سنگ نمک صورتی

نمک یکی از رسوبات شور می باشد که حاصل رسوب سدیم و کلر بوده و این روز ها انواع مختلفی از نمک ‌های معدنی کشف شده که زیباترین و پرخاصیت ترین نوع آن سنگ نمک صورتی هیمالیا می باشد. خرید سنگ نمک صورتی عمده آن هم به شکلی که بتوان به کیفیت و اصل بودن آن اطمینان کرد، تنها می تواند از طریق مراکز معتبری مثل مرکز تولید و فروش ما انجام گیرد.

سنگ نمک صورتی

طرز استفاده از نمک صورتی

نمک صورتی هیمالیا را می‌ توان به روش ‌های مختلفی استفاده کرد که در ادامه تمامی روش های استفاده از آن شرح داده خواهد شد؛

  1. به منظور استفاده در آشپزی، نیاز است که این سنگ ها را به قطعات کوچکتری تقسیم کرده و برای طعم دهی به آن قطعه بسیار کوچکی از این نمک هم کافی خواهد بود، چرا که شوری آن بیشتر از نمک های معمولی بوده و از طرفی می تواند حتس طعم بهتری نیز به غذاها بدهد.
  2. به منظور تسکین درد ها و از بین بردن بوی بد بدن و همچنین پاکسازی قسمت های مختلف بدن نیاز است که این نمک ها را در آب خیساند و سپس به وان حمام اضافه کرد، می ‌توان در این نوع آب به مدت ۳۰ الی ۴۵ دقیقه استراحت کرد تا تمامی درد از بین رفته و سموم از سطح بدن خارج شوند.
  3. با توجه به تحقیقاتی که صورت گرفته نشان می دهد که سنگ نمک صورتی می تواند تمامی آلودگی های هوا را از بین ببرد و به همین دلیل است که این روز ها از این نوع سنگ نمک نوعی چراغ بسیار زیبا تولید می کنند که کار اصلی آن به جز روشنایی پاک کردن هوا از انواع میکروب ها و عوامل بیماری زا می باشد.

سنگ نمک صورتی

قیمت عرضه سنگ نمک صورتی

قیمت سنگ نمک صورتی عرضه شده توسط این مجموعه نسبت به بازار های کشور به شدت رقابتی بوده و می توان متوجه شد که قیمت آن حتی از میانگین های بازاری نیز پایین تر است، به این ترتیب می ‌توان این محصول درجه یک و بسیار پر کاربرد را به قیمت های پایین تر تهیه نمود.

سنگ نمک صورتی

می توان قیمت عرضه آن را از طریق همین سایت نیز استعلام کرد به طوری که تمامی قیمت ها به همراه قیمت بازار های دیگر در جدول تنظیم شده و می توان آن ها را مقایسه کرد، پس از آن می توان با استفاده از راه های ارتباطی ایجاد شده مثل سامانه پیامکی و یا شماره تماس های درج شده با این مرکز عرضه در تماس بود و پس از کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی های لازم خرید انجام شود.

منبع: بازار خرید و فروش سنگ نمک

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *