بازار بستگی دارد که انتظار می رود در سال جدید به علت شرایط اقتصادی نامناسب و تحریم ها تا حدودی افزایش داشته باشد.

سنگ نمک کریستالی

برای صادرات سنگ نمک کریستالی به ترکیه و هند با امکان تحویل در کشور مقصد با ما تماس بگیرید همچنین امکان تامین ماهانه تا ۵۰ تن از این محصول وجود دارد.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *