نمک دامی

عرضه مستقیم نمک دامی با قیمت مناسب، سنگ نمک دامی سفید، نمک پودری با کیسه ۲۵ کیلویی، سنگ نمک برش خورده با بسته بندی کارتن مخصوص صادرات، سنگ نمک دامی توی کیسه ۱۵ کیلویی مخصوص کشور قطر.

طیف گسترده ای از محصولات نمک دامی از جمله اشکال مختلف نمکی، نمک های مخلوط خوراک و بسیاری از حقایق در مورد نمک دامی وجود دارد که حیوانات اشتیاق زیادی برای کلرید سدیم دارند. عرضه مستقیم نمک دامی با قیمت مناسب به اقصی نقاط کشور بدون هیچ محدودیتی انجام می شود. علت استفاده از نمک دمی این است که اکثر گیاهان برای تغذیه حیوانات سدیم کافی ندارند و ممکن است فاقد کلرید باشند، مکمل نمک به عنوان بخشی مهم از رژیم غذایی متعادل برای حیوانات کاربرد دارد.

نمک دامی

خواص نمک دامی برای گوسفندان

نمک دامی یک مکمل غذایی بسیار مقوی است که خواص نمک دامی برای گوسفندان سبب شده است تا دامداران به تهیه این نمک روی آورند؛ در ایالات متحده، به جز در مناطق قلیایی خاصی از محدوده غربی و در کنار ساحل، گوسفندان باید با نمک دامی که (کلرید سدیم) دارد تغذیه شوند.

بدون شک تمام گوسفندان به نمک دامی نیاز دارند تا پرتحرک بماند و از طرفی سود اقتصادی داشته باشند، یکی از اصلی ترین خواص نمک دامی این است که باعث می شود تا گوسفندان شیرده و تولید مثل بیشتری به نسبت گذشته داشته باشند.

نمک دامی

میزان دریافت هر گوسفندان از نمک دامی روزانه بالغ بر ۹ گرم است و نیمی از این را برای بره های کوچک مصرف می کنند. فراموش نکنید که خواص دامی برای گوسفندان به موارد زیر خلاصه می شود:

  1. انقباض ماهیچه ها
  2. ارسال پیام‌های عصبی
  3. حفظ ضربان منظم قلب
  4. جذب موثر اسیدهای آمینه و مونو ساکارید از روده می شود.
  5. حجم مایعات موجود در بدن دام و حتی طیور را به طور چشمگیری تنظیم می کند.
یادداشت

سنگ نمک دامی قیمت هر تن ۷۵۰۰۰ تومان

خرید عمده سنگ نمک دامی

مراکز بسیاری را می توان یافت که در زمینه فروش این محصول فعالیت دارند بنابراین در خرید عمده سنگ نمک دامی بدون هیچ محدودیتی به صورت عمده وجود ندارد؛ برای خرید این محصول راه های بسیاری به صورت حضوری و غیرحضوری وجود دارد که افراد در صورت محدود بودن امکانات می توانند از طریق وب سایت حاضر خرید خود را به صورت کاملا مستقیم انجام دهند.

نمک دامی

اگر از دسته خریدارانی هستید که قصد خرید عمده با قیمت مناسب را دارید، تلف کردن وقت جایز نیست و شما هم اکنون می توانید بهترین و اعلاترین نمک دامی را با کیفیت عالی و قیمت مناسب تهیه کنید.

مرغوبیت این نمک دامی سبب شده است تا نظر افراد بسیاری به این سمت جذب شود؛ فراموش نکنید که قیمت این محصول بنابر عواملی متغیر است که باید در خرید به عوامل تاثیرگذار در قیمت توجه کرد تا بتوان یک محصول عالی با قیمت باورنکردنی را تهیه کرد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *