گوی ماساژ سنگ نمک

فروش عمده گوی ماساژ سنگ نمک درمانی، خواص سنگ نمک داغ، سنگ نمک برای پا درد، سنگ نمک برای پوست، قیمت سنگ نمک ماساژ عمده، برای خرید عمده گوی سنگ نمک تماس بگیرید.

اکثر ما از خواص نمک و ماساژ با آن شنیده ایم. امروزه از سنگ نمک اشیا زینتی زیادی تولید شده است که گوی ماساژ سنگ نمک نمونه ای از آن می باشد که علاوه بر جنبه زینتی، جنبه درمانی نیز دارد. در اینجا قصد داریم به خواص این نوع سنگ برای ماساژ، فروش آن، معرفی مرکز تولید کننده گوی های ماساژ سنگ نمک و …. بپردازیم.

خواص سنگ نمک برای ماساژ

همان طور که گفته شد، ماساژ با استفاده از نمک خواص درمانی زیادی دارد که می توان به دفع سموم بدن، ایجاد حس آرامش به بدن، روشن شدن پوست، کاهش فشار خون و …. اشاره کرد. از دیگر خواص گوی ماساژ سنگ نمک می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. یکی از خواص استفاده از گوی ماساژ سنگ نمک، لایه برداری پوست می باشد. در حقیقت در این روش لایه های مرده موجود روی سطح پوست از بین می رود و باعث لایه برداری پوست می شود.
  2. از دیگر خواص آن می توان به روشن شدن پوست و درخشان شدن آن اشاره کرد.
  3. ماساژ پوست با استفاده از نمک باعث رطوبت رسانی به پوست می شود و سطح بیرونی پوست را ضخیم می کند تا در برابر عوامل طبیعی مقاومت بالایی از خود نشان دهد.
  4. درمان فشار خون بالا از دیگر خواص آن به حساب می آید. در حقیقت با این روش می توان می توان فشار خون بدن را تنظیم کرد و مانع از بالا رفتن فشار خون و بروز خطرات احتمالی شد.
  5. لازم به ذکر می باشد که این روش در روشن شدن پوست و شادابی پوست تاثیر بسزایی دارد.
  6. قبل از ماساژ با استفاده از نمک می توانید نمک ها را گرم کنید. با گرم شدن نمک، یون های منفی تولید می شود که این یون ها آرامش عمیقی به پوست و در نهایت به بدن می دهند.

گوی ماساژ سنگ نمک

تولید کننده گوی سنگ نمک

مرکز سنگ نمک هالیتو، یکی از مراکز معتبر است که به تولید  گوی سنگ نمک مشغول است. این مرکز توانسته گوی های منحصر به فردی را تولید کند که برای ماساژ نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

گوی ماساژ سنگ نمک

فروش عمده گوی ماساژ سنگ نمک

برای خرید گوی ماساژ نمک به صورت عمده می توانید از مرکز سنگ نمک هالیتو کمک بگیرید. این مرکز محصولات نمکی با کیفیت را با قیمت مناسب و در تعداد بالا در اختیار مشتری قرار می دهد.

گوی ماساژ سنگ نمک

گوی ماساژ سنگ نمک در رنگ های متعدد تولید می گردد.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *