نمک صنعتی

قیمت روز نمک صنعتی در ایران، نمک شکری مش ۱۱۰، نمک پودری با دو کیفیت، نمک پودری یک دست و نمک پودری همراه با کریستال، نمک شیلاتی با کیسه ۲۵ کیلویی.

نمک صنعتی کاربردهای بسیاری در صنایع مختلفی دارد و با نمک خوراکی که به عنوان چاشنی در غذاها استفاده می شود متفاوت است. اسم کشورمان را برای استخراج نمک صنعتی می توان در بین بیست کشور دنیا دید.

برای خرید مستقیم و اطلاع از قیمت روز نمک صنعتی می توانید از طریق سایت اقدام کنید.

نمک صنعتی

انواع مختلف نمک صنعتی

اگر بخواهیم مشخصات سنگ نمک صنعتی و نمک خوراکی را ذکر کنیم می توان به میزان خلوص هر کدام اشاره کرد. نمک خوراکی چون مورد استفاده در غذا قرار می گیرد طی فرایندهایی درجه خلوص آن بالا برده می شود و آن را به صورت یددار و تصفیه شده روانه بازار می کنند در حالیکه نمک صنعتی این فرایندها را طی نمی کند و میزان خلوص بسیار کمتری دارد.

قبل از آن که با کاربرد سنگ نمک صنعتی آشنا شوید بهتر است ابتدا انواع مختلف سنگ نمک را به شما معرفی کنیم:

  • نمک صنعتی صدفی
  • نمک صنعتی شکری
  • نمک صنعتی شیلاتی
  • نمک نخودی
  • نمک پودری

هر کدام از این نمک های صنعتی متناسب با ویژگی ها و گرید هایی که دارای می باشند مناسب برای استفاده در صنعت خاصی هستند. به عنوان مثال همانطور که از عنوان نمک شیلاتی روشن است از این نمک برای گندزدایی استخرها و حوضچه های ماهی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نمک صنعتی

از نمک شکری که به آن نمک حفاری هم گفته می شود در نمک سود کردن انواع گوشت ها استفاده می شود و علاوه بر این درست کردن بعضی از انواع پنیر به دلیل ریز بودن دانه های آن بسیار استفاده می شود.

از نمک پودری به منظور تهیه غذای طیور و صنعت اسیدسازی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی صنایعی چون صنعت تولید مواد شوینده و آب و فاضلاب از دیگر فعالیت هایی هستند که از نمک های صنعتی بهره می برند.

هر کدام از نمک های صنعتی به دلیل فرایندهای مختلفی که به روی آن ها صورت گرفته است دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند که آن ها را از دیگر محصولات متمایز می نماید.

نمک صنعتی

قیمت روز نمک صنعتی

نوع نمک قیمت حداقل سفارش به تن
نمک شکری ۱۸۵۰۰۰ ۱۰ تن
نمک پودری درجه یک ۱۵۵۰۰۰ ۱۰ تن
نمک پودری معمولی ۱۶۵۰۰۰ ۱۰ تن
نمک شیلاتی ۲۱۰۰۰۰ ۱۰ تن
نمک شیلاتی والس ۱۹۵۰۰۰ ۱۰ تن
قیمت روز نمک صنعتی

برای اطلاع از قیمت روز نمک صنعتی را در این صفحه ببینید

خرید مستقیم نمک صنعتی با قیمت ارزان

همان طور که با انواع سنگ نمک صنعتی آشنا شدیم، متوجه این نکته شدید که نیاز است متناسب با صنعت و فعالیت مورد نظر سنگ نمک با ویژگی های مخصوص به همان را مورد استفاده قرار داد. قیمت سنگ نمک ها با یکدیگر فرق می کنند به همین دلیل علاوه بر ویژگی های ظاهری از قیمت های متنوعی هم برخوردار هستند.

نمک صنعتی

فرصتی را ایجاد کرده ایم تا بتوانید خرید مستقیم از تولیدکننده را تجربه کنید. این خرید مستقیم باعث می شود شما بدون هیچ واسطه ای محصول مورد نظر خود را قیمتی ارزان تر تهیه کنید.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *