فروش نمک صنعتی

کارخانه فروش نمک صنعتی در گرمسار، قیمت نمک صادراتی، کارخانه نمک در گرمسار، قیمت نمک تنی، نمک صنعتی در شیراز، فروش انواع نمک، فروش عمده نمک طعام، قیمت سنگ نمک معدنی.

از آنجایی که صنعت های مختلف روز به روز در حال پیشرفت هستند و از طرفی رقابت میان صنایع شدت گرفته، فروش نمک صنعتی اهمیت زیادی پیدا کرده است. از طرفی با توجه به افزایش افراد سودجو در این حوزه، خرید نمک صنعتی با کیفیت به یک چالش تبدیل شده است. پیش از آنکه به خرید این نمک بپردازید بهتر است با آن به طور کامل آشنا شوید. نمک صنعتی برخلاف نمک خوراکی از درصد خلوص زیادی برخوردار نیست و تصفیه نشده است از این رو برای مصارف خانگی اصلا مناسب نیست و حتی می­تواند باعث مسمومیت ­شود. این نمک به دو شکل دانه درشت و دانه ریز تهیه می­شود. از نوع دانه درشت آن در خوراک دام ها استفاده می­شود. نوع دانه ریز این نمک بیشترین کاربرد را در صنایع مختلفی مانند حفاری، لاستیک سازی، ساخت فلزات، تهیه مواد شوینده، داروسازی، چرم سازی و… دارد. از انواع آن می­توان به نمک صدفی، نمک شکری و نمک شیلاتی اشاره کرد.

کارخانه نمک صنعتی گرمسار

معدن گرمسار یکی از غنی ترین معادن در تهیه نمک صنعتی با کیفیت است. کارخانه نمک گرمسار با توجه به درصد خلوص متفاوت نمک ها و کیفیت مطلوبی که دارد از معروف ترین کارخانه ها است. مجموعه هالیتو با دسترسی به این معدن و برخورداری از دستگاه ها و ابزار مورد نیاز، به فروش نمک صنعتی با بهترین کیفیت می­پردازد.

فروش نمک صنعتی

نحوه استخراج و کوبش سنگ نمک

به طور کلی سنگ نمک از معادن مختلفی مانند معدن گرمسار تهیه می­شود. سپس با استفاده از دستگاه های مخصوص در کارخانه ها خرد شده و به دانه هایی با اندازه های متفاوت تبدیل می­شود. روش های استخراج سنگ نمک شامل چندین روش استخراج سنگ نمک به روش خلاء، تبخیری، رو باز، تونلی و شکست هیدرولیکی می­باشد. در واقع سنگ نمک پس از استخراج و عبور از دستگاه نمک کوبی و خرد شدن، از توری رد می­شود و در اندازه های مختلف تحویل داده می شود. بر حسب نوع مصرف نمک از اندازه های متفاوت آن استفاده می­شود. برای مثال اندازه دانه های نمک شکری با نمک خوراکی متفاوت است.

فروش نمک صنعتی

فروش نمک صنعتی

با توجه به افزایش فروشندگان نمک صنعتی، خرید این نمک کار بسیار دشواری است. از آنجایی که این نوع از نمک یک عنصر مهم در صنایع مختلف به شمار می­رود، باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. مجموعه هالیتو با سابقه درخشان و دسترسی به ۲ معدن و ۴ کارخانه، بهترین انتخاب برای خرید این نمک می­باشد.

فروش نمک صنعتی

برای خرید عمده انواع نمک صنعتی تماس بگیرید.

منبع: مرکز سنگ نمک هالیت ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *