اتاق نمک

ساخت اتاق نمک در ایران با قیمت های مختلفی انجام می شود. اما اگر شما عزیزان بودجه‌ های زیادی را در دست ندارید ولی قصد تهیه این اتاق ها را دارید باید ابتدا با کسانی که در این عرصه مشغول به کار و فعالیت هستند به مشورت و گفتگو بنشینید.

سپس در بین این افراد کسانی که اقدام به ساخت اتاق نمک با قیمت مناسب می نمایند را برگزینید و به آنها اجازه دهید که این اتاق ها را برای شما با توجه به نرخ های بسیار مناسب بسازند.

طراحی و ساخت اتاق نمک با قیمت مناسب

سازه هایی که برای ساخت اتاق های نمک مورد استفاده قرار می گیرند توسط معمارها با توجه به استانداردهای خاص تولید می شوند. معمار هایی که به طراحی و ساخت اتاق نمک با قیمت مناسب می پردازند به این طریق در نظر دارند که بتوانند مشتری‌ های بیشتری را جذب نمایند.

به همین علت سعی بر این دارند که نقشه کشی این نوع اتاق ها را با دریافت هزینه های بسیار ارزان و مناسب از مشتری ها انجام دهند. ساختار این اتاق ها به گونه ای انجام می شود که باید زیر نظر سازمان مهندسی طراحی گردد

به همین دلیل معمارها به این موضوع توجه زیادی را روا می دارند و سپس اقدام به طراحی این اتاق های نمک با استناد بر نرخ های بسیار عالی و باور نکردنی می پردازند.

اتاق نمک

اگر شما هم قصد تهیه این نوع از اتاق ها را دارید ابتدا باید با معمارها به صحبت بپردازید و پس از این که در مورد هزینه ها با هم به توافق رسیدید از آنها بخواهید که نقشه‌کشی این اتاق ها را برای شما انجام دهند.

این معمارها کار خودشان را بر اساس معیارهای جهانی انجام می دهند. سپس اقدام به طراحی اتاق نمک با توجه به موازین مربوط به ساختمان سازی و بهداشتی می نمایند.

تجهیزات اتاق نمک

در زمینه تجهیزات اتاق نمک باید به موارد زیر اشاره نماییم:

  • یکی از این لوازم هالو ژنراتور می باشد که با استفاده از سانتریفیوژ اقدام به پراکنده نمودن نمک می کند و از این طریق افراد بیمار در این اتاق می توانند نمک ها را استنشاق نمایند. 
  • آجرها و کاشی های نمک که دارای چگالی بالا و همچنین ساختار فشرده ای می باشند. 
  • چسب نمک به گونه ای تهیه شده است که می تواند بدون هیچ گونه زنگ زدگی و آسیب به مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد. 
  • کفپوش های نمکی که با دانه های ریز و درشت تولید می گردند. 
  • دیوارهای متحرک که قابل جا به جایی و نصب آسان می باشند. 

اتاق نمک

تمام این تجهیزات به طور کاملا با کیفیتی به مرحله تولید وارد می گردند و در دسترس مشتری ها قرار می‌گیرند.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *