فروش سنگ نمک در تهران

فروش سنگ نمک در تهران به صورت ۲۴ ساعته، سنگ نمک سختی گیر، سنگ نمک تصفیه آب، سنگ نمک موتورخانه، سنگ نمک احیای رزین، فروش سنگ نمک خوراکی ویژه رستوران و آشپزخانه.

خرید سنگ نمک سختی گیر

سنگ نمک سختی گیر نیاز مبرم همه مجتمع های مسکونی و مجتمع های صنعتی است چرا که به صورت مداوم با آب سر و کار دارند و سختی موجود در آب شهری باعث ایجاد رسوب در لوله و اتصالات خواهد شد.

به همین منظور در ورودی آب ساختمان از دستگاه سختی گیر رزینی استفاده می‌شود که وظیفه اصلی آن گرفتن سختی آب (کلسیم و منیزیم) است تا آب نرم وارد مجتمع شود.

فروش سنگ نمک در تهران

اما رزین ها پس از مدتی به دلیل انباشته شدن رسوبات کارایی خود را از دست خواهند داد و شما باید حتما آن را احیا کنید و بهترین احیا کننده طبیعی که علاوه بر ارزان بودن هیچگونه آسیبی نیز به دستگاه وارد نمی‌کند سنگ نمک است.

یادداشت

در مجموعه سنگ نمک هالیتو نوعی از سنگ نمک احیای رزین عرضه می‌شود که خلوص آن از نمک خوراکی نیز بالاتر است و رزین را دقیقا مانند روز اول احیاء خواهد کرد

اما توجه داشته باشید به دلیل قیمت بالای رزین از هر سنگ نمکی استفاده نکنید و از سنگ نمک مخصوص سختی گیری استفاده نمایید که سبب طول عمر رزین و کارایی بسیار عالی دستگاه خواهد شد.

تهیه سنگ نمک خوراکی

بسیاری از رستورانها و آشپزخانه برای ایجاد شور آب هنگام پخت برنج، اعتقاد به مصرف سنگ نمک دارند چرا که یک شورمزه کاملا طبیعی است و به سبب تصفیه نشدن خواص خود را حفظ کرده است.

یادداشت

استفاده از سنگ نمک خوراکی بدون مجوز بهداشت در آشپزخانه ها ممنوع است

به همین منظور سنگ نمک خوراکی با مجوز بهداشت در این مجموعه عرضه می‌شود که شما می‌توانید برای پخت برنج استفاده نمایید.

فروش سنگ نمک در تهران

فروش سنگ نمک در تهران

گستره استفاده از سنگ نمک بسیار وسیع است و در شهر بزرگی مانند تهران به انواع مختلف سنگ نمک نیاز است لذا به جهت پاسخگویی به درخواستهای مشتریان، مجموعه سنگ نمک هالیتو انواع سنگ نمک در حوزه های مختلف را جهت شهر تهران با ارسال سریع به تمام نقاط وظیفه خود می‌داند که در ادامه با بخشی از فعالیتهای مجموعه هالیتو در شهر تهران بیشتر آشنا می‌شوید.

فروش سنگ نمک در تهران

ساخت اتاق نمک و غار نمک

امروزه ساخت اتاق نمک در مجتمع های مسکونی، تجاری و منازل شخصی، جزیی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره شده و در چند سال آینده اماکن فاقد اتاق نمک تا حد زیادی مشتریان خود را از دست خواهند داد.

مجموعه سنک نمک هالیتو تخصصی ترین تیم ساخت اتاق غار نمک در ایران و خارمیانه است که اتاق نمک را به شیوه‌ای کاملا استثنایی به اجرا در می‌آورد.

فروش سنگ نمک در تهران

پروژه های ساخته شده توسط مجموعه هالیتو کاملا یونیک هستند و با اندکی تحقیق متوجه این موضوع خواهید شد که نمونه آن را در ایران هیچ گروه و یا مجموعه ای اجرا نمی‌کند.

علاوه بر نمونه های اتاق نمک ساخته شده توسط تیم قدرتمند هالیتو هر نوع اتاق نمکی که در مد نظر مشتری باشد به همان شیوه اجرا و تحویل داده خواهد شد.

فروش سنگ نمک در تهران

سنگ نمک تراش خورده

سنگ نمک تراش خورده شامل مدل های سنگ نمک تزیینی دکوری و آجر نمک های برش خورده است که کاربرد اصلی آن برای ساخت دیوار نمک است.

تمامی آجر نمک ها از جنس سنگ نمک معدنی بوده و کاملا گونیا می‌باشند و دارای خواص درمان بی نظیری هستند.

فروش سنگ نمک در تهران

علاوه بر آجر نمک شما می‌توانید از مجموعه سنگ نمک هالیتو چسب نمک را نیز تهیه فرمایید. چسب نمکها با قیمتی بسیار مناسب ویژه شهر تهران به فروش می‌رسد.

انواع مدل سنگ نمک

مدل های پرفروش سنگ نمک هالیتو را در پایین مشاهده می‌کنید برای سفارش هر کدام از این سنگ نمک ها و مشاهده بقیه کارها از این صفحه دیدن نمایید.

سنگ نمک های برچسب دار دارای طرح های مختلفی هستند که اکثرا منقش به طرح های اسلامی و مذهبی خصوصا جهت از بین بردن و دور کردن چشم زخم و همچنین دور کردن انرژی های شیطانی از اطراف ما هستند.

اگر طرح خاصی هم مدنظر شما باشد آن را برای ما بفرستید که روی سنگ نمک چاپ کرده و برایتان بفرستیم.

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی

سنگ نمک دکوری یا سنگ نمک تزیینی در میان اقشار مختلف جامعه پرطرفدار است چرا که عده‌ای بنا بر باورهای دینی یا بومی آن را تهیه می‌کنند و عده زیادی نیز برای از بین بردن انرژی های منفی اقدام به خرید آن می‌نمایند.

برای خریداران عمده معمولا در درجه اول اهمیت این موضوع قرا دارد که جنس را ارزانتر تهیه کنند و سپس به کیفیت اهمیت می‌دهند.

فروش سنگ نمک در تهران

برای رفع این دغدغه مجموعه سنگ نمک هالیتو محصولات سنگ نمک تزیینی را با نهایت کیفیت و بسته بندی بسیار محکم و با دوام و قیمت بسیار مناسب برای شما ارسال می‌کند.

هlچنین جهت بهره‌مندی از تخفیفات ویزه کمپین تخفیف ماهانه هالیتو را از دست ندهید برای مطلع شدن از تحفیفات این صفحه را دنبال کنید.

پیشنهاد

پیشنهاد می‌شود این صفحه را نیز ببینید

خواص سنگ نمک گرمسار

در پایان در خصوص سنگ نمک گرمسار و مزایای بیشمار آن لازم توضیحاتی اراده شود.

سنگ نمک گرمسار از معدود سنگ نمک هایی است در جهان، که از پایه حالت خوراکی دارد و دارای کیفیتی مثال زدنی است.

فروش سنگ نمک در تهران

یادداشت

تمامی سنگ نمک های دکوری در مجموعه هالیتو از جنس سنگ نمک درمانی می‌باشند.

مجموعه سنگ نمک هالیتو با دسترسی مستقیم به معدن سنگ نمک گرمسار که بزرگترین معدن در سطح خاورمیانه است بهترین نوع سنگ نمک درمانی را استخراج می‌کند که مناسب برش است چرا که از چگالی بالایی برخوردار است.

کشورهای هند، ترکیه و روسیه از خریداران اصلی این سنگ نمک هستند و صادرات سنگ نمک به این کشورها یکی از فعالیتهای عمده مجموعه ما می‌باشد.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *