گوی ماساژ سنگ نمک

مرکز فروش عمده گوی ماساژ سنگ نمک، فروش عمده گوی سنگ نمک جهت ماساژ، فروش مستقیم در تهران، اصفهان، ارسال به سراسر کشور با قیمت بسیار مناسب، سنگ نمک برای پا درد.

خرید سنگ نمک ماساژ

آیا تا به حال راجع به گوی ماساژ سنگ نمک، چیزی شنیده اید؟ از خواص ماساژور های نمکی چیزی می دانید؟ اگر تصمیم به خرید سنگ نمک ماساژ دارید، بهتر است کمی راجع به خصوصیات آن اطلاعات داشته باشید.

احتمالا در مورد خواص بی نظیر نمک و تاثیر آن در درمان بیماری ها  شنیده اید. برخی از متخصصین معتقدند ماساژ درمانی به وسیله سنگ، از هزار سال پیش انجام می‌شد. به این صورت که افراد سنگهای صاف را از محل رودخانه ها جمع آوری می کردند و به صورت سرد یا گرم برای ماساژ درمانی از آن استفاده می‌کردند.

گوی ماساژ سنگ نمک

  گوی ماساژ سنگ نمک

قبل از هر چیز باید بدانید سنگ ‌نمک ماساژ، انواع مختلفی دارد و ممکن است به شکل های متنوعی در بازار وجود داشته باشد. این سنگ های نمک به شکل های دایره ای یا همان گوی و مستطیل، طراحی و تولید می شوند. و به عنوان تسکین دهنده ی درد استفاده می شوند. این گوی ها انواع درد های مفصلی و درد در قسمت های مختلف بدن را تسلی میدهد و استفاده از آن آرامش مطلوبی را به شما هدیه خواهد داد. سنگ های ماساژ همچنین برای کم خوابی، مفید بوده و کیفیت خواب شما را بهتر می کند.

گوی ماساژ سنگ نمک

نحوه ی استفاده از گوی ماساژ

برای استفاده بهتر، از گوی ماساژ احتیاج به یک وسیله، برای گرم کردن گوی ها، دارید. هیتر می تواند گزینه ی خوبی باشد. البته برخی هم سنگ ها را به وسیله ی آب گرم، گرم می کنند. با ماساژ این گوی ها روی پوست بدن، ریلکس شدن عضلات و به دنبال آن آرامشی عمیق را احساس خواهید کرد. گوی ماساژ سنگ نمک، با بهبود گردش خون، هر گونه استرس و اضطراب را از بدن شما دور می کند.

گوی ماساژ سنگ نمک

تولید کننده سنگ نمک دکوری درمانی

افزون بر خاصیت درمانگری طبیعی که این سنگ ها دارند، ظاهر زیبای این سنگ ها و بازتاب نور در آن، جلوه ی بی نظیری به محیط می دهد. به همین دلیل استقبال افراد از این سنگ نمک ها، روز به روز در حال گسترش است.

تولید کننده سنگ نمک دکوری و درمانی باید این نکته را مد نظر داشته باشد که با توجه به اینکه این روزها مردم فواید سنگ نمک ها را بیش از پیش می دانند، اگر کیفیت خوبی به بازار عرضه کنند و در کنار آن تنوع محصولات خود را چه در زمینه سنگ های دکوری و چه در زمینه سنگ های ماساژ افزایش دهند، پشیمان نخواهند شد و مشتریان خود را خواهند داشت.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *