فروش سنگ نمک

فروش سنگ نمک خرید سنگ نمک قیمت سنگ نمک، به آسانی سنگ نمک بخرید و به آسانی سنگ نمک بفروشید، سنگ نمک خود را بدون واسطه بخرید، قیمت فروش سنگ نمک برای تمامی محصولات درج شده است.

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگرین تامین کننده سنگ نمک در ایران است که طیف وسیعی از انواع سنگ نمک را جهت مصارف مختلف تامین و به بازار داخل و خارج از کشور صادر می نماید اما از انجا که در خیلی از مواقع میزان سفارش از مقدار استخراج بیشتر است آماده همکاری با سایر معدن داران نیز در این زمینه هستیم لذا می توانید پیشنهادات خود را جهت همکاری برایمان ارسال نمایید.

فروش سنگ نمک

بازار فروش سنگ نمک صنعتی

بیشترین میزان سنگ نمک در صنعت با اهداف مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد چرا که سنگ نمک در صنعت نه تنها بعنوان ماده نگهدارنده بلکه به عنوان ماده اولیه خام و کمک به بهبود کار وسایل و امکانات موجود در صنعت نیز استفاده می‌گردد.

در میان صنایع مختلف، صنایع شیمیایی بیشتر از بقیه بخش ها این نوع نمک را مورد استفاده قرار می‌دهد. در صنایع غذایی در تولید نوشابه نیاز به کلر و سود سوز آور است که از طریق سنگ نمک حاصل می‌گردد همچنین برای تولید انواع سس، مواد غذایی کنسرو شده، چاشنی ها، غلات میان وعده ها، گوشت و پنیر از سنگ نمک استفاده می‌شود.

اگر در یک جمله میزان اهمیت سنگ نمک و به تبع آن نمک را بیان کنیم باید گفت تقریبا نمی‌توان صنعتی را پیدا کرد که نیاز به استفاده از نمک نداشته باشد و این نقش بسیار پر رنگ این ماده حیاتی برای نسل بشر را می‌رساند.

فروش سنگ نمک

کاربرد نمک صنعتی

در این قسمت به صورت خلاصه و صرفا جهت آشنایی بیشتر برخی از صنایعی که به صورت روتین و روزانه با سنگ نمک و نمک سر و کار دارند را آورده‌ایم

 • در صنعت نساجی نیز جهت بهبود و نرم کردن بافت پارچه و تولید یک پارچه با کیفیت و مناسب مورد استفاده است
 • در صنعت نفت برای ایجاد گِل حفاری با غلظت مناسب استفاده می‌شود تا از فرایند تخمیر جلوگیری شده و تراکم و پایداری چاه نفت افزایش پیدا کند
 • در صنعت آلومینیوم سازی نیز هنگام پردازش در فرایند تولید برای کاهش ورود ناخالصی ها از سنگ نمک استفاده می‌شود
 • جهت تولید تایر و در مرحله جدا کردن لاستیک از لاتکس
 • در صنعت تولید سرامیک جهت لعاب دادن سطح خشت های گرم
 • در تولید شوینده‌ها برای جدا سازی آب و گلیسرول در ساخت صابون بکار می‌رود
 • جهت سختی گیری و تصفیه آب بسیار پرکاربرد است که این موضوع در ادامه کاملتر توضیح داده شده است

فروش سنگ نمک

همانطور که می‌بینید سنگ های نمک کاربردهای متعددی در صنعت دارد و بویژه انواع تولید شده از معادن گرمسار بدلیل داشتن خلوص بالا متقاضیان زیادی را در داخل و خارج کشور برای بهبود و توسعه صنعت دارد.

یادداشت

جهت تهیه انواع سنگ نمک بطور فله و بسته بندی شده ما مجموعه هالیتو تماس حاص نمایید.
کارشناسان مجموعه هالیتو سنگ نمک را به صورت دست چین شده بارگیری می‌نمایند

قیمت نمک صنعتی

فروش سنگ نمک

قیمت سنگ نمک صنعتی

فروش سنگ نمک

فروش سنگ نمک سختی گیر

دستگاه سختی گیر بطور معمول دارای سیلیس و رزین جهت انجام تبادلات یونی و  کاهش سختی آب می‌باشد و این دستگاه هر چند وقت یکبار نیاز به احیای رزین دارد تا بتواند به درستی کارش را انجام دهد.

برای گرفتن سختی آب در دستگاه سختی گیر، آب باید مسیر ورودی، مسیر خروجی، مسیر آب و نمک، مسیر تخلیه شستشو، مسیر احیا و بک واش را طی کند.

دستگاه دارای دو دریچه یکی در قسمت بالا و یکی در قسمت پایین است که از این طریق می‌توان به سختی گیر رزینی دسترسی پیدا کرد و یک منبع نمک در کنار هر دستگاه سختی گیر قرار دارد که با منبع اصلی سختی گیر مرتبط است.

فروش سنگ نمک

سختی گیر ها انواع مختلفی دارند که هریک به شیوه خاصی سختی آب را می‌گیرند این روش ها شامل:

 • اسمز معکوس
 • سختی زدایی مغناطیسی
 • تبادل یونی
 • و روش حرارتی

می باشد که در این میان روش تبادل یونی در مقایسه با سایر روش ها دارای مزایایی است که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد:

 • به دلیل داشتن تاسیسات ساده بهره برداری از آن راحت است
 • هزینه اولیه بسیار پایینی دارد
 • کار کردن با این نوع دستگاه سختی گیر بسیار ساده و بصورت دستی امکان پذیر است
 • از نظر اندازه دارای اندازه های متنوع می باشد و سایز بسیار کوچک تا بسیار بزرگ دارد

فروش سنگ نمک

هر چند وقت یکبار لازم است رزین سختی گیر احیا شود برای اینکار برخلاف سیستم بک واش آب از بالا به پایین وارد می‌شود و آب تخلیه خواهد شدتا جاییکه بطور کامل مخزن نمک خالی شود.

انواع مختلف نمک برای احیای دستگاه سنگ نمک سختی گیر استفاده می‌شود اما بهتر است دقت داشته باشید نمک مورد استفاده باید بالاترین حد خلوص را داشته باشد.

ما به شما توصیه می کنیم از هر سنگ نمکی استفاده نکنید چون پیامدهای بد و زیادی برای دستگاه شما به دنبال خواهد داشت.

پیشنهاد ما استفاده از سنگ نمک مخصوص سختی گیری هالیتو است که با خلوص بالای ۹۹ درصد و نداشتن منیزیم و کلسیم بهترین گزینه است و ما آن را به دو صورت عرضه می کنیم فله و برش خورده که در جدول پایین می توانید مزایای هر کدام را ببینید و نمونه مناسبتر را سفارش دهید.

نوع سنگ نمک سختی گیر درصد خلوص نوع بسته بندی مزیت
سنگ نمک درجه یک ۹۸٫۵ تا ۹۹٫۵ درصد فله یا توی کیسه به انتخاب مشتری قیمت ارزان
سنگ نمک درجه یک ۹۸٫۵ تا ۹۹٫۵ درصد برش خورده و منظم توی کارتن استفاده راحت و آسان با کمترین میزان اشغال فضا

صادرات سنگ نمک

سنگ نمک های صادراتی با سنگ نمک های معمولی متفاوت است البته این تفاوت بیش از اینکه مربوط به جنس سنگ نمک باشد به نوع بسته بندی آن باز می‌گردد چرا که محموله صادراتی باید حتما از بسته بندی استاندارد پیروی کند.

اما برابر نیاز خریداران خارجی نوع سنگ های نمک صادراتی نیز متفاوت است و ما در ادامه مهمترین سنگ نمک های صادراتی معرفی شده است.

فروش سنگ نمک

نکته

اگر شما هم دارای معدن سنگ نمک هستید که قابلیت صادرات را دارد با ما تماس بگیرید
در مواقعی که میزان سفارشات بیش از میزان تامین باشد ما از شما نیز کمک خواهیم گرفت

صادرات سنگ نمک رنگی

سنگ نمک های رنگی به دو دسته اصلی سنگ نمک نارنجی و سنگ نمک قرمز تقسیم می‌شوند البته دسته بندی مهمتری نیز وجود دارد که آن هم سنگ نمک آبی است که مشهورترین سنگ نمک در تمام دنیاست و از طرفی گوی شهرت و قیمت را از همه سنگ نمک ها ربوده چرا که به دلیل نایاب بودن فوق العاده گران است.

مجموعه سنگ نمک هالیتو بیشترین و با کیفیت ترین نوع سنگ نمک نارنجی را با ۳ کیفیت تامین می‌کند و در کیسه جامبو بگ به صورت FOB و یا CFR مقصد به مشتری تحویل می‌دهد.

فروش سنگ نمک

از طرفی دیگر به دلیل مهم بودن نرخ حمل و نقل در معاملات سنگ نمک، این مجموعه با ارتباطات گسترده با شرکتهای حمل و نقل دریایی و زمینی، پایینترین نرخ حمل را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

مقایسه کنید

نرخ حمل دریایی از بندرعباس به کشور هند بندر موندرا هر کانتینر ۱۸۰دلار که می‌توانید با سایر لاین های حمل و نقل مقایسه کنید

صادرات سنگ نمک خوراکی

سنگ نمک های خوراکی به چند دسته تقسیم می‌شوند و تعریف مشخصی نیز ندارد چرا که قوانین هر کشوری با کشور دیگر متفاوت است ولی به طور کلی ۳ دسته اصلی سنگ نمک خوراکی عبارتند از:

 1. سنگ نمک سفید
 2. سنگ نمک رنگی
 3. سنگ نمک آبی

البته سایر سنگ های نمکی نیز مانند سنگ نمک جیگری، سنگ نمک سیاه در برخی کشورها به عنوان سنگ نمک خوراکی مصرف می‌شود ولی ما به هیچ عنوان انجام این کار را توصیه نمی‌کنیم چرا که میزان ناخالصی آن بسیار زیاد است.

فروش سنگ نمک

بزرگترین تامین کننده سنگ نمک آبی

همانطور که بالاتر نیز گفته شد سنگ نمک آبی که به یاقوت کبود ایران نیز مشهور است فوق العاده کمیاب است و نمونه های بسیار پر رنگ آن که مایل به بنفش می‌باشند توسط کلکسیونرها خریداری می‌شود.

اگر تامین صدها تن سنگ نمک کاری بسیار ساده باشد ولی به همان میزان تامین ۱۰۰ کیلوگرم سنگ نمک آبی کار آسانی نیست و به راحتی نمی‌توانید آن را تامین کنید اما مجموعه سنگ نمک هالیتو این کار را برای خریداران راحت کرده چرا که بیشترین ذخیره سنگ نمک آبی را در اختیار دارد.

فروش سنگ نمک

فروش سنگ نمک کریستالی

سنگ نمک کریستالی اگر چه بالاترین میزان خلوص را در میان سنگ نمک ها دارد و باید ان را در صدر فهرست سنگ نمک های خوراکی لحاظ کرد اما دو دلیل عمده سبب می‌شود که ما از انجام این کار سر باز زنیم.

 1. قیمت بسیار بالا
 2. خواص دارویی

سنگ نمک کریستالی از سایر سنگ نمک ها (به جز سنگ نمک آبی) قیمت بسیار بالاتری دارد و اگر سنگ نمک ها تنی فروخته شوند این سنگ نمک به صورت کیلویی عرضه می‌گردد و به همین دلیل خاصیت دارویی بسیار زیادی دارد و نمی‌توان به صورت مداوم از آن برای نمک خوراکی و سفره استفاده کرد ولی از این سنگ نمک منحصر به فرد برای تولید دارو و ساخت لوازم آرایشی بسیار استفاده می‌شود.

فروش سنگ نمک

قیمت سنگ نمک خوراکی

فروش سنگ نمک

صادرات نمک صنعتی

بسیاری از افراد در تقسیم بندی و شناخت نمک صنعتی دچار اشتباه می‌شوند و بسیاری از افراد نیز تصور می‌کنند نمک صنعتی به دلیل مواد افزودنی که دارد به این نام شناخته شده است لذا برای روشنتر شدن این موضوع به تعریف زیر دقت نمایید.

سنگ نمک به دو دسته کلی با خلوص بالاتر از ۹۸ و پایینتر از ۹۸ درصد تقسیم می‌شود و سنگ نمک های بالاتر از ۹۸ درصد خوراکی و پایینتر از ۹۸ درصد صنعتی محسوب می‌شوند لذا سنگ نمک صنعتی پس از کوبیدن نمکی را به دست می‌دهد که به نمک صنعتی معروف است ولی اگر یک تعریف دیگر را نیز بخواهیم به این نوشتار اضافه کنیم باید بگوییم حتی اگر سنگ نمک خوراکی نیز کوبیده شود طبق توصیه وزارت بهداشت فاقد سلامت لازم برای مصرف خوراکی است و حتما باید تصفیه شود پس می‌توان گفت هر نمکی که تصفیه نشده باشد صنعتی است و حال تفاوت نمی‌کند سنگ نمک آن خوراکی باشد یا صنعتی و عملیات تصفیه در این مورد مهم است.

فروش سنگ نمک

با تعریف فوق و مشخص شدن اینکه نمک صنعتی چیست! انواع نمک صنعتی را به شما معرفی می‌کینم و در این میان ۵ دسته بندی و سایزبندی کلی وجود دارد که هر کدام در بازار داخل به یک نام معروف است:

 1. نمک پودری که شبیه آرد است
 2. نمک مش ۸۰ که به شیلاتی معروف است و دارای دسته بندی والس و اور سایز است
 3. نمک مش ۱۱۰ یا نمک شکری که به نمک حفاری نیز شناخته شده است
 4. نمک مش ۱۲۰ یا نمک صدفی
 5. نمک مش ۱۳۰ که به صدفی نمکدانی نام برده می‌شود

فروش سنگ نمک

بزرگترین تولید کننده آجر نمک در ایران

آجر نمک به مانند آجر معمولی جایگاه خود را در زندگی امروزه مردمان باز کرده است هر چند که نمی‌توان گفت در همه منازل از اجر نمک استفاده می‌شود ولی در هر شهری اتاق های نمکی روز به روز در حال گسترش است.

ساخت اتاق نمک مهمترین استفاده ای است که از آجر نمک می‌شود البته استفاده های دیگری مانند چاپ طرح های تبلیغاتی یا قلم زنی روی آجر نمک نیز رواج دارد ولی استفاده اصلی و مهم آجر نمک همان ساخت اتاق نمک است.

فروش سنگ نمک

قیمت آجر نمک

فروش سنگ نمک

خرید سنگ نمک دامی

پیشتر گفته شد که سنگ نمک و به دنبال آن نمک چه تاثیر غیر قابل انکاری بر زندگی ما انسانها دارد و به همین میزان این ماده حیاتی برای رشد گاو و افزایش شیر و گوشت و پروار شدن گاو و گوسفند بسیار حائز اهمیت و اثر گذار است.

طبق مطالعات صورت گرفته مشخص شده سنگ نمک به صورت مستقیم تاثیر بر روند رو به رشد احشام دارد که مهمترین موارد ان از این قبیل است:

 • گاوهای شیرده به میزان ۶ درصد مقدار شیر آنها افزایش می‌یابد
 • اگر در جیره غذایی دام به میزان کافی نمک نباشد از طریق سنگ نمک جبران خواهد شد
 • نفخ را از معده گاو از بین خواهد برد
 • استخوان بندی حیوان را محکمتر می‌کند
 • قدرت باروری دام را زیادتر خواهد کرد
 • گردش خون حیوانات را بسیار بیشتر و بهتر می‌کند

ولی با تمام اوصافی که گفته شد باید از سنگ نمک مخصوص دام استفاده کنید چرا که در این غیر این صورت نتیجه لازم را نخواهید گرفت.

ببینید

برای اطلاعات بیشتر درباره سنگ نمک خوراک دام پیشنهاد می‌شود اینجا را ببینید

فروش سنگ نمک

قیمت سنگ نمک دامی

فروش سنگ نمک

طراحی و ساخت اتاق نمک

ساخت و راحی اتاق نمک کار بسیار پیچیده و مشکلی است و پس از داشتن یک طراحی خیلی موفق می‌توانید اتاق نمک منحصر به فرد و زیبایی داشته باشید که قابلیت استفاده شخصی یا تجاری داشته باشد.

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین سازنده اتاق غار نمک در ایران است که اجرای پروژه های متعدد توسط این مجموعه این توانمندی را به اثبات رسانیده است.

ما انواع اتاق نمک درمانی، کلینیک نمک درمانی، رستوران غار نمک را به زیبایی هر چه تمامتر برای شما طراحی و اجرا خواهیم کرد.

تعدادی از نمونه کارهای اجرا شده توسط مجموعه هالیتو را مشاهده می‌نمایید.

نمایندگی فروش سنگ نمک تزئینی

مجموعه هالیتو با در دسترس داشتن معادن متعددی در شهر گرمسار توانسته است بخش اعظم نیاز بازار به سنگ نمک را تامین کند اما با توجه به استقبال زیادی که از مناطق مختلف کشور برای تهیه سنگ نمک و خصوصا سنگ نمک تزیینی در شهرهای مختلف وجود دارد مجموعه هالیتو جهت فراهم کردن راحتی خریداران محترم، نمایندگی محصولات تزیینی خود را در سراسر کشور اعطا می‌کند.

چنانچه مایل به دریافت نمایندگی محصولات هالیتو هستید با ما تماس بگیرید تا شرایط و جزئیات پذیرش نمایندگی برای شما توضیح داده شود.

 فروش سنگ نمک

اعطای نمایندگی فروش سنگ نمک در کرج

فروش سنگ نمک

فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران

چراغ خواب های سنگ نمک جدیدا بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند این چراغ  خواب ها از یک لامپ کم نور تهیه شدند که در داخل سنگ نمک قرار دارد و با روشن شدن لامپ رنگ ملایمی در فضا منتشر می‌شود که بسیار آرامش بخش است و به کاهش استرس کمک می‌کند و فضای دلپذیری را ایجاد می کند.

بسیاری از محققان به اثبات رسانده اند که این چراغ خواب ها اختلالات روحی، استرس و آلرژی های فصلی را درمان می‌کنند. همچنین این نوع سنگ با تولید یون های منفی به خنثی کردن یون های مثبت حاصله از دستگاههای الکترونیکی مدرن مانند تلفن های همراه، تلویزیون و غیره کمک می‌کند و ضررهای ناشی از امواج این دستگاه‌ها را کاهش می‌دهد.

فروش سنگ نمک

روشن کردن چراغ خواب به از بین بردن باکتری های محیط و حذف آلودگی های موجود در هوا کمک می‌کند در این حالت افراد مبتلا به آسم و آلرژی بهتر می‌توانند نفس بکشند.

همانطور که می‌دانید روز به روز بر جمعیت مردم دنیا افزوده می‌شود و نیمی از جهان به سوخت های تمیز دسترسی ندارد و هوایی که ما تنفس می‌کنیم بسیار آلوده است.

طبق آمارها سالانه ۷ میلیون نفر در نتیجه تنفس هوای آلوده می‌میرند و یک سوم مرگ و میر ناشی از سکته مغزی، سرطان، بیماری های قلبی و ریوی ناشی از آلودگی هوا است.

فروش سنگ نمک

فرار از آلودگی هوا بسیار دشوار است آلاینده های میکروسکوپی موجود در هوا می‌توانند از سیستم دفاعی بدن عبور کنند و به سیستم تنفسی و گردش خون ما نفوذ کنند و از این طریق به قلب و مغز ما آسیب بزنند. عامل اصلی آلودگی ها استفاده از سوخت های فسیلی است. در کشور ایران نیز مردم ساکن کلان شهرها با مشکلات آلودگی ها مواجه هستند.

برای رفع آلودگی هوا راهکارهای مختلفی چون استفاده از سوخت های خورشیدی، کاشت گیاهان، استفاده از دوچرخه و وسایل حمل و نقل عمومی ارائه شده است اما تحقیقات انجام شده در دانشگاههای معتبر دنیا خواص سنگ نمک را در جذب آلودگی های هوا به اثبات رسانده است به همین جهت در کلان شهر ها با هوای آلوده مانند تهران و کرج اغلب افراد بدنبال تهیه انواع سنگ های نمک هستند.

فروش سنگ نمک

قیمت سنگ نمک خام

فروش سنگ نمک

قیمت گوی سنگ نمک

فروش سنگ نمک

فروش عمده سنگ نمک تزئینی

مجموعه هالیتو در کنار تولید و فروش انواع مختلف سنگ نمک شامل سنگ نمک صنعتی، سنگ نمک دام و طیور، سنگ نمک سختی گیر، سنگ نمک آبی و … با داشتن متبحرترین و چیره دست ترین افراد در حوزه تولید سنگ نمک دکوری و تزیینی رتبه اول تولید را در ایران در اختیار دارد و اقدام به تهیه انواع وسایل تزئینی مانند چراغ خواب سنگ نمک، جاشمعی سنگ نمک، انواع گوی سنگ نمک با طرح ها و شکل های مختلف مزین به آیه های قرآن، اشعار شعرای بزرگ ایران، تصاویر مشاهیر ایرانی و تصاویر مکان های تاریخی مهین عزیز ایران نموده است که این مصنوعات زیبا را بطور عمده و تکی به فروش می‌رساند.

فروش سنگ نمک

یادداشت

طرح های سفارشی و همچنین سنگ نمک برای هدیه و یادبود و مناسبت ها در سریعترین زمان و کمترین قیمت تهیه و ارسال می‌شود

قیمت های در نظر گرفته شده برای سنگ نمک های صخره ای فوق العاده و بینظیر می‌باشد و تمامی کارها با سیم و لامپ ارسال خواهند شد.

منبع: مرکز سنگ نمک هالیت ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *