سنگ نمک صورتی

عرضه مستقیم سنگ نمک صورتی از مبدا کشور پاکستان ویژه صادرات، بسته بندی در کیسه های ۵۰ کیلویی، سنگ نمک نارنجی و قرمز با کیسه جامبو بگ و امکان تحویل در کشور مقصد.

بشر از ابتدای حضورش بر روی کره زمین از شیوه های مختلف درمانی استفاده کرده است که یکی از آن ها را می‌توان انرژی درمانی نام برد.

در انرژی درمانی از ابزارهای گوناگونی که جاذب و بازتاب دهنده انرژی می باشند استفاده می‌شود که از جمله آن‌ها می توان به سنگ نمک اشاره کرد.

سنگ نمک صورتی از جمله پر مصرف ترین ابزار در انرژی درمانی به شمار می رود و در این بخش ما در خصوص عرضه مستقیم آن صحبت خواهیم کرد.

سنگ نمک صورتی

فواید سنگ نمک صورتی هیمالیا

همانطور که اشاره شد سنگ نمک در بحث انرژی درمانی یک ابزار بسیار شناخته شده است.

از جمله فواید سنگ نمک صورتی هیمالیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کمک به پاکسازی هوای منزل: همانطور که می دانید سنگ نمک سرشار از یون است. این یون ها توانایی جذب آلودگی های محیط را به خود دارند. در نتیجه محیطی که سنگ نمک در آن قرار می گیرد عاری از هرگونه آلودگی های محیطی است و برای سلامت ریه ها بسیار مفید می باشد.
  • از بین بردن انرژی های منفی موجود در فضا: سنگ نمک علاوه بر از بین بردن این انرژی های منفی به تولید انرژی مثبت در فضا هم کمک می کند.
  • کمک به درمان مشکلات تنفسی: از آن جایی که این محصول به از بین بردن آلودگی های محیطی کمک می کند، در نتیجه برای افرادی که مبتلا به مشکلات تنفسی هستند می تواند مانند یک دارو عمل کند.
  • کمک به افزایش کیفیت خواب: وقتی در فضایی قرار دارید که سنگ نمک هم آن جا حضور دارد، ناخودآگاه فشار خون شما کاهش پیدا می کند و همینطور سطح اکسیژن موجود در خونتان کم می شود. این دو موضوع منجر به تنظیم الگوی خواب شما می گردد.

از دیگر فواید درمانی سنگ نمک می توان به خاصیت آرامش بخشی و کاهش میزان استرس اشاره کرد.

سنگ نمک صورتی

مرکز فروش سنگ نمک صورتی

با آشکار شدن فواید این محصول بین عموم مردم فروش نمک صورتی در سال های گذشته از پیشرفت بسیار چشمگیری برخوردار شده است.

فروش این محصول در حال حاضر به صورت عمده و تکی صورت می گیرد و طبیعتا قیمت نهایی فروش سنگ نمک به صورت عمده در مقایسه با فروش تکی آن پایین تر است.

همینطور خوشبختانه در سال های اخیر امکان فروش آنلاین انواع سنگ نمک هم فراهم شده است و این موضوع بر افزایش فروش محصول تأثیر بسزایی داشته است.

به این صورت شما می توانید محصول مورد نظرتان را در هر ساعتی از شبانه روز و در هر حجمی به صورت غیر حضوری و اینترنتی خریداری کنید و در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

سنگ نمک صورتی

صادرات سنگ نمک صورتی

مجموعه سنگ نمک هالیتو این امکان را دارد که مستقیما از مبدا پاکستان به سراسر نقاط دنیا سنگ نمک صورتی را ارسال نماید.

سنگ نمک صورتی

برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش سنگ نمک صورتی (سنگ نمک هیمالیا) با ما تماس بگیرید.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *