آجر نمک

خرید بی واسطه آجر نمک در ایران، بزرگترین تولید کننده آجر نمک در ایران، آجر نمک مخصوص صادرات، آجر نمکی ویژه ساخت اتاق نمک، ابعاد ۱۰*۲۰ و ۱۰*۱۵ ضخامت ۳ تا ۵ سانت.

آجر نمک ، همان سنگ نمک می باشد که از معادن سنگ نمک  استخراج می کنند  سپس شستشو داده و به ضخامت های مختلف برش می‌‌زنند.آجرنمک در سایز خود آجر معمولی یا بزرگتر به فروش می رسد.

به وسیله  آجر نمک، در هتل ها و رستوران ها دیوارهای نمکی و غارهای نمکی درست می کنند  که بسیار چشم نواز است و هر رهگذری را به سوی آن سوق می دهد.بعضی شرکت ها برای زیباتر شدن آجر نمکی ،آن را رنگ می کنند تا زیبایی اش دوچندان شود.

آجر نمک

مطالب مفید درباره آجر نمک

یکی از کاربرد های بسیار زیبای آجر نمک ،اتاق نمک ،دیوار نمک ،استفاده در معماری و دکوراسیون ساختمان می باشد.

از آجر نمک به  صورت طرح هایی در داخل دیوار بکار می برند که با نور آن فضا  ادغام شده و بازتاب بسیار زیبایی حاصل می شود.

دیگر کاربرد آجرهای نمکی برای پخت و پز می باشد.برای پخت غذاهایی مانند همبر  ، پیتزا ،ماهی ، نان می توان استفاده کرد. صفحه نمکی را بروی گاز داغ کرده و غذای مورد نظر را برآن طبخ می کنند.

از قدیم براین باور بودند که نمک انرژی مثبت تولید می کند و استفاده  آن در خانه موج مثبت ایجاد می کند.اخیرا هنرمندان بر روی آجر های نمکی در سایزهای مختلف اقدام به نقاشی و خطاطی می کنند که جلوه زیبایی به این سنگ ها می بخشد.برای زیباتر شدن سنگ نمک پشت آن را نورپردازی می کنند که فضای رویایی و آرامبخشی به آن محیط می دهد.

همچنین از سنگ نمک آباژور های سنگی زیبایی درست می کنند که زیبایی محیط را دو چندان می کند.

آجر نمک

شرکت فروش آجر نمک

شرکت سنگ نمک پس از استخراج سنگ  آنها را برش زده و به قطعات دلخواه تقسیم می کند سپس آنها را در حوضچه آب می ریزد تا گل و لای و ناخالصی آن پاک شود .سنگ ها تمیز و درخشان شده و آماده فروش می شوند.

فروشگاه سنگ نمک ایران زمین ، در مشهد واقع شده است .این شرکت سنگ نمک را از معادن استخراج کرده وبعد از پاکسازی و برش دادن روانه بازار و استان های همجوار می کند.این شرکت هم به صورت خرده هم عمده آجر سنگ نمک توزیع می کند.شماره تماس جهت سفارش این شرکت در سایت شرکت  گذاشته شده است.

آجر نمک

علاوه بر گرمسار در بسیاری از شهرهای ایران معادن سنگ نمک وجود دارد که سالانه به کشورهای همجوار مانند آذربایجان و ترکیه صادر می‌کنند مجموعه سنگ نمک هالیتو با داشتن مراکز تخصصی برش سنگ نمک در این زمینه بزرگترین تولید کننده آجر نمک در ایران است.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *