چسب آجر نمک

خرید چسب آجر نمک با قیمت مناسب با ضمانت مادام العمر، چسبندگی پس از نیم ساعت به صورتی که امکان جدا کردن آجرها ممکن نیست.

یکی از مواردی که خریداران چسب آجر نمک در هنگام خرید به آن توجه ویژه می نمایند، قیمت آن می باشد. قیمت چسب آجر و روشهای خرید این محصول با قیمت مناسب، از جمله پرسشهایی ست که می توانید با برقراری تماس با مجموعه سایت اینترنتی ما پاسخ آن را دریافت نمایید.

چسب آجر نمک

موارد استفاده از چسب آجر نمک

آجر نمک در واقع برشی ست از سنگ نمک که در ابعاد مشخص به صورت آجرهای معمولی خواهد بود. از آنجایی که در طراحی و تولید این آجرها مواد شیمیایی دخالت نداشته و کاملاً برگرفته از سنگ نمک طبیعی می باشد، بسیار ارزشمند و پرخاصیت است.
خواص درمانی این محصول باعث شده بسیاری از افراد برای ساخت دیوار نمک به استفاده از آن روی بیاورند. به غیر از ساخت اتاق نمک، می توان به نقش آجر نمک در ایجاد یک دکوراسیون خاص و عالی اشاره کرد؛ همچنین ساخت اشیاء دکوری و تزئین برخی از محصولات، از آجر نمک استفاده می شود.
چینش بلوکه های نمک در ساخت دیوار نمکی، به چسب مخصوص نیازمند است؛ چسبی که بتواند با استحکام و مقاومت خوبی که دارد، این سازه ها را کنار هم قرار داده و اتصالی ایمن را بوجود بیاورد. به همین منظور چسب آجر نمک طراحی شده و در دسترس متقاضیان قرار گرفته است.
تا چندی پیش افرادی که برای نصب این سنگها استخدام می شدند به دلیل تجربیات خود در نصب سنگ آنتیک، در خصوص اجرای دیوار نمک هم از چسب آنتیک بهره می بردند که پس از مدتی این پروژه با شکست روبرو می شد. آجرها اتصال مقاومی پیدا نکرده و پس از مدتی از هم جدا می شدند.
اما اخیراً با بررسیها و مطالعاتی که در خصوص ویژگیهای سنگ نمک صورت گرفت، فرمولاسیون مناسب تولید اتصال دهنده ای قوی و ارزشمند کشف شده و چسب مخصوص برای اتصال قطعات آن به یکدیگر نیز طراحی شد. بدین ترتیب افراد در اجرای دیوار نمک با سهولت و سرعت بیشتری می توانند عمل کنند.

یادداشت

چسب مخصوص آجر نمک هر کیلو ۳۳۰۰۰۰ تومان

تولید کننده چسب آجر نمک در ایران

تولید سنگ نمک معمولاً با استخراج آن از معادن شکل می گیرد. بهبود مشکلات تنفسی، سردردهای میگرنی و انواع آلرژی از مزیتهای استفاده از دیوار نمکی ست که به صورت غیر مستقیم با استفاده از سنگ نمک به دست می آید.

چسب آجر نمک
چسب آجر نمک به عنوان یکی از مهمترین و ضروری ترین اقلام مورد نیاز در ساخت اتاق نمک، در داخل کشور تولید شده و نیاز بازار به این ماده را به خوبی تامین می نماید. تولیدکنندگان چسب آجرنمک در ایران، با آگاهی دقیق نسبت به فرمولاسیون ساخت چسب آجر نمک اقدام به طراحی این ماده نموده که به بهترین شکل ممکن می تواند برای مشاغل مرتبط با ساخت سازه های نمکی مفید واقع شود.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *