نمک دامی

فروش عمده نمک دامی، نمک دامی پودری و شکری با بسته بندی ۲۵ کیلویی، سنگ نمک فله دامی با دو قیمت متفاوت و کیفیت بسیار عالی، ارسال به سراسر کشور.

نمک دامی از جمله مفیدترین و بهترین مواد مورد استفاده در خوراک دامی می باشد. فروش عمده انواع مختلف نمک دامی با مناسب ترین قیمت و کیفیت بالا در داخل کشور با قیمت مناسب در حال انجام می باشد. اگر خواستار خرید عمده هستید برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه را دنبال کنید.

نمک دامی

استفاده از سنگ نمک در خوراک دام

همانطور که استفاده از نمک برای انسان دارای فوایدی است مصرف آن برای دام نیز بسیار مفید می باشد و فواید بسیار زیادی برای بدن آنها دارد. در این بخش می خواهیم شما را با برخی از فواید استفاده از سنگ های نمک در خوراک دام آشنا کنیم.

باعث افزایش میزان اشتهای دام می شود.

در صورت استفاده از انواع سنگ های نمک در خوراک دام، میزان اشتهای آنها به میزان قابل توجهی افزایش می یابد به همین خاطر رشد و نمو آنها نیز با سرعت بیشتری انجام می شود. لازم به ذکر است بدانید تحقیقات و بررسی های مختلف نشان داده شده است که افرادی در خوراک دام هایی خود از این محصول استفاده می کنند از بروز مشکلات مختلفب همچون سوء تغذیه در دام های خود جلوگیری به عمل می‌آورند.

نمک دامی

میزان طول عمر دام را افزایش می دهد

سنگ نمک تاثیر به سزایی در افزایش میزان عمر دام می گذارد و طول عمر دام را افرایش می دهند همچنین با افزایش سیستم ایمنی بدن دام از مبتلا شدن آن به بیماری های مختلف نیز جلوگیری به عمل می آورد.

کاهش نفخ و برطرف کردن مشکلات دیگر

یکی از بدترین کارهایی که انواع دام مانند گاو انجام می دهد لیس زدن ادرارشان می باشد. باید بدانید در صورتی که از سنگ نمک در خوراک دام استفاده شود از انجام اینکار در گاو جلوگیری به عمل می آورد. لازم به ذکر است بدانید این محصول میزان نفخ در گاو را نیز بسیار کاهش می دهد.

مهم ترین مزایای استفاده از سنگ نمک در گاوداری و…

همانطور که می دانید انواع دام شامل گوسفند، گاو و بز وجود دارد. اگر می خواهید میزان گوشت، چربی و همچنین شیر موجود در دام های خود را به میزان چشمگیری افرایش دهید به راحتی می توانید از انواع سنگ های نمک در خوراک دام های خود استفاده کنید.

نمک دامی

قیمت سنگ نمک دامی

نمک دامی

مرکز پخش سنگ نمک دامی

انواع نمک دامی پس از تولید در کارخانه مستقیما به سراسر کشور ارسال می شود، همچنین بارگیری سنگ نمک دامی مستقیما از معدن صورت می گیرد.

نمک دامی

سنگ نمک دامی صادراتی با بسته بندی ۱۵ کیلویی امکان تحویل و عرضه در کشور مقصد را نیز دارد همچنین انواع سنگ نمک برش خورده دامی مخصوص صادرات در مجموعه سنگ نمک هالیتو تهیه و تامین می شود.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *