اتاق نمک

مرجع طراحی، مشاوره و ساخت اتاق نمک در ایران، بزرگترین تولید کننده آجر نمک، انواع چراغ سنگ نمک مخصوص اتاق نمک درمانی، طراحی کف و سقف و دیوار با مناسبترین قیمت بر اساس نوع پروژه.

اتاق نمک، به اتاق هایی گفته می شود که برای ساخت و طراحی داخلی آن ها، از آجر های نمکی با رنگ های مختلف استفاده شده و کاربرد های درمانی بسیاری دارند. اتاق های نمک با توجه به کاربرد های درمانی که دارند، امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده اند و لذا در بسیاری از شهر ها و استان های کشور، طراحی و ساخت این اتاق ها رواج یافته است. در این مقاله قصد داریم تا شما را با خواص این نوع اتاق ها و نحوه ساخت و طراحی کلینیک های نمک درمانی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

خواص اتاق نمک

اتاق نمک، شامل اتاق هایی هستند که با دارا بودن مقدار زیادی نمک، و دیوار هایی از جنس آجر های نمکی، به افزایش حس آرامش و اعتماد به نفس و کاهش استرس و اضطراب در فرد، کمک بسیاری می کنند. این اثراث، به دلیل تولید یون های منفی توسط نمک های موجود در این اتاق می باشد. معمولا در این اتاق ها، از دستگاه هایی با نام هالوژنراتور یا پخش کننده نمک استفاده می شود. این دستگاه ها با پخش نمک در فضای داخل اتاق، به تولید یون های منفی از نمک ها، کمک می کنند. با تنفس در اتاق های نمک، ذرات نمک وارد مجاری تنفسی فرد شده و ذرات سمی و تخریب کننده دستگاه های تنفسی و ریه ها را به خود جذب می نماید و به این طریق، از ایجاد التهاب و عفونت مجاری تنفسی و ریه ها جلوگیری به عمل می آورد.

یادداشت

به دلیل گران بودن دستگاه هالوژنراتور مجموعه سنگ نمک هالیتو روشی جایگزین را به شما معرفی می کند که همان خواص درمانی را با کمترین میزان هزینه داشته باشد

آزاد شدن و پخش شدن نمک به وسیله دستگاه هالوژنراتور، باعث تنظیم سیستم عصبی فرد شده و ضربان قلب، فشار خون و بطور کلی گردش خون او را تنظیم می کند. همچنین سیستم ایمنی فرد نیز قوی تر خواهد شد.

اتاق نمک

نحوه ساخت کلینیک نمک درمانی

ساخت و طراحی کلینیک نمک درمانی، با استفاده از آجر های نمکی و سنگ های نمکی با رنگ های مختلف صورت می گیرد. آجر های نمکی که معمولا برای ساخت دیوار های اتاق به کار گرفته می شوند، از جمله مهم ترین مصالح در ساخت اتاق های نمکی هستند. آباژور های سنگ نمک از جمله دیگر وسایل و مصالحی هستند که در ساخت کلینیک های نمک درمانی مورد نیاز می باشند.

اتاق نمک

تولید کننده برتر آجر نمک درمانی

همانطوری که در پاراگراف های قبلی نیز اشاره کردیم، آجر های نمکی در ساخت اتاق های نمک کاربرد اساسی و ویژه ای داشته و در ساخت دیوار های اتاق نمک مورد استفاده قرار می گیرند.

اتاق نمک

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تولید کننده آجر نمک در ایران است که تمام آجرهای تولیدی خود را در ابعاد استاندارد و به صورت کاملا گونیا و در رنگ های متنوع عرضه می کند.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *