سنگ نمک صورتی

شرکت تولیدی سنگ نمک صورتی، سنگ نمک صورتی و نارنجی صادراتی با بسته بندی جامبو بگ، امکان تامین ماهانه ۱۰۰۰ تن، تحویل در کشور مقصد.

به ماده معدنی که از کلرید سدیم تشکیل می شود، اصطلاحا هالیت یا سنگ نمک گفته می شود. سنگ نمک به شکل بلور های ایزومتریک تشکیل می شود و عمدتا بی رنگ یا سفید است؛ اما نوع و مقدار ناخالصی ها می تواند سبب تغیر رنگ در سنگ نمک باشد. شرکت تولیدی سنگ نمک صورتی این محصول را توسط دستگاه های پیشرفته استخراج و روانه بازار می گرداند.

سنگ نمک صورتی

خواص انواع سنگ نمک صورتی

در ابتدا لازم است کمی درباره نمک صورتی و مواد تشکیل دهنده ی آن صحبت کنیم. نمک صورتی، نمکی است که تنها ۹۸ درصد آن را کلرید سدیم تشکیل داده است و ۲ درصد دیگر را کلسیم، منیزیم و پتاسیم شامل می شود، که علت اصلی رنگ صورتی این نوع نمک را می توان همان ۲ درصد مواد معدنی دانست.

این نوع سنگ نمک تنها در رشته کوه های هیمالیا یافت و استخراج می شوند. فواید بی شمار سنگ نمک صورتی سبب شده تا افراد زیادی در سراسر دنیا، از این نوع نمک استفاده کنند.

از خواص انواع سنگ نمک صورتی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • دفع سموم از بدن
  • مستحکم کردن استخوان های بدن
  • مصرف نمک صورتی سبب می شود تا مایعات موجود در بدن به خوبی در شریان ها جریان داشته باشند و علاوه بر متعادل کردن هورمون ها، قند خون را تنظیم نمایند.
  • هالیت صورتی حاوی مقادیر زیاد کلرید سدیم است و از این رو می تواند فشار خون را کاهش دهد.

علاوه بر مصرف نمودن نمک صورتی، قرار دادن سنگ آن در منزل و محیط کاری می تواند فواید خوبی داشته باشد.

سنگ نمک محیط اطراف خود را عاری از آلودگی ها می کند. جالب است بدانید سنگ نمک صورتی می تواند انرژی منفی را از محیط اطراف خود دفع کند و در عوض انرژی مثبت به محیط هدیه کند. اگر به دنبال یک خواب راحت شبانه هستید، یک سنگ نمک در اتاق خواب خود قرار دهید تا یون های مثبتی را که در اتاق خوابتان وجود دارد را کاهش دهد.

سنگ نمک صورتی

خرید انواع سنگ نمک صورتی صادراتی

خواص و فواید منحصر به فرد سنگ نمک سبب شده تا خرید سنگ نمک صورتی رو به افزایش باشد. سنگ نمک صادراتی یکی از اقلامی است که در سراسر جهان مشتریان به خصوص خود را دارد، امروزه خرید انواع سنگ نمک صورتی صادراتی به یک امر کاملا آسان مبدل گردیده است.

انواع روش های خرید آنلاین توانسته این محصول را به آسانی و با قیمت های واقعی به دست متقاضیان و مصرف کنندگان برساند.

سنگ نمک صورتی

خرید بهترین و با کیفیت ترین سنگ نمک صورتی صادراتی همواره از اهداف اصلی متقاضیان این محصول بوده و از این رو تولید کنندگان برای محقق نمودن این امر از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا در استخراج و عرضه ی سنگ نمک استفاده می نمایند.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *