سنگ نمک مخصوص چشم زخم

سنگ نمک مخصوص چشم زخم فروش عمده و تکی، طرح های فوق العاده زیبا با رنج قیمت های متفاوت، فروش عمده از ۵۵۰۰ تومان شروع می‌شود.

معرفی و شناخت سنگ نمک مخصوص چشم زخم

برخی افراد برای دور بودن از چشم و نظر از سنگ ها از جمله سنگ نمک مخصوص چشم زخم استفاده می‌نمایند تا از حوادث و بلایای بی شماری در امان بمانند.

به تجربه ثابت شده سنگ نمک، توان بسیار زیادی در دفع چشم زخم دارد و در بسیاری از نقاط کشورمان تاکنون نیز برای دور ماندن از بلای چشم نظر، نمک در کفش مهمان می‌ریزند.

سنگ نمک مخصوص چشم زخم

سنگ نمک مانند یک جسم زنده است و علاوه بر جذب آلودگی های محیط، انرژی های منفی پیرامون را نیز به خود جذب کرده و انرژی مثبت را در اطراف می‌پراکند.

یادداشت

هفته‌ای یکبار سنگ نمک را با دستمالی مرطوب تمیز کنید تا مثل روز اول به کار خود ادامه دهد

خواص سنگ نمک مخصوص چشم زخم

همانطور که گفته شد سنگ نمک مانند یک جسم زنده و بدون اینکه چشم ها یتوانند ببینند انرژی مثبت را در فضا پخش می‌کند و از طرفی جذب کننده انرژی منفی است.

برای این منظور باید سنگ نمک در معرض نور و حرارت قرار بگیرد تا شروع به پالایش فضای اطراف خود کند.

سنگ نمک مخصوص چشم زخم

از طرفی ایجاد حرارت نیاز به روشنایی دارد و از سویی دیگر قرار دادن سنگ نمک در محیط کار و یا منزل، نباید سبب افت زیبایی دکوراسیون شما شود.

یادداشت

پیشنهاد می‌شود این صفحه را نیز ببینید

به همین جهت مجموعه سنگ نمک هالیتو زیباترین سنگ نمک های مخصوص دفع چشم زخم را با طرح های بسیار متنوع تولید و عرضه می‌کند.

سنگ نمک مخصوص چشم زخم

این سنگ نمک ها از سنگ نمک طبیعی و معدنی ساخته شده‌اند و علاوه بر اینکه بسیار زیبا هستند فرآیند پالایش و پاکسازی محیط از انرژی های منفی را به خوبی و به راحتی انجام می‌دهند.

سنگ نمک چشم نظر در فنگ شویی

یکی از روش های توصیه شده برای جلوگیری از چشم زخم به کارگیری از سنگ نمک چشم نظر می‌باشد چراکه از قدیم، به انرژی‌های فعال و بی‌شمار آن، آگاهی داشته و برای از بین بردن انرژی‌های منفی، آن را تاثیرگذار می‌دانستند اکنون نیز انرژی‌های متعدد این سنگ معدنی، اثبات شده و تأثیر آن در بسیاری از زمینه‌ها، کشف شده است.
سنگ نمک در فنگ شویی، اهمیت متعددی داراست و تحت عنوان یک متعادل‌کننده انرژی، کار می‌کند و با یونیزه کردن طبیعی هوا، انرژی مثبت و خوبی را در فضا تولید می‌کند البته بایستی بدانید اینکه سنگ نمک را کجای منزل بگذاریم و اینکه حقیقتاً سنگ نمک چه طور قادر است بر روی انرژی فضای منزل ما تأثیر بگذارد.

سنگ نمک مخصوص چشم زخم

تاثیر سنگ نمک در فنگ شویی، بیشتر متخصصان فنگ شویی، معتقد می‌باشند که کریستال‌های نمک، انرژی متعددی دارا هستند و موجب تصفیه هوای اطراف می‌شوند وقتی که چراغ داخل این سنگ‌ها، پر ‌نور می‌شود گرمای تولید شده، موجب می‌گردد که نمک یون‌های منفی در هوا را به سمت خویش جذب نماید و با این عمل، هوا را پاک نماید و از طرفی، انرژی مثبت و شفابخش را در منزل تولید نماید، بهتر می‌باشد بدانید که، برای این خواسته، از سنگ نمک درمانی استفاده نمایید.

آشنایی با خواص سنگ نمک

سنگ نمک، از دو عنصر کلر و سدیم درست شده، وقتی که به شکل بلور، تولید می‌شود، پژوهشگران طی آزمایشات زیادی، دریافته‌اند که بلورهای درخشنده سنگ نمک، تحت عنوان یکی‌از منابع سازنده یون، یعنی به عبارتی، ذرات باردار که دارای بار مثبت و منفی، شناخته می‌شوند.

جالب اینجاست که چنانچه روشنایی خورشید، بر این سنگ ها بتابد، انرژی طبیعی را در ‌این سنگ ها تولید می‌نماید و قرار دادن سنگ نمک ، در منزل، برای رفع فشار و استرسی که در معاش امروزی موجود هست، می‌تواند بسیار اثرگذار باشد، همینطور می‌تواند، بخش متعددی، از اشعه های ساطع گردیده، از لوازم الکتریکی نظیر: دستگاه های رادیولوژی، کامپیوتر، ماکرو ویو، پارازیت‌ها ی تلویزیون را کاهش ‌دهد.

سنگ نمک مخصوص چشم زخم

یون های سطح سنگ نمک، می‌توانند بیش تر آلودگی و گرد و غبار اطراف را، به خویش جذب کرده و هوا را تمیزتر نمایند لذا یکی‌از مهمترین خواص سنگ نمک را می‌توان، پاک سازی هوای آلوده و کثیف، سالمی ریه‌ها و بر طرف کردن خستگی ناشی از استرس نامید.
جالب است بدانید که سنگ نمک به دلیل خواص ضد عفونی کنندگی که داراست قادر است اندام‌های داخلی از قبیل، معده و روده را از آنزیم های خطرناک و باکتری‌هایی که سبب ساز بروز بیماری‌های دشوار می‌گردند برطرف کند.
همان طور که قبلا اشاره کردیم یکی‌از بزرگترین خواص سنگ نمک ، کمک به تصفیه هوا می‌باشد از این رو به بهبود و سلامت ریه ها و بیماری های تنفسی کمک می‌کند.
همینطور سنگ نمک در کاهش حساسیت، بهبود علایم آسم و برونشت، نقش بسزایی داراست، مطالعات زیادی، بر روی یون های سنگ نمک و تاثیر آن بر فضای اطراف شده که همگی بیانگر اثرات شگفت انگیز سنگ نمک بوده است.

سنگ نمک مخصوص چشم زخم

سنگ نمک انرژی درمانی

سنگ نمک های درمانی علاوه بر خواص شناخته شده آنها که برای تولید سنگ نمک تزیینی استفاده می‌شود حتی به صورت کلوخه طبیعی نیز اگر مورد استفاده قرار گیرد فضای اطراف به راحتی از سنگ نمک تاثیر خواهند گرفت.

چنانچه یک قطعه سنگ نمک را، به زمان ۱۰ دقیقه در آفتاب، نهاده و آن گاه، به زمان یک ساعت، در کنار گیاه، میوه و یا این که یک قطعه سنگ قرار دهید، انرژی های مثبت و موثر موجود در سنگ نمک به آن منتقل می‌شود.
برای ایجاد آرامش، می‌بایست، دکوری های سنگ نمک را در معرض دود عود، قرار داده چرا که انرژی سنگ نمک با مخلوط شدن در دود عود به روند انرژی بخشی کمک زیادی می‌کند.

سنگ نمک مخصوص چشم زخم

سنگ نمک مدل هرم حس امن بودن را در شما تقویت می‌نماید و برای سیستم عصبی، بسیار دارای منفعت می‌باشد و خلق و خو را بهتر کرده، مزاج را آراسته و راحت می‌نماید.
سبب ساز، فعال شدن پانکراس، در تن می‌شود و قوه درک عقلانی را ارتقا می‌دهد، جریان خون را سرعت می‌بخشد و نیز سبب ارتقا نیروی تحرک خواهد شد.

یادداشت

سنگ نمک خواص تمیز کنندگی و زدودن دی‌اکسیدکربن را در محل کار و زندگی داراست و به تقویت احساس تعادل در روح و جسم اشخاص کمک می‌نماید

خواص سنگ نمک خوراکی

یکی از فواید، سنگ نمک ، کمک به هضم، هرچه بهتر خوراک می‌باشد و در زمان های پیشین، اشخاص، پیش از اینکه، وعده غذایی خویش را، آغاز نمایند، تکه کوچکی، از سنگ نمک را قورت داده، تا هم به تمیز شدن بخش محل ورود معده از میکروب ها کمک کرده و هم اینکه، هضم خوراک را سریعتر کنند.

سنگ نمک خوراکی را برای معالجه بیماری های گوناگون و همینطور تحت عنوان جایگزین طبیعی، نمک عادی به کارگیری می‌نمایند از آنجایی که سنگ نمک دارنده الکترولیت های مختلفی می‌باشد ممکن است به التیام گرفتگی و درد عضله‌ها کمک کند.

یادداشت

سنگ نمک از زمان های قدیم برای درمان بیماری ها مورد استفاده قرار می‌گرفته است

در طب سنتی آیورودا، سنگ نمک تحت عنوان داروی خانگی، برای معالجه بیماری‌های متفاوت گوارشی، برای مثال: کرم معده، بی اشتهایی، سوزش قلب، نفخ، یبوست، درد معده و استفراغ به کارگیری می‌شود.
غرغره کردن با آب نمک یک معالجه خانگی معمولی، برای گلودرد می‌باشد؛ پژوهش ها نشان می‌دهند که‌ این روش، برای معالجه گلودرد و بقیه بیماری‌های دهان اثر گذار است.
چنانچه، نرم کننده را با کمی سنگ نمک مخلوط نمایید، به زمان ۳۰ دقیقه، بر روی مو ها بمالید و آنگاه با آب بشویید، سبب ساز بیشتر شدن حجم موی سر می‌گردد.

سنگ نمک مخصوص چشم زخم

فروشگاه اینترنتی سنگ نمک دفع چشم زخم

اگر شما هم می‌خواهید از انرژی های منفی و از چشم بد در امان باشید یکی یا چند تا از این سنگ نمک های بسیار زیبا را تهیه کنید.

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تولید کننده سنگ نمک تزیینی، چراغ خواب سنگ نمک و آباژور سنگ نمک در ایران است و برای راحتی خریدارانی که قصد خرید تکی محصولات را دارند یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرده است.

سنگ نمک مخصوص چشم زخم

برای این منظور شما با رفتن به این صفحه ضمن مشاهده همه محصولات، از طریق دکمه پایین همان صفحه می‌توانید عملیات پرداخت و سفارش محصول را انجام دهید.

علاوه بر روش بالا همچنین می‌توانید با شماره پایین همین صفحه تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفنی و یا در شبکه های اجتماعی واتساپ و تلگرام نیز ثبت کنید.

سنگ نمک مخصوص چشم زخم

فروش سنگ نمک چشم نظر وان یکاد

سنگ نمک تزئینی، با طرح وان یکاد، یکی ‌از سنگ نمک های دکوری بسیار پر فروش می‌باشد، سنگ نمک وان یکاد به سنگ نمک چشم نظر نیز در بین بسیاری از اشخاص رایج شده است، به دلیل آنکه بخش اعظمی از احادیث وارد شده آیه وان یکاد، به راحتی، چشم نظر و چشم زخم را از خانواده و اموالمان دور می‌نماید.

ببینید

برای بازدید از مدل های بسیار زیبای سنگ نمک وان یکاد از این صفحه بازدید نمایید

سنگ مخصوص چشم زخم با مزیت ها و خواصی که داراست در بسیاری از شهرها از طریق نمایندگی های پخش، برای مشتریان و هم میهنان گرامی ارائه و به فروش می‌رسد.

سنگ نمک مخصوص چشم زخم

شما در شهر خود می‌توانید نمایندگی محصولات ما را داشته باشید و با قیمتی بسیار مناسب سنگ نمک را از ما خریداری نمایید و به قیمت خوبی بفروشید.

برای این منظور با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید و یا از طریق این صفحه اطلاعات خود را برای ما بفرستید با شما تماس می‌گیریم.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *