سنگ نمک سفید

سنگ نمک سفید صادراتی با کیسه جامبو بگ، سنگ نمک سفید خوراکی با خلوص ۹۸٫۵ درصد و ۹۹٫۵ درصد، امکان بسته بندی کیسه ۲۰ کیلویی و جامبو بگ، صادرات سنگ نمک به عراق، ترکیه و هند.

سنگ نمک سفید، جزء فراوان ترین سنگ هایی می باشد که در معادن سنگ نمک وجود داشته و با توجه به کاربرد های بسیاری که در زمینه های درمانی، صنعتی و همچنین استفاده به عنوان سنگ نمک خوراکی دارند، امروزه تولید، فروش و صادرات آن ها افزایش چشمگیری پیدا کرده است.

معادن سنگ نمک در شهر های مختلفی در کشور وجود دارند که از جمله معروف ترین این معادن، معدن سنگ نمک گرمسار می باشد که به عنوان یکی از بزرگ ترین معادن سنگ نمک در ایران و جهان به شمار می رود. در این معدن، هرساله تولید و صادرات سنگ نمک سفید به کشور های مختلف اروپایی و آسیایی انجام می شود و ارز آوری بسیار خوبی را برای کشور ایران به دنبال دارد.

لازم به ذکر است که کشور ایران به عنوان بزرگ ترین تولید کننده و صادر کننده سنگ نمک سفید در جهان شناخته شده و معادن سنگ نمک در ایران، بیشترین مقدار این نوع سنگ را در خود جای داده اند. سنگ نمک قرمز، آبی، صورتی و… ، از جمله دیگر سنگ نمک هایی هستند که در معادن ایران استخراج شده و برای مصارف گوناگون به فروش می رسند.

سنگ نمک سفید

سنگ نمک جزء کدام سنگ هاست؟

سنگ نمک جزء سنگ های رسوبی تبخیری می باشد. به این معنی که با تبخیر آب موجود در لایه های این سنگ که بیش از ۲۰۰ میلیون سال قدمت دارد و در اثر رسوب املاح گوناگون، از قبیل نمک تشکیل شده است، به وجود می آید. در سنگ نمک، مقادیر متفاوتی از عناصر مختلف دیگر نیز وجود دارند. به عنوان مثال منیزیم، کلسیم و آهن و پتاسیم، از جمله عناصری هستند که در سنگ نمک وجود دارند.

یادداشت

البته باید توجه داشت که هر سنگ نمک دارای املاح متفاوتی است و همه سنگ های نمکی مانند یکدیگر نیستند

معرفی سنگ نمک سفید خوراکی

همانطوری که اشاره شد، سنگ نمکی که برای موارد درمانی و خوراکی قرار است مورد استفاده قرار بگیرد، بایستی عاری از هرگونه عناصر خطرناک برای سلامتی انسان باشد. لذا پیش از آن که از سنگ نمک سفید برای استفاده های خوراکی و درمانی استفاده کنیم، باید فرآیند زدودن ناخالصی های آن انجام گرفته باشد.

سنگ نمک سفید خوراکی گرمسار خلوص بالاتر از ۹۸ درصد را به ثبت رسانده که کاملا استثنایی است و نمونه عالی آن نیز دارای خلوص باورنکردنی ۹۹٫۵ درصد است.

سنگ نمک سفید

خرید سنگ نمک سفید از معدن دار

سنگ نمک سفید دارای کاربرد های فراوانی در زمینه های صنعتی، تزئینی و درمانی می باشد. صاحبان اینگونه صنایع، به دنبال خرید سنگ نمک با کیفیت بالا و قیمت مناسب از معدن دار ها هستند تا بتوانند با صرفه جویی در هزینه های خود، کسب و کار خود را رونق بخشیده و سود مناسبی از این راه بدست بیاورند.

سنگ نمک سفید

برای این منظور کافیست با مجموعه سنگ نمک هالیتو تماس گرفته و سنگ نمک خود را مستقیما از معدن خریداری نمایید.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *