چراغ خواب سنگ نمک

فروش عمده چراغ خواب سنگ نمک گوی کوبیک هرم، همراه با پایه چوبی، قطر ۱۵ سانتیمتر، امکان ارسال محصولات به صورت تکی، تولید شده از سنگ نمک درمانی و سنگ نمک هیمالیا.

خواص درمانی چراغ خواب سنگ نمک

چراغ خواب سنگ نمک از تکه های بلور نمکی ساخته شده است که علاوه بر تامین نور دارای جنبه تزیینی نیز است و در کنار جنبه های زیبایی شناسی، این چراغ خواب ها دارای مزایای بهداشتی و زیست محیطی نیز هستند.

با روشن شدن لامپ داخل آباژور سنگ نمک شروع به تولید یون های منفی می کند که قابلیت جذب یون های مثبت تولید شده توسط وسایل الکترونیکی (تلویزیون، تلفن همراه، رایانه و تبلت) که در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می‌گیرند را دارند.

پرتوهای الکترومغناطیسی منتشر شده توسط این وسایل الکترونیکی اثرات بسیار بدی را روی سلامت ما می‌گذارند و قرار گرفتن طولانی مدت در معرض این تابش ها سبب ایجاد حس خستگی، افزایش استرس و ضعف سیستم ایمنی بدن می شود.

چراغ خواب سنگ نمک

وجود یک آباژور سنگ نمک می‌تواند این پرتوهای الکترومغناطیسی را خنثی کند چرا که این لامپ ها با جذب ذرات خارجی و آلودگی های محیط مانند دفع گرد و غبار و دود سیگار می توانند هوا را فیلتر و ریه ها را تمیز کنند و از این طریق سبب بهبود تنفس شوند.

یادداشت

همچنین اثر مثبت این چراغ ها روی روند بهبود افراد مبتلا به بیماری های تنفسی مانند آسم و برونشیت  به اثبات رسیده است.

چراغ خواب سنگ نمک

معرفی انواع آباژور سنگ نمک

مجموعه هالیتو اشکال مختلف آباژور سنگ نمک را که شامل هرم، گوی، کاسه و  کوبیک و بسیاری از طرح های جذاب دیگر می شود را تولید و به بازار داخل و خارج از کشور عرضه می‌کند شما می توانید این محصولات را به صورت عمده یا تکی از مجموعه سنگ نمک هالیتو تهیه بفرمایید.

هرم سنگ نمک

هرم نماد تاریخی قدرت است و از نظر زیبایی شناختی نیز به خودی خود شکل هرم بسیار زیبا بنظر می‌رسد ساخت یک هرم به عنوان نماد و قدرت و زیبایی با استفاده از یک تکه سنگ نمک که نمادی از خلوص و انرژی مثبت است، می تواند زیبایی خاصی به منزل شما ببخشد و به تصفیه هوا و جذب آلودگی های منزلتان کمک کند.

چراغ خواب سنگ نمک

گوی سنگ نمک

از لحاظ روانشناسی اشکال دایره ای شکل نماد یک حرکت مداوم و جاودانه هستند. اشکال دایره ای و گوی ها نمادی از لطافت و نرمی، درون گرایی، پاکی، صمیمیت و آرامش نیز هستند.

اگر شما دوست دارید از خواص درمانی این چراغ خواب ها بهره ببرید ضمن اینکه حس لطافت و آرامش نیز در منزلتان جریان داشته باشد توصیه ما به شما این است که گوی سنگ نمک تولید شده توسط مجموعه هالیتو را تهیه کنید. این گوی ها در اندازه های متنوع تولید و عرضه می شوند.

چراغ خواب سنگ نمک

کوبیک سنگ نمک

وقتی شما از هر نظر به یک کوبیک نگاه می کنید، یکسان بنظر می‌رسد به همین جهت کوبیک نماد کمال هندسی، اطمینان، ثبات و پایداری و دفع انرژی می باشد. برای ایجاد حس اطمینان، اعتماد به نفس و کمال در منزل کوبیک سنگ نمک گزینه مناسبی برای شما می باشد.

چراغ خواب سنگ نمک

فروش عمده سنگ نمک تزیینی درمانی

مجموعه هالیتو بزرگترین عرضه کننده سنگ نمک تزیینی می باشد، که این سنگ های زینتی از معادن نمک گرمسار با کیفیت و خلوص بالا تهیه شده است و به طور عمده به فروش می رسد.

یادداشت

برای مشاهده همه محصولات پیشنهاد می شود از این صفحه بازدید نمایید

چراغ خواب سنگ نمک

برای اطلاع از قیمت عمده محصولات با ما در تماس باشید.

منبع: مرکز سنگ نمک هالیت ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *