سنگ نمک دامی

ارسال سنگ نمک دامی به سراسر کشور، سنگ نمک سفید رگه دار، سنگ نمک سفید یک دست، حداقل سفارش ۱۵ تن، برای خرید مستقیم سنگ نمک از معدن تماس بگیرید.

سنگ نمک دامی و فواید آن

سنگ نمک دامی راهی موثربرای حیوانات است تا به این شیوه مواد معدنی مورد نیازآنها تامین شود.

احشام به طور طبیعی تمایل به خوردن نمک دارند زیرا این امر سبب می‌شود تا آنها از رشد و نمو خوبی برخوردار شوند بنابراین دچار سوء تغذیه نخواهند شد و سیستم ایمنی و تولید مثل آنها تقویت خواهد شد

هزاران سال کشاورزان رژیم های غذایی حیوانات را با اشکال مختلف نمک تکمیل کرده‌اند برای این منظور آنها از سنگ نمک های طبیعی استفاده کرده‌اند و یا به شیوه‌ای نمک را با غذای معمولی دام ترکیب کرده‌اند لذا در سال های اخیر نیاز به تهیه نمک سنگ برای بهبود تغذیه حیوانات افزایش یافته است.

یادداشت

سنگ نمک دامی  با توجه به نوع حیوان و نیازهای غذایی او تهیه می شود. به این ترتیب بهره وری بیشتری از دام انتظار می رود.

سنگ نمک دامی

علت نمک دادن به گوسفندان

گوسفندانی که به اندازه کافی نمک دریافت نمی‌کنند به سراغ  خوردن مواد بی ارزشی مانند چوب و کاغذ می‌روند.

سنگ نمک دامی سبب می‌شود مواد معدنی با طعمی بهتر برای گوسفندان مهیا شود. به همین دلیل آنها برای لیسیدن آن مشتاق هستند.

نمک می تواند گوسفند را تشویق به  خوردن  بیشتر کند که این امر رشد بهتر دام را فراهم خواهد کرد و مهم نیست شما گوسفند را برای گوشت آن پرورش دهید و یا پشم آن. با این شیوه مواد معدنی لازم برای رشد عضلات، سیستم اعصاب و ایمنی و تولید مثل آنها فراهم خواهد شد.

سنگ نمک دامی

 تاثیر سنگ نمک بر رشد گاو

سنگ نمک دامی چه تاثیری بر رشد دام خواهد داشت؟ اگر حیواناتی مانند گاو و گوسفند با کمبود سدیم مواجه شوند چه اتفاقی می‌افتد؟

این سوال افراد زیادی است که در زمینه پرورش دام فعالیت دارند علائم کمبود نمک در گاوهای شیری شامل لیسیدن چوب، خوردن خاک و عرق است.

معمولا در صورت کمبود، این علائم بعد از دو تا سه هفته در دام دیده می‌شود. داشتن پشم های زبر نیز از دیگر علائم کمبود نمک در برنامه غذایی دام است. همچنین در صورت محرومیت، اشتهای گاو کاهش می‌یابد و این امر منجر به کاهش وزن خواهد شد.

سنگ نمک دامی

خرید سنگ نمک سفید دامی

خرید سنگ نمک دامی سفید به صورت مکعبی و یا فله انجام می‌پذیرد و در بازار داخل طبعا خرید آن به صورت فله بسیار مقرون به صرفه تر از انواع مکعبی  است.

در خرید این محصول توجه به رنگ آنها اهمیت دارد رنگ سنگ نمک بستگی به مواد معدنی آن دارد و آن دسته از سنگ هایی که سفید هستند، میزان سدیم بیشتری دارند و رنگ قرمز و یا نارنجی نشان دهنده میزان بالای آهن است.

صادسنگ نمک دامیرات سنگ نمک دامی

صادرات سنگ نمک دامی معمولا به صورت برش خورده انجام می‌گیرد البته بازار صادراتی سنگ نمک فله نیز بسیار پر رونق است ولی به صورت بسته بندی آن هم بسته بندی بسیار کوچک که مشخصات بازار مقصد را نیز به همراه داشته باشد.

 

برای خرید سنگ نمک دامی صادرات ویژه بازار قطر و گرجستان با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *