سنگ نمک احیای رزین

فروش سنگ نمک احیای رزین بدون کرایه حمل و رایگان، تحویل رایگان در سراسر شهر تهران، سنگ نمک سختی گیر بدون کلسیم و درجه یک، از بین بردن تمامی رسوبات و احیای صد در صد رزین.

رزین سختی گیر آب چیست

همانطور که می‌دانید آب سخت عامل ایجاد رسوبات در دستگاه ها و مدارهای آبی است و دردی است که اگر به موقع درمان نشود عملکرد کل سیستم را با مشکل مواجه خواهد کرد.

برای این منظور سالهاست که با ساخت رزین مخصوص سختی گیر ابتدا آب ورودی به مجتمع مسکونی و یا صنعتی وارد رزین شده و پس از آن به مجتمع اصلی ورود پیدا می‌کند.

سنگ نمک احیای رزین

این مورد سبب می‌شود سختی آب گرفته شده و آب نرم وارد لوله ها شود اما رزین سختی گیر نمی‌تواند به صورت مداوم این کار را انجام دهد علی‌الخصوص زمانی که سختی آب بسیار بالا باشد رزین ها با سرعت بیشتری دچار گرفتگی می‌شوند و برای رفع آن الزاما نیاز به رفع سختی یا اصطلاحا احیای رزین می‌باشد.

به تجربه ثابت شده هیچ ماده‌ای مانند سنگ نمک نمی‌تواند رزین را به خوبی احیا کند اما به خاطر داشته باشید سنگ نمک باید فاقد منیزیم و کلسیم باشد در غیر این صورت شما مجددا کلسیم بیشتری را وارد مخزن رزین کرده و رزین را از قبل ناتوان‌تر خواهید کرد.

سنگ نمک احیای رزین

یادداشت

مجموعه سنگ نمک هالیتو سنگ نمک مخصوص سختی گیر رزینی را به صورت تحویل رایگان در سراسر شهر تهران یک روزه به شما تحویل می دهد

تفاوت نمک و سنگ نمک احیای رزین

برای برطرف ساختن معضل آب سخت مهمترین مسئله از بین بردن عناصر کلسیم و منیزیم است و بهترین و کارآمدترین شیوه برای برطرف ساختن این موضوع استفاده حداکثری از سدیم است.

ولی باید توجه داشته باشید سدیم صد در صد هیچگاه وجود ندارد و همواره ناخالصی‌هایی را به همراه خواهد داشت ولی شما باید سنگ نمکی را مصرف کنید که بالاترین حد خالص بودن را داشته باشد.

سنگ نمک احیای رزین

پیشنهاد می‌شود این صفحه را نیز ببینید

همواره به یاد داشته باشید نمک های سختی گیر یا نمک احیای رزین درصد خلوص آن به اندازه سنگ نمک نخواهد بود البته باید گفت که سنگ نمک ها نیز خود دارای انواع مختلفی هستند همانطور که نمک ها نیز دسته بندی های گوناگونی دارند.

از سوی دیگر از نظر راحتی استفاده، شاید نمک سختی گیر راحت تر قابل استفاده باشد ولی در نظر داشته باشید که میزان خلوص آنها بسیار کمتر از سنگ نمک است.

سنگ نمک احیای رزین

اجازه بدهید این مسئله را با ذکر مثالی برای شما بیشتر باز کنیم:

سنگ نمک مخصوص رزین اگر از نوع اعلاء باشد ۹۹٫۵ درصد سدیم طبیعی و خالص دارد و اگر از نوع درجه یک باشد ۹۸٫۵ درصد حد خلوص آن است حال در نظر بگیرید برای تولید نمک های صنعتی (نمک احیای رزین نیز جزو همین دسته قرار می‌گیرد) از سنگ نمک هایی برای کوبیدن و خردایش استفاده می‌شود که خلوص آنها کمتر از ۹۳ درصد است در نتیجه نمک حاصله خلوص چندان بالایی نخواهد داشت و عناصر کلسیم، منیزیم و حتی آهک و گچ را نیز ممکن است به همراه داشته باشد به همین علت حتی الامکان باید از استفاده از نمک احیای رزین دوری کنید و به خاطر داشته باشید اگر سنگ نمک با خلوص ۹۸٫۵ به بالا مورد خردایش قرار گیرد نمک به دست آمده از آن قیمتی چند برابر بیشتر از خود سنگ نمک خواهد داشت و هیچ تولید کننده‌ای چنین کاری را نخواهد کرد چرا که صرفه اقتصادی به همراه ندارد

سنگ نمک احیای رزین

فروش سنگ نمک سختی گیر

از آنجایی که سنگ نمک سختی گیر نیاز مبرم اکثر مجتمع های مسکونی و صنعتی است مجموعه سنگ نمک هالیتو تمامی سفارشات را حداکثر کمتر از ۱۲ ساعت تحویل می‌دهد.

تمامی سفارشاتی که در روز جاری ثبت شده روز بعد تحویل خواهند شد همچنین برای ثبت سفارش هیچ محدودیت زمانی نیز وجود ندارد و شما از طریق راه های ارتباطی پایین همین صفحه می‌توانید سنگ نمک خود را سفارش دهید ضمن اینکه ارسال سنگ نمک هیچگونه هزینه حملی برای خریدار ندارد و کاملا رایگان است.

سنگ نمک احیای رزین

فروش نمک سختی گیر

اگر با استفاده از سنگ نمک جهت دستگاه سختی گیر خود مشکل دارید و قصد دارید از نمک سختی گیر استفاده کنید امکان ارسال نمک ویژه و مخصوص جهت احیای رزین نیز وجود دارد.

حداقل ارسال نمک احیای رزین ۵ تن است و مقادیر کمتر از ۵ تن متاسفانه امکان ارسال ندارد.

قیمت سنگ نمک جهت سختی گیر

سنگ نمک احیای رزین

قیمت نمک گرمسار

نمک های صنعتی تولید شده در گرمسار رنج وسیع و مختلفی را دارد در اینجا برای اطلاع شما خریداران محترم قیمت پر مصرف ترین نمک های تولید شده در گرمسار جهت اطلاع درج گردیده است.

سنگ نمک احیای رزین

تناژ بیشتر از ۱۰۰ تن قیمت های متفاوتی دارد برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

منبع: مرجع قیمت سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *