خرید نمک صنعتی

خرید نمک صنعتی صادراتی با کیسه جامبو بگ و کیسه ۲۵ کیلویی لمینت، نمک های صنعتی همراه با ارائه برگه آنالیز و خلوص بالاتر از ۹۸ درصد می‌باشند.

قیمت نمک صادراتی

خرید نمک صنعتی

فروش نمک صادراتی گرمسار

خرید نمک صنعتی گرمسار به دلیل کیفت بالا با استقبال بالایی مواجه شده است چرا که سنگ نمک گرمسار در درجه خلوص های مختلف و در انواع گوناگون وجود داشته و با روش های مختلف از معادن سنگ نمک استخراج می‌شوند.

به دلیل کیفیت بالای سنگ نمک گرمسار این سنگ نمک در کشورهای مختلف نیز خواهان زیادی داشته و به کشورهای مختلف صادرات آن صورت می پذیرد.

خلوص سنگ نمک گرمسار نسبت به سایر سنگ نمک ها بالاتر بوده به طوری که درصد سدیم و کلر آن بین ۹۶ تا ۹۹٫۵ درصد متغیر می‌باشد.

خالص ترین سنگ نمک های گرمسار پس از استخراج برای صادرات آماده می‌شوند. نمک صادراتی گرمسار را می‌توانید از مجموعه سنگ نمک هالیتو خریداری بفرمایید.

خرید نمک صنعتی

صادرات نمک صنعتی

سنگ نمک های گرمسار پس از استخراج از معادن به کارخانجات تولید نمک صنعتی برده شده و در آنجا به وسیله کوبیت و سایر تجهیزات پیشرفته خرد شده و به وسیله سرندهای لرزان درجه بندی می‌شوند.

با توجه به درجه بندی و اندازه دانه ها کاربرد نمک صنعتی متفاوت می‌باشد ولی پرفروشترین نمک صنعتی نمک شکری مش ۱۱۰ و نمک شیلاتی مش ۸۰ می‌باشد که تقاضای بسیار فراوانی دارد.

خرید نمک صنعتی

فروش عمده نمک تصفیه

فروش عمده نمک تصفیه شده تبلور مجدد کیسه ۲۵ کیلویی توسط مجموعه هالیتو انجام می‌شود همچنین این نمک پرفروشترین نمک خوراکی در بازار داخل و خارج از کشور است.

مراکز فروش می‌توانند از کارخانجات تولیدی این نمک را به صورت عمده خریداری نمایند دقت نمایید که نمک تصفیه شده که برای خوراک مصرف می‌شود باید در بسته بندی های بهداشتی عرضه شده و دارای نشان استاندراد، سیب سلامت و پروانه بهداشت باشد.

از آنجا که سنگ نمک های استخراج شده از معادن ممکن است دارای عناصر سنگین باشد و درجه خلوص کمتری داشته باشند، باید برای مصارف خوراکی تصفیه شوند در طی تصفیه ید، قند معکوس و آنتی کیک به نمک افزوده می‌شود.

خرید نمک صنعتی

خرید نمک صنعتی

خرید نمک صنعتی با ۵ مش بندی مختلف امکان تحویل در کیسه جامبو بگ ۱ تنی و همچنین کیسه های ۲۵ کیلویی و ۴۰ کیلویی عرضه می‌شود.

ببینید

مطالب بیشتری را درباره نمک صنعتی در این صفحه ببینید

خرید نمک صنعتی

نمک صنعتی در مش های مختلف برای صنایعی چون اسید سازی، کلرسازی، تولید مواد ضد عفونی کننده، تولید شوینده ها، تصفیه آب، رنگ سازی، نساجی، لاستیک سازی، صنایع فولاد و آلومینیوم، صنایع نفت و گاز، تولید مواد آرایشی، دباغی و چرم سازی، دامپروری و دامداری، تولید خوراک دام، سختی گیری آب، صنعت شیلات به فروش می‌رسد.

منبع: مرکز سنگ نمک هالیت ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *