سنگ نمک تزئینی

مرکز فروش سنگ نمک تزئینی اصفهان، تولید کننده انواع سنگ نمک تزیینی گوی، هرم و مکعب، سنگ نمک تزیینی وان یکاد، در رنج قیمتهای مختلف متناسب با سلیقه خریدار.

تولید سنگ نمک تزئینی

برای تولید سنگ نمک تزئینی، سنگ نمک ها را بعد از استخراج از معادن به مراکز تولیدی و یا کارخانجات تولید سنگ نمک منتقل می‌نمایند.

بسته به اینکه نوع دستگاه های شما از چه نوعی باشد (بسیاری از کارگاه ها قله برهای کوچک دارند) باید سنگ نمک خود را انتخاب کنید.

برای تولید این سنگ نمک دکوری، باید سنگ نمک بافت نیمه بلورینی به خود بگیرد، به همین منظور سنگ نمک های استخراج شده پس از انتخاب، به خوبی شست و شو داده می‌شوند، در مرحله شست و شو آهک و گوگرد این سنگ ها از بین رفته، خلوص سنگ بالاتر رفته و حالت نیمه بلورینی پیدا می‌کند.

اگر به اختصار بیان کنیم مهمترین قسمت تولید سنگ نمک تزئینی موارد ذیل است:

  • انتخاب سنگ نمک مناسب
  • نحوه برش سنگ نمک

سنگ نمک تزئینی

فروش عمده سنگ نمک تزئینی

سنگ نمک تزئینی امروزه به یکی از پرفروش ترین محصولات دکوری تبدیل شده است و توسط مجموعه‌های متعددی به فروش می‌رسد.

نمک سنگ های معدنی چراغ دار جزء کالاهای تزئینی به شمار می‌روند که علاوه بر ایجاد جذابیت های بصری در محیط، باعث تولید انرژی های مثبت و دفع انرژی های منفی در محیط می‌شوند.

سنگ نمک به دلیل قابلیت تولید یون منفی و همچنین از بین بردن انرژ های منفی از جایگاه ویژه‌ای به نسبت سایر مواد معدنی برخوردار است.

سنگ نمک سفید و سنگ نمک نمک نارنجی در دنیای سنگ نمک های تزیینی بیشترین استقبال را دارند و بیشتر مورد پسند قرار می‌گیرند البته به شرطی که تولید کننده بتواند با ظرافت تمام محصول نهایی را خلق کند.

سنگ نمک تزئینی

فروش سنگ نمک تزئینی صادراتی

به دلیل وجود معادن سنگ نمک مرغوب در ایران، ایران جزو بزرگ ترین تولید کنندگان سنگ نمک در جهان می باشد؛ از این رو حجم قابل ملاحظه ای از سنگ نمک های استخراج شده از معادن به کشورهای مختلف خصوصا کشورهای همسایه صادر می شود.

سنگ نمک تزیینی ویژه صادرات با سنگ نمک های تزیینی عرضه شده در بازار داخل متفاوت است چرا که ابتدا به ساکن نوع بسته بندی به دلیل مسافت طولانی حمل و نقل و همچنین جهت بازاریابی می‌بایست متفاوت باشد و از طرفی دیگر حرف جدید باید برای گفتن داشته باشد و گرنه با نمونه های پاکستانی و چینی قابلیت رقابت نخواهد داشت.

سنگ نمک تزئینی

بازار سنگ نمک دکوری

نمک از دیرباز مورد توجه انسان ها بوده و همیشه بازار رونق یافته‌ای داشته است به طور مثال سنگ نمک های تزئینی منقش به آیات قرآنی برای دفع چشم زخم بسیار مورد توجه است و حقیقتا لازم است که در همه اماکن وجود داشته باشد.

سنگ نمک تزئینی

مجموعه سنگ نمک هالیتو دکوری سنگ نمک منقش به آیات وان یکاد و چهار قل را به بهترین شکل ممکن تولید می‌کند و با قیمت بسیار استثنایی عرضه می‌نماید.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *