صادرات سنگ نمک

صادرات عمده سنگ نمک به گرجستان، سنگ نمک دامی مخصوص بازار گرجستان با قیمت بسیار مناسب امکان تحویل در هر کدام از شهرهای گرجستان.

صادرات سنگ نمک به عنوان یکی از ارگانیک ترین محصولات ایرانی به بسیاری از کشور های مختلف مانند کشور گرجستان این امکان را به وجود آورده است که بسیاری از مصرف کنندگان خارجی نیز در کنار مصرف کنندگان داخلی بتوانند بهترین نوع سنگ نمک را مورد استفاده قرار دهند.

صادرات سنگ نمک

تاریخچه استفاده از سنگ نمک

تاریخچه سنگ نمک را می توان از جمله پر سابقه ترین محصولات مورد مصرف انسان ها به حساب آورد؛ چرا که این محصول به دلیل کاربردهای بسیار فراوانی که در صنایع مختلف دارد همچنین استفاده هایی که از آن در مصارف خانگی به عمل می ‌آید از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است.

باید یادآور شد که در قدیم یونانیان باستان معمولا از سنگ نمک برای درمان بسیاری از بیماری ‌های تنفسی استفاده می ‌کردند؛ به همین دلیل نیز معمولا آن را به عنوان یک محصول درمانی می شناختند.
البته تاریخچه استفاده از سنگ نمک در بسیاری از کشور های مختلف و در مقاطع مختلف تاریخی معمولاً دچار تحولات متعددی شده است؛ به همین واسطه می ‌توان گفت در جنگ جهانی دوم نیز با استفاده از سنگ نمک به عنوان یکی از محصولات درمانی بیماری‌های تنفسی برای افرادی که در اثر انفجار بمب های گوناگون دچار بیماری ‌های تنفسی شده بودند رواج گسترده پیدا کرد.

صادرات سنگ نمک

اما به واسطه استفاده از سنگ نمک در بسیاری از محصولات غذایی و همچنین فرمول به دست آوردن مواد اولیه غذایی در ایران نیز از استقبال بی‌نظیری برخوردار شده است.
به همین دلیل تاریخچه استفاده از این محصول طبیعی و ارگانیک را می توان به سالها قبل اطلاق نمود چرا که ایرانی‌ها به واسطه دسترسی به مقادیر قابل توجهی از این محصول حیاتی در معادن گسترده سنگ نمک از جمله تمدن های به حساب می آمدند که به غیر از مصارف گوناگونی که از سنگ نمک به عمل می آوردند مقدار قابل توجهی از آن را نیز در قالب محصول صادراتی به بسیاری از کشورهای مختلف سال می نمودند.

صادرات سنگ نمک

خرید بهترین سنگ نمک صادراتی

برای بسیاری از صاحبان صنایع مختلف دسترسی به بهترین سنگ نمک از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است به همین دلیل نیز همه ساله به دنبال تهیه کردن بهترین نوع سنگ نمک با قیمت مناسب هستند تا بتوانند مواد اولیه مورد نیاز خط تولید خود را به بهترین شکل ممکن تامین نمایند.
البته تجار نیز از جمله مصرف‌ کنندگان گسترده انواع سنگ نمک به حساب می آیند و به همین دلیل عرضه سنگ نمک صادراتی این امکان را به وجود آورده است که تا ۴ مختلف خارجی و ایرانی بتوانند بهترین نوع سنگ نمک را به کشورهای متبوع خود ارسال کنند.

شما نیز برای دسترسی به بهترین نوع سنگ نمک می توانید از طریق بخش فروش همین مجموعه نسبت به ثبت سفارش مورد نظر خود اقدام کنید.

صادرات سنگ نمک

انواع سنگ نمک صادراتی

سنگ نمک کریستالی، سنگ نمک آبی، سنگ نمک نارنجی، سنگ نمک صورتی، سنگ نمک سفید و سنگ نمک قرمز از معروفترین انواع سنگ نمک جهت صادرات می باشند.

صادرات سنگ نمک

بازار هدف هر کدام از این سنگ نمک ها متفاوت است و نوع بسته بندی و گرید هر کدام تفاوت است.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص صادرات انواع مختلف سنگ نمک با ما تماس بگیرید.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *