خرید نمک صنعتی

خرید نمک صنعتی دانه درشت از گرمسار، نمک دانه درشت سایز ۳ تا ۵ میل، نمک پودری، نمک صدفی، نمک دانه شکری، بسته بندی شده در کیسه های ۲۰ و ۲۵ کیلویی، تولید ماهانه ۱۲۰۰ تن، با خلوص حداقل ۹۸ درصد.

استفاده از نمک در تولید خیارشور

یکی از کاربرد های نمک استفاده در مواد غذایی است. از رایج ترین این مواد غذایی می توان به خیارشور اشاره کرد. اگر از میزان استفاده نمک در خیارشور اطلاع ندارید، می توانید از افراد ماهر در این زمینه کمک بگیرد. به طور کلی از همه نوع نمکی می شود در خیار شور استفاده کرد. از نمک های رنگی نیز می توان در خیار شور استفاده نمود.

میزان نمک در خیارشور به حجم خیار بستگی دارد. هر چه میزان خیار بیشتر باشد، نمک بیشتری باید استفاده کرد. اما به این نکته توجه نماید که اگر میزان نمک زیاد باشد، خیار شور شور و غیر قابل خوردن می شود و اگر میزان نمک کم باشد، خیار شور بی مزه می شود.

خرید نمک صنعتی

نمک دانه درشت چیست

نمک دانه درشت نوعی دیگر از نمک می باشد. این نوع نمک برای مصرف های خاصی تولید می شود. نمک دانه درشت توسط کارخانه ها تولید می شود و دارای کاربرد های زیادی می باشد، که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. یکی از کاربرد های این نمک، خیساندن برنج است. از نمک دانه درشت برای خیساندن برنج استفاده می کنند. توجه نماید که قبل از درست کردن برنج باید آب آن را عوض کرد، در غیر این صورت شور و  غیر قابل استفاده می شود.

از دیگر کاربرد های این نمک، ضدعفونی کردن میوه و سبزی است. از نمک دانه درشت برای ضدعفونی و شستن میوه و سبزیجات استفاده می شود. با به کار بردن نمک بسیاری از میکروب های آنها از بین خواهد رفت. این نمک قابلیت تغییر کاربری را دارد. به طور مثال می توانید این نمک را بسابید و به صورت پودر از آن استفاده کنید.

خرید نمک صنعتی

خرید نمک صنعتی از گرمسار

خرید نمک صنعتی از گرمسار کار سختی نیست و به راحتی قابل سفارش و خرید می باشد. اما متاسفانه عده ای از افراد هستند که نمک تقلبی را جای نمک اصلی می فروشند. برای جلوگیری از سودجویی این افراد توصیه می شود که نمک را از شهر تولید کننده که گرمسار می باشد، تهیه نماید.

خرید نمک صنعتی

برای خرید نمک صنعتی گرمسار دو روش اینترنتی و حضوری وجود دارد. افراد با توجه به موقعیت خود می توانند، راه آسان و ایمن را پیدا کنند و نسبت به خرید اقدام نمایند. شرکت و مراکز زیادی در شهر گرمسار وجود دارند که به سراسر کشور ارسال نمک دارند.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *