سنگ نمک آبی

صادرات سنگ نمک آبی گرمسار به اروپا، امکان تحویل در بسته بندی ۱۵ کیلویی، سنگ نمک آبی بسیار نایاب، نمک آبی کریستالی حداقل سفارش جهت صادرات ۲۰۰ کیلوگرم.

یکی از مهمترین و پر ارزش ترین مواد غذایی خوراکی که در تهیه انواع غذاها از آن استفاده می شود نمک می باشد. یکی از کمیاب ترین نمک ها، سنگ نمک آبی نام دارد. این نوع سنگ نمک فقط در کشور ایران آن هم در منطقه گرمسار یافت می شود به دلیل نایاب بودن سنگ نمک آبی صادرات این سنگ از فروش بالایی برخوردار است و سود بالایی نیز عاید شرکتهای صادر کننده این محصول می شود.

سنگ نمک آبی

آشنایی مختصری با سنگ نمک آبی

شاید اکثر افراد فکر می کنند که سنگ نمک، سنگی درخشان و شفاف و بی رنگ است در صورتی که سنگهای نمک در رنگ های متفاوت یافت می شوند دلیل رنگی بودن سنگ های نمک به دلیل وجود انواع مواد معدنی مخصوصا آهن سدیم و پتاسیم در داخل این سنگها است سنگ نمک آبی که مد نظر ما هست به دلیل وجود پتاسیم این سنگ به رنگ آبی دیده می شود و این سنگ فقط در داخل ایران وجود دارد تنها منطقه ای که سنگ نمک آبی در آن موجود میباشد منطقه گرمسار است خیلی از کشورهای دیگر ادعا کرده اند که این نوع سنگ در آن منطقه وجود دارد ولی هنوز اثبات نشده است به دلیل کمیاب بودن سنگ نمک آبی این سنگ از قیمت بسیار بالا و ارزش بسیار بیشتری نسبت به دیگر سنگها برخوردار است و می‌توانیم به عنوان یک محصول پر ارزش برای صادرات از آن استفاده کنیم.

بازار سنگ نمک

همانگونه که همه ما میدانیم تنها ماده غذایی استفاده شده در پخت و پز ۹۰% غذاها نمک می باشد به همین دلیل هیچ گاه فروش نمک از رونق نیفتاده است و طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا از این خوراکی برای خوش طعم کردن غذا استفاده می کند امروزه تولید کنندگان و فروشندگان زیادی در زمینه خرید و فروش سنگ فعالیت می کنند و استفاده از سنگ نمک هم به صورت پودر و هم به صورت تکه های درشت صورت می گیرد بنابراین به دلیل مصرف فراوان این محصول بازار سنگ نمک از رونق بسیار خوبی برخوردار است.

خرید سنگ نمک

به دلیل اینکه سنگ نمک در طبیعت در انواع و اقسام مختلفی یافت می شود  از کیفیت و مرغوبیت متفاوتی برخوردار است در سرتاسر کشور ما ایران معمولاً دریاچه های نمک وجود دارد ولی هر یک از این دریاچه های نمک دارای خواص متفاوتی می باشند اگر به دنبال سنگ نمک بسیار مرغوب و با کیفیت عالی می باشید بهتر است از مجموعه تجاری ما بهترین محصول را با پایین ترین قیمت با خیال راحت دریافت کنید.

سنگ نمک آبی

بازار خرید سنگ نمک آبی گرمسار

به دلیل نایاب بودن سنگ نمک آبی طرفداران زیادی به دنبال این محصول هستند بنابراین بازار خرید این محصول از رونق بسیار زیادی برخوردار است مجموعه سنگ نمک هالیتو با در اختیار داشتن بخش اعظم سنگ تجارت سنگ نمک آبی می تواند هر مقدار این محصول را با بهترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ممکن تحویل مشتریان عزیز خود دهد.

سنگ نمک آبی

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما در تماس باشید.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *