پودر نمک آبی

عرضه پودر نمک آبی سمنان در بازار داخل، نمک آبی سمنان و گرمسار که از نایاب ترین انواع نمک می باشند به صورت بسته بندی شده جهت بازارهای صادراتی در اروپا عرضه می شوند، امکان تحویل در کشور مقصد.

آشنایی با انواع نمک آبی

نمک آبی دارای انواع مختلفی می باشد. این نمک به صورت کریستالی و سنگ نمک و همچنین به صورت سنگ نمک شکری مانند که اصطلاحا به دانه شکری معروف است قابل عرضه است.

نمک آبی برای گرفتگی های عضلانی موثر می باشد. این گرفتگی عموما برای ورزشکاران و افراد مسن بیشتر اتفاق می افتد. برای جلوگیری از این مشکل می توانید یک لیوان آب را با یک قاشق نمک مخلوط و میل کنید. این کار به شما کمک می کند تا کمتر این مشکل برایتان رقم بخورد. همچنین این نمک نشاط آور نیز می باشد و باعث بر طرف کردن اضطراب در فرد می شود. همچنین برای کنترل فشار خون نیز موثر می باشد.

همچنین باید گفت که نمک صورتی برای درمان مشکلات خونی مورد استفاده قرار می گیرد. یعنی به جز سدیم کلر منبع غنی آهن و اکسید آن می باشد. این عنصر ها به واسطه اکسیژن وارد گلبول قرمز می شوند و شروع به درمان مشکلات خونی می کنند. این نمک به ویژه برای بانوان بسیار مفید می باشد.

پودر نمک آبی

بازار صادراتی سنگ نمک آبی

بازار صادارت سنگ نمک آبی بسیار پررونق است. این نمک دارای خواص بیشماری می باشد و افراد زیادی خواهان نمک آبی هستند. این نوع نمک همانند سایر نمک ها بیشتر در گرمسار تولید می شود. هر ساله شهر گرمسار مقدار زیادی نمک آبی را به کشور های دیگر صادر می کند.

از آنجایی که سنگ نمک آبی در کمتر کشوری وجود دارد، خواهان زیادی در سراسر جهان دارد. به همین دلیل یافتن این نمک در جهان آسان نیست. افراد نمی توانند مقدار زیادی نمک آبی را خریداری کنند، زیرا صادرات این نوع نمک بسیار کم انجام می شود.

پودر نمک آبی

خرید عمده پودر نمک آبی

خرید عمده پودر نمک آبی به مصرف آن بستگی دارد. به طور مثال صنایع خیلی بیشتر از دامداری ها نیاز به این نوع سنگ دارند. هر چه مصرف بالاتر باشد به نمک بیشتری هم نیاز است. توصیه می شود این نمک را از شهر تولید کننده خریداری کنید.

پودر نمک آبی

از آنجایی که سمنان پایتخت نمک در ایران می باشد، قیمت نمک پایین تر و کیفیت آن بالاتر از سایر شهرها می باشد. در این شهر دفترها و مراکزی وجود دارد که اقدام به فروش عمده و جزئی این سنگ می کنند. برای خرید این سنگ دو روش حضوری و اینترنتی وجود دارد. اگر قصد خرید عمده این سنگ را دارید، می توانید با استفاده از یکی از دو روش ذکر شده نیاز خود را برطرف کنید. این نوع پودر در کشور زیاد نمی باشد، به همین دلیل خرید با دشواری هایی همراه است.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *