صادرات نمک

صادرات نمک یددار به گرجستان و ارمنستان با مجوز، صادرات نمک به عراق، قیمت نمک صادراتی با کیسه ۲۰ کیلویی، صادرات نمک به روسیه، صادرات نمک به ترکیه، تجارت نمک و صادرات نمک یددار مجوز و سرتیفیکیت مربوطه را لازم دارد، برای ثبت سفارش تماس بگیرید.

بازار نمک ایران در اروپا

نمک ایرانی جزو برترین نمک های مرغوب و درجه یک در جهان می باشد که امروزه صادرات نمک به اروپا به صنعتی ارز آور تبدیل گشته است که ایران این محصول را در مقادیر بالا و در انواع متفاوتی همچون نمک طعام، صورتی، آبی و غیره به اروپا صادر می کند.

ایران جزو کشور هایی است که دارای چندین دریاچه نمک است و در آن ها نمک هایی گوناگون با خواص متفاوت یافت می شود که در جهان کمیاب می باشند ولی به لطف خدا، این دریاچه ها این محصولات کمیاب را در بر گرفته و به منبع تامین درآمدی برای کشور تبدیل گشته است.

استاندارد نمک در اروپا با کشور ما متفاوت می باشد و این کشور قانون هایی اجباری برای نمک طعام یددار تنظیم کرده است که نمک با مرغوبیت بالا توزیع می گردد.

صادرات نمک

صادرات نمک به ترکیه

نمک جزو ادویه جات و ماده غذایی پرمصرفی می باشد که در نود درصد غذاها به کار می رود و در صورت مصرف متعادل می تواند فواید بسیاری برای بدن داشته باشد و سدیم مورد نیاز بدن را تامین کند.

این محصول ارزشمند در تنوعی بسیار بالا در طبیعت وجود دارد که ایران جزو کشور های دارنده این محصول در تنوع بالا می باشد و آن را به کشور هایی که درخواست انواع نمک دارند، ارسال می کند.

صادرات نمک ایرانی به دلیل مرغوبیت و تنوع بالا به کشور های زیادی انجام می گیرد و ترکیه نیز از جمله کشور های خواستار این محصولات می باشد که شرکت های ایرانی بسیاری به ارائه این محصولات ایرانی مشغول هستند.

صادرات نمک

مرکز تامین و صادرات سنگ نمک هالیتو

در مجموعه ما تامین و صادرات سنگ نمک هالیتو به دلیل کمیاب بودن این محصول از رونق نیفتاده است و همواره رو به افزایش است و هالیتو جزو محصولاتی می باشد که یافتن محصول اصل و با کیفیت آن کمی دشوار است که برای خرید این محصول به صورت تضمینی می توانید از طریق مجموعه ما اقدام به خرید نمایید.

مرکز ما با دسترسی به معادن بزرگ در سطح خاورمیانه، قادر به تامین سنگ نمک هالیتو در مقادیر بالا می باشد و سابقه همکاری طولانی مدت با کشور های اروپایی، ترکیه و … در زمینه صادرات نمک، در کارنامه درخشان خود دارد.

صادرات نمک

فروش این محصولات در مقادیر عمده انجام می گیرد و انواع نمک در بسته بندی با وزن هایی دلخواه آماده ارسال به سراسر دنیا می باشند و همانطور که امروزه مستحضر هستید، مرغوبیت این محصولات کل دنیا را تسخیر کرده است.

منبع: مرکز سنگ نمک هالیت ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *