خرید سنگ نمک صورتی

مرکز خرید سنگ نمک صورتی صادراتی، سنگ نمک نارنجی صادراتی، بزرگترین صادر کننده سنگ نمک قرمز در خاورمیانه، امکان تحویل سنگ نمک در کشور مقصد با کمترین نرخ حمل دریایی.

معدن سنگ نمک صورتی

خرید سنگ نمک صورتی به دلیل ظاهری جذاب، طعمی متفاوت و خواصی شگفت انگیز معمولا برای مصرف کنندگان سنگ نمک خوراکی در خارج از کشور و تولید کنندگان سنگ نمک تزیینی در داخل کشور جذابیت بسیار زیادی دارد.

معدن سنگ نمک صورتی بیشتر در منطقه ی پنجاب پاکستان قرار داشته و در نتیجه بخش اعظم سنگ نمک صورتی جهان از این منطقه و از دل کوه های مرتفع هیمالیا استخراج می‌شود البته این سنگ نمک به میزان محدودتر در ایران نیز قابل استخراج است که برخی مناطق مانند گرمسار تامین کننده آن می‌باشند.

۹۸ درصد از این سنگ نمک از عناصر سدیم و کلر تشکیل شده و عناصری چون کلسیم، روی، مس و آهن دو درصد باقی مانده ی این سنگ نمک را تشکیل می دهند که همین دو درصد مزه و رنگ این سنگ نمک را نسبت به دیگر سنگ نمک ها متمایز کرده است.

خرید سنگ نمک صورتی

خواص سنگ نمک هیمالیا

نمک هیمالیا به دلیل داشتن میزان متنابهی آهن دارد که البته میزان آهن آن از سنگ نمک قرمز کمتر است و برای بیشتر افراد مناسب است اما اکثریت استفاده ای که در سراسر دنیا از سنگ نمک نارنجی و صورتی می‌شود برای تولید سنگ نمک تزیینی است.

تامین املاح ضروری بدن، تقویت ارسال پیام در سیستم عصبی بدن و مبارزه با افسردگی و جلوگیری از ریزش مو و کم خونی از دیگر خواص این نمک می باشد از آنجا که وجود ید در نمک برای جلوگیری از کم کاری غده تیروئید و بیماری گواتر لازم می باشد و این نمک دارای ید نمی باشد توصیه می‌شود مصرف نمک تصفیه شده خوراکی یددار را حتما در برنامه غذایی خود داشته باشید.

خرید سنگ نمک صورتی

بازار صادراتی نمک صورتی

وجود معادن محدود نمک صورتی در جهان و همچنین استقبال ویژه سایر کشورها از جمله کشورهای آمریکایی و اروپایی باعث شده است تا بازار صادراتی سنگ نمک صورتی بازاری رونق یافته باشد و سالانه ارز زیادی از صادرات و خرید سنگ نمک صورتی روانه جیب تجار پاکستانی می‌شود.

کشور ایران به دلیل وجود معادن نمک صورتی نه تنها نیازی به وارد کرد این نوع نمک ندارد بلکه خود می‌تواند به عنوان صادر کننده این نمک فعالیت داشته و سالانه ارز زیادی را وارد کشور نماید.

مجموعه سنگ نمک هالیتو به عنوان بزرگترین تامین کننده سنگ نمک صورتی و نارنجی و قرمز در ایران همواره رتبه یک را جهت تامین انواع سنگ نمک رنگی و همچنین سنگ نمک آبی در ایران داشته است.

خرید سنگ نمک صورتی

خرید سنگ نمک صورتی

برای خرید سنگ نمک صورتی صادراتی حداقل سفارش جهت بازار داخل می‌بایست ۲۵ تن و جهت بازارهای صادراتی باید ۱۰۰ تن به بالا باشد و از آنجا که در فروش سنگ نمک عامل حمل و نقل شدیدا بر قیمت تاثیرگذار است به همین جهت مجموعه هالیتو ارزانترین نرخ حمل دریایی را به مشتریان خود به سراسر بنادر کشورهای مختلف ارائه می‌دهد.

ببینید

مطالب بیشتری را درباره سنگ نمک صورتی اینجا ببینید

خرید سنگ نمک صورتی

امکان تحویل سنگ نمک صورتی و نارنجی به صورت ماهانه ۱۰۰۰ هزار تن در کیسه جامبو بگ وجود دارد.

منبع: مرکز سنگ نمک هالیت ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *