سنگ نمک آبی رنگ

نایاب ترین سنگ نمک آبی رنگ صادراتی، فروش و صادرات سنگ نمک آبی کریستالی گرمسار، بیشترین میزان ذخیره و موجودی در سراسر دنیا،امکان تحویل در کشور مقصد.

معرفی سنگ نمک آبی رنگ

سنگ نمک آبی رنگ با رگه های آسمانی خود دریچه‌ای از هنر بی نظیر خلقت را جلوی دیدگان مبهوت هر بینده‌ای می‌گشاید.

با تماشای زیبایی‌های نهفته در سنگ نمک آبی رنگ، آرامشی لذت بخش و جانانه را به خود ارمغان دهید و تعجب آور نیست که در دیدن این سنگ نمک، خود را با معجزه‌ای در عالم آفرینش مواجه بدانید.

یادداشت

نمکی به رنگ دریا که بیشتر از آنکه در سرزمین استخراج آن ایران، شناخته شده باشد، مابین اروپائیان معروفیت دارد.

در استخراج سنگ نمک از اعماق کوهها و معادن سمنان در جنوب رشته کوه البرز و همچنین پیرامون معادن و غارهای نمکی شهرستان گرمسار به پدیده‌ای جذاب با رگه های آبی پر رنگ و کم رنگ به نام سنگ نمک آبی رنگ خواهید رسید.

الماسی نمکی که کریستال های آن، دارای قدمتی بسیار طولانی می باشند. البته متوجه باشید که این سنگ  نمک فریبنده و دلربا، در گستره ای محدود و تنها در کشور ایران استخراج می گردد. لذا از سنگ نمک آبی، همواره به عنوان جواهری بسیار پا ارزش و نایاب در دنیا یاد می کنند.

سنگ نمک آبی رنگ

چرا نمک آبی رنگ می شود؟

باید بدانید که سنگ نمک آبی ، یکی از منابع غنی سرشار از منیزیم، آهن و پتاسیم  است. رنگ زیبای آبی این سنگ نمک را در واقع به علت برخورداری از منبع پتاسیم آن می‌دانند.

همچنین اثرات سنگینی و سختی بسیار زیادی که بر ته نشست و رسوب  نمک، در حین ساخت طبیعی بافت بلوری آن طی هزاران سال اتفاق می افتاد و به تولید  این سنگ نمک منجر می شود، نیز بی تأثیر نیست.

 

سنگ نمک آبی رنگ

بازار صادراتی سنگ نمک آبی سمنان

یکی از معروفترین بازارهای صادراتی ایران، در زمینه سنگ نمک آبی را می‌توان قاره اروپا دانست که البته آمریکای شمالی نیز چنین وضعیتی دارد.

سنگ نمک آبی به دلیل کارایی زیادی که در آرام بخشی و رفع افسردگی دارد هواخواهان بسیار زیادی دارد که البته نباید از طعم ویژه‌ای که این سنگ نمک به غذا می‌دهد غافل شد که همین امر موجب گسترش مصرف آن در رستورانهای لوکس شده است.

سنگ نمک آبی رنگ

فروش سنگ نمک آبی

سنگ نمک آبی علاوه بر موارد ذکر شده برا کنترل فشار خون نیز بسیار مجرب است که توسط بخش زیادی از مشتری‌ها این مسئله منعکس گردیده است البته لازم به ذکر است افراط در مصرف هیچ ماه غذایی هیچگاه توصیه نمی‌گردد.

سنگ نمک آبی رنگ

مجموعه سنگ نمک هالیتو به عنوان بزرگترین تامین کننده سنگ نمک آبی در ایران است و همواره بیشترین ذخیره سنگ نمک آبی رنگ را در اختیار دارد.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *