کارخانه سنگ نمک

لیست قیمت کارخانه سنگ نمک گرمسار سال ۱۴۰۱، تمامی قیمتهای درج شده برای حداقل خرید بوده لذا برای خرید در مقادیر کمتر می بایست با کارشناسان فروش تماس حاص فرمایید.

در این بخش می خواهیم شما را با کارخانه سنگ نمک آشنا کنیم. در واقع می توان گفت که این کارخانه ها در زمینه تولید نمک طعام از سنگ نمک فعالیت می کنند. کارخانه تولید سنگ نمک دارای مجوز از سازمان غذا و دارو نیز هست و مجموعه کاملی از نمک را تولید می‌کند که دارای یک سری ویژگی های خاص است.

کارخانه نمک گرمسار

با توجه به اینکه تکنولوژی روز به روز در حال افزایش است دستگاه های بسیاری در حال استفاده برای استخراج سنگ نمک هستند. می توان گفت که کارخانه سنگ نمک گرمسار یکی از بهترین تولید کننده های سنگ نمک به شمار می‌آید.

این کارخانه بهترین نوع سنگ نمک را بسته بندی و به مشتریان عرضه می‌کند و بخش اعظمی از سنگ نمک کشور را تولید می کند. نمک های تولیدی این کارخانه به دلیل سدیم بسیار بالایی که دارند معمولا برای احیای رزین و همچنین تصفیه آب به عنوان بهترین گزینه به شمار می‌آیند.

همچنین می‌توان گفت که کارخانه سنگ نمک گرمسار تولید کننده انواع نمک ها در زمینه خوراکی و آشپزی هم هست.

کارخانه سنگ نمک

محصولات کارخانه سنگ نمک

کارخانه سنگ نمک گرمسار تولید کننده انواع سنگ نمک های مختلف با رنگ های متفاوت است. می‌توان گفت که سنگ نمک قرمز و نارنجی از برترین سنگ های نمکی در این مجموعه است و میزان آهن در این نوع سنگ نمک ها بسیار بالاست و مصارف خوراکی دارند.

همچنین سنگ نمک صورتی از دیگر سنگ های استخراج شده است و سنگ نمک آبی و سنگ نمک کریستالی که دل نمک نیز گفته می شود از دیگر تولیدات مجموعه ما در کارخانه سنگ نمک گرمسار است.

یادداشت

در بازارهای جهانی سنگ نمک آبی ایران بسیار معروف است

سنگ نمک سفید که کشورمان ایران دارای منابع عظیمی از آن است یک نوع سنگ نمک است که بیش از ۹۰ درصد آن سفید رنگ است. این سنگ نمک دارای قیمت به نسبت پایین‌تر است و همین باعث شده است که بسیار فراگیر باشد.

کارخانه سنگ نمک

قیمت محصولات کارخانه سنگ نمک سال ۱۴۰۰

نوع سنگ نمک قیمت هر تن حداقل سفارش
سنگ نمک سفید اعلاء ۶۰۰۰۰۰ ۱۵ تن
سنگ نمک سفید درجه ۱ ۴۰۰۰۰۰ ۱۵ تن
سنگ نمک سفید رگه دار ۲۸۰۰۰۰ ۱۵ تن
سنگ نمک قرمز ۶۵۰۰۰۰ ۱۵ تن
ببینید

لازم به توضیح است به دلیل نوسان قیمتها برای اطلاع از قیمت روز محصولات از این صفحه دیدن فرمایید.

کارخانه سنگ نمک

صادرات سنگ نمک به هند

کارخانه سنگ نمک امروزه نه تنها در ایران فعالیت می کند بلکه محصولات خود را به خارج از کشور نیز صادر می کند. یکی از کشورهایی که در این زمینه به عنوان خریدار شناخته شده است کشور هند است.

امروز هند به عنوان یکی از بزرگترین مصرف کنندگان در زمینه انواع سنگ های نمکی کریستالی و بلوری شناخته شده است. کارخانه سنگ نمک گرمسار مجموعه هالیتو نیز به عنوان یکی از تولید کنندگان اصلی و همچنین واردکنندگان در کشورمان ایران شناخته شده است و به همین دلیل است که صادرات هرگونه سنگ نمک به کشورهایی مانند هند و کشورهای همسایه توسط این شرکت انجام می گیرد.

منبع: بزرگترین مرکز خرید و فروش و صادرات سنگ نمک

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *