فروش عمده سنگ نمک تزئینی

فروش عمده سنگ نمک تزئینی صادراتی، محصولاتی کاملا یونیک که در تمام دنیا بینظیر است و برای اولین بار توسط مجموعه سنگ نمک هالیتو تولید شده است.

سنگ نمک را در کجای خانه قرار دهیم

در حال حاضر فروش عمده سنگ نمک تزئینی بسیار پر رونق است و در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد مثلا سنگ نمک اگر در محیط خانه قرار بگیرد، می‌تواند تغییرات فیزیکی و شیمیایی زیادی  را به وجود آورد.

به طور کلی می‌توان گفت سنگ نمک خواص فراوانی دارد که بر روی سلامتی فرد تاثیر گذار است و بهتر است سنگ نمک در محلی قرار بگیرد که بیشترین رفت و آمد در آن محدوده وجود دارد.

سنگ های نمک تا محدوده خاصی می‌توانند عملکرد داشته باشند. پس بهتراست  محلی را برای آن  ها انتخاب نماییم که ساکنان خانه وقت زیادی را در آن محدوده می گذراند و همچنین  وسایل و تجهیزات الکترونیکی نیز در آن محل قرار دارند.

همچنین از نگهداری چراغ خواب سنگ نمک در اتاق خواب، خصوصا اتاق خواب کودکان غافل نشوید چرا که فضایی فوق العاده آرامش بخش را برای کودک ایجاد می‌کند.

فروش عمده سنگ نمک تزئینی

فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران

سنگ نمک به دلیل کاربردهای فراوانی که دارد معمولا برای قرار دادن در دکور محیط کار و یا منزل بسیار استفاده می‌شود.

معمولا همه جا گفته می‌شود که “سنگ های نمکی وجود دارند که پس از استخراج از معدن به دلیل خلوص پایینی که دارند نمی‌توانند مصرف خوراکی داشته باشند و برای ساخت سنگ نمک تزیینی مورد استفاده قرار می‌گیرند”

ما به شما می‌گوییم که چنین نیست و در مجموعه سنگ نمک هالیتو از سنگ نمک درمانی برای ساخت چراغ خواب سنگ نمک استفاده می‌شود و علی رغم اینکه این سنگ نمک قیمت به مراتب بالاتری دارد اما نتیجه کار بسیار شگفت انگیز است.

اصولا اگر جنس سنگ نمک از نوع درمانی نباشد هیچگاه نباید از سنگ نمک انتظار معجزه و انتشار خواص بینظیر آن را داشته باشید.

فروش عمده سنگ نمک تزئینی

تولید سنگ نمک تزیینی

سنگ نمک یک ماده طبیعی است  و موارد تزئینی آن بسیار پرکاربرد است  اما باید توجه داشته باشید که سنگ نمک تزیینی برای اینکه بخواهد شکلی بسیار زیبا داشته باشد نیازمند انجام عملیاتی روی این ماده طبیعی است.

مجموعه هالیتو برای پوشش دادن بازار به لحاظ قیمتی علاوه بر تولید محصولات صادراتی و بسیار شکیل، نمونه های ارزان قیمت سنگ نمک دکوری ا نیز تولید و عرضه می‌کند.

مثلا آباژور هایی که باعث ایجاد آرامش در محیط خانواده می‌شود مانند سنگ نمک های دفع چشم زخم، بسیاری از خریداران مایل به داشتن سنگ نمک وان یکاد در منزل خود می‌باشند.

فروش عمده سنگ نمک تزئینی

مرکز فروش و صادرات سنگ نمک تزیینی

صادرات سنگ نمک تزیینی یکی از مشکلترین کارها می‌باشد چرا که بازار صادرات سنگ نمک تزیینی فوق العاده رقابتی و سنگین است و کشورهای چون مصر و پاکستان به شدت این بازار را تحت کنترل خود دارند.

از دیگر سو قیمت بالای هزینه کارگری و برش سنگ نمک در ایران و همچنین عدم درک درست از سلیقه مشتریان خارجی سبب شده صادرات سنگ نمک دکوری بسیار مشکل باشد.

مجموعه سنگ نمک هالیتو برای ورود به بازارهای بین المللی از هنر ناب ایرانی بهره گرفته است که مشتریانی خاص در سراسر دنیا دارد.

فروش عمده سنگ نمک تزئینی

فروش عمده سنگ نمک تزئینی

در میان محصولاتی که معمولا فروش عمده آنها معمولا مورد استقبال است می‌توان به مواردی همچون گوی سنگ نمک، سنگ نمک مکعبی، سنگ نمک هرم، سنگ نمک کاسه، سنگ نمک پایه گلدان، و سنگ نمک وان یکاد اشاره کرد.

ببینید

برای مشاهده محصولات سنگ نمک تزئینی هالیتو از این صفحه بازدید نمایید

فروش عمده سنگ نمک تزئینی

برای خرید عمده سنگ نمک تزئینی در هر رنج قیمتی با ما تماس بگیرید.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *