سنگ نمک دام

فروش سنگ نمک دام به قیمت استثنایی، سنگ نمک سفید یک دست، سنگ نمک سفید رگه دار، ارسال به سراسر کشور، صادرات سنگ نمک دامی به قطر و گرجستان با بسته بندی ۱۵ کیلویی و جامبو بگ.

سنگ نمک دام به قیمت های بسیار استثنایی به فروش می رسد به طوری که می توان گفت فروش این محصولات به صورت عمده یا روش های مختلف امکان دارد. نکته ای بسیار قابل ذکر می باشد این است تولیدکنندگان بسیاری در سراسر کشور ها به تولید این محصول مشغول می باشند.

سنگ نمک دام

فواید سنگ نمک برای دام

فواید سنگ نمک بسیار قابل ذکر می باشد که توسط دام پزشکان حاذق و ماهر برای خریداران این محصول ذکر می شود که بسیار می توانند در تسریع خرید و هم چنین افزایش اطلاعات خریداران نقش مهمی را ایفا کنند. مهم ترین نکته ای که بسیار قابل ذکر می باشد این است که، افراد این محصولات دامی را از جایی خریداری کنند که از لحاظ بهداشتی بسیار ایمن باشند و از لحاظ سلامتی دام تضمین شده باشد.

فواید های بسیاری سنگ نمک دامی به خود اختصاص داده اند که مهمترین آن را می توان در تسریع و بهبود هضم دانست زیرا دام پزشکان همواره به به دام داران توصیه می کنند که از سنگ نمک استفاده کنند زیرا می توانند به راحتی دیر هضمی را درمان کند. هم چنین یکی از مهم ترین فواید آن در تقویت سیستم ایمنی دانست، زیرا می تواند برای سلامتی دام بسیار مهم واقع شود

سنگ نمک دام

خرید بهترین سنگ نمک دامی

خرید این نوع سنگ نمک های دامی به دو صورت به فروش می رسد: ۱- بسته بندی ۲- فله

هم چنین عوامل های بسیاری برای خرید و فروش ذکر شده است: ۱- ویزیتور: این نوع گروه تاثیر بسزایی در فروش سنگ نمک دارا می باشد به گونه ای در کاهش یا افزایش قیمت ها یا توزیع این محصولات نقش مهمی را ایفا می کنند و نام دیگر ویزیتور ها نمایندگان فروش قانونی می باشد. ۲- نمایندگی های معتبر: می توان گفت که نمایندگی ها بسیار می توانند تاثیر مهمی را ایفا کنند و روز به روز فروشگاه های جدیدی تر در سطح کشور تاسیس شده است که برای خریداران از تخفیفاتی نیز برخوردار می باشند.

فروش سنگ نمک دامی، طبق آمار بدست آمده می توان گفت که به صورت صعودی عملکرد دارد و گاه گاهی نیز این محصولات سیر نزولی دارد. فروش این محصولات بیش تر عمده یا فله ای می باشد که خریداران یا فروشندگان می توانند بسیار با صرفه محصولات خود را به فروش بگذارند.

سنگ نمک دام

افراد می توانند این محصولات را از روش های بسیار مختلفی به راحتی خریداری کنند. معمول ترین راه برای خرید و فروش در عصر جدید، شیوه خرید آنلاین می باشد که در کشور های پیشرفته بیش تر دیده و مشاهده می شود که افراد می توانند به راحتی این محصولات را در درب منزل از طریق پست دریافت نمایند. خرید نمک دامی برای دام پروران یک امر مهم تلقی می شود.

قیمت سنگ نمک دام

نوع سنگ نمک قیمت هر تن حداقل سفارش
سنگ نمک دامی سفید رگه دار ۷۵۰۰۰ ۱۵ تن
سنگ نمک دامی سفید یک دست ۱۳۵۰۰۰ ۱۵ تن

یادداشت

برای اطلاع از قیمت روز سنگ نمک از این صفحه بازدید نمایید.

برای مسافت های دورتر از ۲۰۰ کیلومتر حداقل سفارش می بایست ۲۵ تن باشد چرا که ماشینهای ۱۰ تن و ۱۵ تن برای مسافت های دور به سختی یافت می شوند.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *