سنگ نمک گرمسار

صادرات سنگ نمک گرمسار به هندوستان، سنگ نمک فله، سنگ نمک قرمز، سنگ نمک صورتی، سنگ نمک نارنجی، سنگ نمک سفید خوراکی اعلا، سنگ نمک کریستالی و آبی، در بسته بندی های مختلف بنا به سفارش خریدار، کمترین نرخ حمل دریایی و کانتینری.

سنگ نمک گرمسار، از جمله بهترین و با کیفیت ترین سنگ نمک هایی است که در ایران و حتی جهان وجود داشته و لذا به بسیاری از کشور های دنیا صادرات آن هرساله انجام می شود. معدن سنگ نمک گرمسار، یکی از بزرگ ترین و شاید بتوان گفت بزرگت ترین معدن سنگ نمک در ایران، خاورمیانه و حتی جهان است که با دارا بودن مقدار بسیار زیادی سنگ نمک، نیاز بسیاری از کشور های دنیا را به این نوع سنگ برطرف می نماید.

با توجه به کاربرد های بسیاری که این نوع سنگ دارد، بسیاری از کشور های دنیا به دنبال خرید این نوع سنگ از ایران هستند و سعی می کنند تا سنگ نمک مورد نیاز خود را از ایران و از این معدن سنگ نمک تهیه کنند. با توجه به این که معادن سنگ نمک در جهان به طور گسترده وجود ندارند و معادن عظیم این نوع سنگ فقط و تنها فقط در کشور هایی مثل ایران و پاکستان وجود دارند، لذا صادرات سنگ نمک گرمسار به کشور های مختلف دنیا، می تواند ارزآوری بسیار مناسبی را برای ایران به همراه داشته باشد.

در این مقاله سعی خواهیم کرد تا شما را با سنگ نمک گرمسار آشنا نموده و درباره آن توضیحاتی را خدمت شما عزیزان عرض نماییم. با ما همراه باشید.

سنگ نمک گرمسار

معرفی نمک صورتی گرمسار

سنگ های نمک، با توجه به عناصر و مواد معدنی که در خود جای می دهند، به رنگ های مختلفی دیده می شوند. نمک صورتی نیز، یکی از زیبا ترین انواع سنگ نمک می باشد که فقط و تنها فقط در بعضی از مناطق دنیا می توان این نوع سنگ نمک را یافت. معدن سنگ نمک گرمسار، یکی از معادنی است که در آن این نوع سنگ نمک یافت می شود و برای استفاده به کشور های مختلف دنیا صادر می شود.

آشنایی با معدن سنگ نمک گرمسار

همانطوری که در ابتدای این مقاله نیز عرض کردیم، معدن سنگ نمک گرمسار، یکی از بزرگ ترین و عظیم ترین معادن سنگ نمک در جهان می باشد که هرساله مقدار بسیار زیادی سنگ نمک از این معدن استخراج شده و به مناطق مختلف کشور و همچنین کشور های همسایه و اروپایی صادر می شود.

سنگ نمک گرمسار

صادرات سنگ نمک گرمسار به هند

از جمله کشور هایی که سنگ نمک گرمسار به آن ها صادر می شود، می توان به کشور های حوزه خلیج فارس، کشور عراق و همچنین کشور های اروپایی مثل آلمان اشاره نمود که با توجه به کیفیت بالای سنگ نمک گرمسار، این کشور ها همواره خواهان این نوع سنگ نمک از ایران بوده اند.

سنگ نمک گرمسار

همچنین کشور هند یکی از بزرگترین مقاصد خرید سنگ نمک گرمسار است که مجموعه هالیتو به عنوان بزرگترین تامین کننده سنگ نمک در این زمینه توانایی تحویل سنگ نمک را در تمامی بنادر این کشور داراست.

مهمترین نکته در حمل سنگ نمک نرخ حمل و نقل دریایی می باشد که مجموعه هالیتو با کمترین قیمت این کار را برای مشتریان خود به عهده می گیرید.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *