کارخانه نمک گرمسار

کارخانه تولید کننده سنگ نمک گرمسار، تولید و بسته بندی انواع سنگ نمک صورتی، نارنجی و سفید، بزرگترین تامین کننده انواع سنگ نمک صادراتی کریستالی و آبی.

کارخانه نمک گرمسار به عنوان بزرگترین تامین کننده سنگ نمک، با بهره گیری از دستگاه های صنعتی توانسته این محصول را برای کاربردهای مختلف به بازار عرضه کند. انواع سنگ نمک این منطقه به علت خلوص بالا به کشورهای مختلف صادر می شوند. در مورد طریقه استفاده و نگهداری از سنگ نمک چه اطلاعاتی دارید؟

کارخانه نمک گرمسار

نحوه نگهداری از سنگ نمک

سنگ نمک به عنوان یک کلرید سدیم طبیعی مصارف خوراکی و تزئینی دارد. معادن این نوع سنگ در نقاط مختلف کشور یافت می شود اما یکی از بزرگترین آنها معدن نمک گرمسار است. در این منطقه ۲۷ معدن وجود دارد که هر ساله هزاران تن انواع سنگ های نمکی با خلوص ۹۸ درصد استخراج می شوند.
در طب سنتی استفاده از سنگ نمک برای درمان بسیاری از بیماری ها رایج بوده است. امروزه از نوع فرآوری شده این محصول اغلب برای مصارف خوراکی استفاده می کنند. طبق آمار حدود ۸۰ درصد از سنگ های استخراج شده از معادن گرمسار نیز مصارف خوراکی دارند و تنها بخش اندکی از آن به عنوان دور ریز برای از بین بردگی یخ زدگی جاده ها در فصل زمستان استفاده می کنند.
بدون شک نگهداری از سنگ نمک اهمیت زیادی در حفظ کیفیت اولیه آن دارد. یکی از موارد مهم جلوگیری از عدم رسیدن رطوبت به این سنگ ها است. نمک ها در معرض رطوبت بافت خود را از دست می دهند و به راحتی آب می شوند. انواع سنگ نمک در برابر عنصر اورانیوم و کربن نیز واکنش شیمیایی نشان داده و به رنگ سیاه تبدیل می شود. بنابراین فراهم نمودن شرایط محیطی مناسب برای انبارداری و نگهداری از سنگ های نمک اهمیت زیادی در حفظ کیفیت آنها خواهد داشت.

کارخانه نمک گرمسار

فروش بهترین سنگ نمک کارخانه گرمسار

میزان برداشت و فرآوری سنگ نمک کارخانه گرمسار بیشتر از نیاز بازار داخلی است به همین علت هر ساله حجم قابل توجه ای از آن به کشورهای دیگر صادر می شوند. همانطور که اشاره شد مصرف سنگ نمک اغلب جنبه دارویی و درمانی نیز دارد. برخی از مهمترین تاثیرات درمان این کانی طبیعی عبارتند از:

  • موثر در درمان بیماری های ریوی، آسم و سرفه
  • کاهش اضطراب، استرس و افسردگی با داشتن سنگ نمک در خانه
  • موثر برای درمان بیماری های مفصلی و رفع کبودی های بدن
  • مناسب برای افرادی که میزان ید بدن آنها بسیار پایین است.

کارخانه نمک گرمسار

امروزه عرضه و فروش بهترین سنگ نمک استخراج شده از معادن گرمسار نه تنها با شیوه های سنتی که به صورت آنلاین و اینترنتی نیز صورت می گیرد. شرکت های فرآوری و تولید نمک خالص برای تهیه ارزان این محصول می توانند کلیه سفارشات عمده خود را به صورت غیر حضوری و با کمترین قیمت ممکن در این مرکز ثبت کنند.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *