فروش عمده نمک

فروش عمده نمک تصفیه شده خوراکی کیسه ۲۰ کیلویی، فروش نمک خوراکی تبلور مجدد و هیدرومیل، بازار فروش نمک سمنان گرمسار، فروش عمده نمک ۲۰ و ۲۵ کیلویی، فروش نمک طبیعی معدنی.

فروش عمده نمک تصفیه شده

فروش عمده نمک خوراکی که یکی از رایج ترین مواد شیمیایی خانگی است توسط بسیاری از شرکت­ها و مجموعه­ها انجام می­گیرد. هالیت یا نمک شامل ۹۷ تا ۹۹ درصد کلرید سدیم خالص و به شکل کریستالی است. با این حال، بسته به منبع آن یا مواد افزودنی که ممکن است قبل از بسته بندی به آن اضافه شود، ترکیبات دیگری نیز در نمک طعام وجود دارد. در حالت خالص، کلرید سدیم کاملا سفید است. اما بسته به ناخالصی­ها، ممکن است رنگ بنفش یا آبی کم رنگ ناشی نیز داشته باشد. سنگ نمک ناخالص که تصفیه نشده بسته به ترکیب شیمیایی آن، ممکن است در هر رنگی وجود داشته باشد.

در بخش اول تکامل (۹۰% عمر انسان)، از نمک استفاده نمی­شده و نمک مورد نیاز بدن از طریق سبزیجات تامین می­شد. اما از زمانی که بشر متوجه شد می­توان از نمک برای نگهداری غذا استفاده کرد، این رویه تغییر کرد. بدون وجود یخچال، نمک یک موهبت برای تمدن بشری بود. بنابراین استخراج و استفاده از نمک رواج یافت.

فروش عمده نمک

بارگیری سنگ نمک معدنی گرمسار

فروش عمده نمک، به دلیل افزایش جمعیت و مصارف مختلف آن رو به افزایش بوده و هست. مجموعه هالیتو با دسترسی به بزرگ­ترین معادن استخراج سنگ نمک کشور، که بزرگ­ترین و غنی­ترین آن­ها در استان سمنان واقع شده است، مبادرت به تصفیه و ارائه آن به صورت عمده به بازار می­کند.

مواد معدنی موجود در نمک استخراج شده به آن طعمی منحصر به فرد می دهد، اما با این حال سنگ نمک استخراجی معمولا به صورت خالص به بازار عرضه نمی­شود. زیرا هالیت (نمک) با مواد معدنی دیگری، از جمله برخی از مواد که سمی در نظر گرفته می شوند، همراه است.

سنگ نمک گرمسار برای مصرف عمومی هم فروخته می­شود، اما ترکیبات شیمیایی آن ثابت نیستند و ممکن است خطراتی ناشی از برخی ناخالصی­ها وجود داشته باشد که حدود ۱۵ درصد از جرم محصول است.

فروش عمده نمک

مرکز فروش انواع سنگ نمک

مجموعه سنگ نمک هالیتو، با فروش عمده نمک تصفیه شده و انواع سنگ نمک توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید. فروش انواع نمک­ها توسط این مجموعه، در وزن­های مختلف و در بسته بندی­های متناسب با نیاز مشتریان است.

فروش عمده نمک

همچنین ایران و مجموعه هالیتو، یکی از بزرگ­ترین تولید و صادرکننده­های نمک به صورت عمده به کشورهای دیگر است. این نمک­ها به صورت نمک­ خوراکی تصفیه شده و نمک صنعتی به بازار عرضه می­گردد.

منبع: بازار خرید و فروش سنگ نمک

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *