سنگ نمک دام

فروش عمده سنگ نمک دام رنگ سفید کاملا یک دست، سنگ نمک سفید رگه دار با قیمت بسیار ارزان، سنگ نمک دامی برش خورده مخصوص صادرات، بسته بندی ۱۵ کیلویی.

فروشندگان از فروش عمده سنگ نمک دام بسیار راضی و خرسند می باشند و معتقدند که با فروش کلی این کالا توانسته اند سود نسبتاً خوبی را کسب کنند. همچنین با خرید این محصول به صورت عمده و کلی خریداران می توانند خریدی مقرون به صرفه از لحاظ اقتصادی انجام دهند. به همین دلیل است که بیشتر افراد تمایل به خرید و فروش محصولات به صورت کلی دارند.

سنگ نمک دام

فواید سنگ نمک برای دام

فواید سنگ نمک برای دام بی شمار می باشد به همین دلیل است که دامداران از این محصول در خوراک و جیره دام ها استفاده می کنند.

یکی از خاصیت های نمک برای حیوانات آن است که می‌ تواند میکروب‌ های موجود در معده را از بین ببرد. ممکن است حیوانات در هنگامی که خوراکی خود را می‌ خورند میکروب هایی را همراه با غذای خود میل کنند. اگر شما نمک را در جیره غذایی آن ها قرار دهید می ‌تواند آن را ببلعد و سنگ نمک در معده ی حیوانات می تواند میکروب هایی را که سبب اخلال در دستگاه گوارش شده است از بین ببرد.

البته باید توجه داشته باشید که خوردن بیش از حد نمک برای حیوانات غیر طبیعی است. هر حیوانی به اندازه خود می ‌تواند این نمک را بخورد اما اگر فراتر از حد باشد یعنی حیوان بیمار است.

سنگ نمک دام

عرضه مستقیم سنگ نمک دام

عرضه مستقیم سنگ نمک دام سبب شده تا خریداران بتوانند با حذف واسطه‌ ها و دلال‌ ها که با دست به دست شدن کالا سبب افزایش قیمت محصول می شوند خریدی به صرفه و اقتصادی انجام دهند.

با خرید مستقیم می‌ توانند از پرداخت برخی هزینه‌ های اضافی مانند هزینه حمل و نقل کالا و هزینه های نگهداری محصول در انبار معاف شوند که این امر در نهایت به نفع خریدار می باشد.

سنگ نمک دام

شما می توانید برای خرید انواع سنگ نمک دامی ضمن تماس مستقیم با مجموعه سنگ نمک هالیتو، ضمن بارگیری سنگ نمک از معدن سفارش خود را در سراسر کشور دریافت نمایید.

تمامی سنگ نمک ها بدون هیچگونه خاک به مقصد ارسال می شوند و برای سفارش های صادراتی امکان بسته بندی در کیسه های ۱۵ کیلوگرمی و ارسال در اسرع وقت وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما تماس بگیرید.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *