تجهیزات اتاق نمک

مرکز تامین و خرید تجهیزات اتاق نمک، آجر نمک، چسب نمک، نمک مخصوص کف، نمک مخصوص پاشش، از تجهیزات لازم جهت ساخت اتاق نمک می باشد، برای مشاوره، طراحی و ساخت اتاق نمک با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تولید آجر نمک درمانی

آجر نمک یکی از اصلی ترین تجهیزات اتاق نمک است. در واقع بنای اصلی یک اتاق نمک به دیواره های آجر نمکی آن است. همانطور که می‌دانید امروزه اتاق نمک محبوبیت و شهرت بسیار زیادی پیدا کرده است. خواص این اتاق آنقدر زیاد است که یک مقاله جداگانه برای توضیحات آن لازم است.

کلیه این خواص از آجر نمک به دست می‌آید. تولید آجر نمک در ابعاد و اندازه های مختلف انجام می‌شود. این محصولات از مواد اولیه که سنگ نمک است ساخته و پرداخته می‌شوند. برای اینکه از کلیه خواص درمانی نمک و اتاق آن بهره ببرید، باید آجر نمک مرغوبی داشته باشید. به همین جهت باید بهترین تولید کننده آن را پیدا کنید.

تجهیزات اتاق نمک

شیوه ساخت اتاق نمک

بنویسید اتاق نمک، بخوانید محل آرامش انسان. تجهیزات اتاق نمک و طراحی آن به صورتی است که انسان را از شر مشکلات و دغدغه های محیطی نجات دهد. بسیاری از افراد به این اتاق ها، اتاق نجات می‌گویند. شیوه ساخت اتاق نمک به شرایط بستگی دارد. اتاق نمک را در مکان های مختلف مانند خانه و استخر می‌توان آماده کرد. برای ساخت این اتاق ابتدا به تجهیزات آن مانند آجر نمکی نیاز داریم. سپس باید طراحی آن به صورتی باشد که انرژی حاصل از آجر نمکی به خوبی به فضای اتاق منتقل شود.

همچنین اتاق نمک باید در کنار طراحی های آن برای جذب انرژی و خواص نمک، زیبا هم باشد. یکی از عمده دلایل استفاده از اتاق نمک، جذب آرامش و دور شدن از استرس است. برای این کار محیط اطراف باید به گونه ای طراحی شود که احساس خوبی به شخص منتقل کند. این طراحی برگرفته از مدل آجر نمک ها، نوع جای گذاری آنها و استفاده از نور آرامش بخش به دست می‌آید.

تجهیزات اتاق نمک

معرفی تجهیزات اتاق نمک

تجهیزات اتاق نمک با توجه به نوع کاربرد آن متفاوت است. به عنوان مثال اگر بخواهید اتاق نمک تجاری داشته باشید، امکانات مورد نیاز شما متفاوت خواهد بود. در این حالت باید به چینش دکور و لوازم دقت داشته باشید.

تجهیزات اتاق نمک

اگر هدف شما از ساخت اتاق نمک استفاده درمانی است، باید بین نمک خشک و مرطوب یکی را انتخاب کنید. وجود هالوژنراتور در اتاق نمک کاملا ضروری است. این دستگاه یک وسیله پزشکی است که ذرات نمک را در محیط پخش می‌کند. به صورت کلی تجهیزات مورد نیاز برای اتاق نمک به این شرح است:

  • محیط مناسب
  • آجر نمک
  • هالوژنراتور
  • لوازم جانبی (چراغ، هواکش، صندلی و…)
  • معمار و مهندس طراح متخصص

قبل از ساخت اتاق نمک پیشنهاد می کنیم این فیلم را که توسط مجموعه سنگ نمک هالیتو تهیه شده حتما ببینید.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *