صادرات نمک به عراق

صادرات نمک به عراق با کیسه ۲۵ کیلویی و ۱ کیلویی، یددار و بدون ید، امکان آماده سازی با ید ۶۰ و ید ۴۰، تحویل لب مرز، تحویل ماهانه ۳۵۰ تن در کیسه ۲۵ کیلویی.

آشنایی با نمک تبلور مجدد

صادرات نمک به عراق در حوزه انواع نمک ها انجام می گیرد و یکی از نمک های صادراتی ایران به کشور عراق و برخی کشورهای دیگر، نمک تبلور مجدد است. این نوع نمک از كريستاليزاسيون مجدد نمک بدست می آید. به طور کلی نمکی که مورد استفاده عمومی و غذایی قرار می گیرد، بایستی عاری از ناخالصی ها باشد. خواسته و یا ناخواسته در حین استخراج نمک مواد دیگری نیز همراه آن برداشت می شوند که این مواد گاها برای سلامت انسان و دستگاه گوارش و همچنین سیستم کلیوی او مضر می باشند. از جمله این مواد مضر می توان به شن و ماسه، فلزات سنگین و سمی اشاره کرد. به همین دلیل مواد مضر نمک پس از استخراج حذف می شوند که به این اقدام، تصفیه نمک یا تبلور مجدد می گویند. این نوع نمک دارای کیفیت بهداشتی است. به طور کلی تصفیه نمک یا همان تبلور مجدد آن سه مرحله کلی دارد که عبارتند از:

  • انحلال
  • كريستاليزاسيون
  • خشك كردن

صادرات نمک به عراق

تولید کننده نمک صنعتی

صادرات نمک به عراق اقدامی است که معمولا تولید کنندگان آن این اقدام را انجام می دهند. نمک صنعتی به نمکی گفته می شود که از درجه خلوص کمتری نسبت به نمک های خوراکی برخوردار است، و تصفیه نشده و بدون ید می باشد. از این نمک برای مواردی مثل تصفیه آب، ساخت اسید، دباغی پوست و تولید چرم، تولید مواد شوینده و بهداشتی، انجام پروژه های عمرانی، حفاری و غیره استفاده می شود. استخراج و تولید این نمک با کیفیت بالا و صادراتی تنها توسط مراکز محدودی انجام می گیرد.

صادرات نمک به عراق

صادرات نمک به عراق

صادرات نمک به عراق یکی از اهداف پیش روی بسیاری از تولید کنندگان نمک در ایران می باشد. کیفیت، اصالت و سلامت نمک ایرانی در بسیاری از کشورهای دنیا شهره است، اما برای صادرات این محصول نیاز به برنامه ریزی، شناخت بازار هدف و به طور کلی دانش صادراتی است. برای صادرات انواع نمک به کشور عراق و دیگر کشورهای دنیا نیاز به کارشناسان خبره است.

صادرات نمک به عراق

ما در این مجموعه در زمینه صادرات انواع نمک از جمله نمک تبلور مجدد و نمک صنعتی فعالیت داریم و سعی می کنیم با اطلاعات بروز زمینه رشد و ترقی همکاران و فعالان حوزه تولید نمک را فراهم نماییم. شما برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد و همچنین اطلاع از شرایط خرید، فروش و صادرات نمک به کشور عراق می توانید با همکاران ما در این مجموعه تخصصی در تماس باشید.

منبع: مرکز سنگ نمک هالیت ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *