کارخانه نمک سمنان

خرید مستقیم نمک بسته بندی از کارخانه نمک سمنان، نمک بسته بندی خوراکی تصفیه شده، بسته بندی ۴۰۰ گرمی، ۵۰۰ گرمی، یک کیلویی، کیسه ۲۰ کیلویی نمک یددار و بدون ید.

شیوه تولید نمک تبلور مجدد

نمک، اصلی ترین و مهم ترین چاشنی غذاهای ایرانی است. حتما می دانید که نمک به اشکال مختلف در طبیعت یافت می شود. با این حال به جرات می توان گفت نمک معدنی از تمامی انواع نمک، بهتر و سالم تر است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تمایل به غذاهای سالم تر، کارهای مختلفی روی نمک ها انجام می شود. در نتیجه ی این کارها که در کارخانه هایی مثل کارخانه نمک سمنان انجام می شود، موادی که در نمک وجود دارد و برای سلامتی ضرر دارد، تا جایی که امکان دارد کم می شود.

یکی از آنها، نمک تبلور مجدد است. در ادامه شما را با مفهوم نمک تبلور مجدد و روش تولید نمک تبلور مجدد آشنا می کنیم.

برای به دست آوردن نمک تبلور مجدد، ابتدا سنگ نمک معدنی را در حوضچه های محلول می ریزند. سپس آن را به سانتریفیوژها انتقال می دهند. بعد از آن باز همین کار را تکرار می کنند.

در نتیجه ی این کار، نمکی با رنگ روشن به وجود می آید که به آن نمک تبلور مجدد می گویند. نمک تبلور مجدد که در دسته ی نمک های تصفیه شده قرار دارد، دارای مقدار خلوص بالایی است. به این دلیل که مواد مضر موجود در نمک ها در نمک تبلور مجدد کاهش یافته و به حداقل رسیده است، استفاده از نمک تبلور مجدد به شدت توصیه می شود.

کارخانه نمک سمنان

تولید کننده نمک صنعتی

نمکی که در مقایسه با نمک خوراکی خلوص کمتری دارد را نمک صنعتی می گویند. این نوع نمک در کارخانه هایی مانند کارخانه نمک سمنان عرضه می شود. از نمک صنعتی در صنایع مختلفی مانند تصفیه آب و فاضلاب، دباغی کردن پوست، ساخت اسید تولید مواد شوینده و بهداشتی استفاده می شود.

کشور ایران، معدن های نمک بسیاری دارد و در زمره ی بیست تولید کننده ی نمک معدنی در دنیاست. از آنجایی که تصفیه کردن نمک خام کاری بسیار پرهزینه است، بخشی از نمک هایی که از معدن ها استخراج می شود، به شکل نمک صنعتی خام عرضه می گردد. استان هایی که بیشترین نمک صنعتی و خوراکی را تولید

می کنند قم، فارس و سمنان هستند.

یکی از بزرگترین تولید کننده های نمک صنعتی، کارخانه نمک سمنان است.

کارخانه نمک سمنان

خرید از کارخانه نمک سمنان

در صورتی که مایل به خرید محصولات کارخانه نمک سمنان هستید و همچنین برای خرید نمک صنعتی و نمک تبلور مجدد و انواع دیگر نمک ها، می توانید با مجموعه سنگ نمک هالیتو ارتباط بگیرید. مجموعه سنگ نمک هالیتو، بزرگترین تولید کننده ی سنگ نمک تزئینی در ایران است.

مجموعه سنگ نمک هالیتو همچنین بزرگترین تامین کننده سنگ نمک قرمز و نارنجی ویژه صادرات است. این مجموعه انواع نمک صنعتی و خوراکی و نمک تبلور مجدد را هم تولید می کند.

کارخانه نمک سمنان

برای اطلاع از قیمت های کارخانه نمک سمنان کافی است با شماره تماس های مندرج در سایت مجموعه هالیتو تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند.

منبع: بازار خرید و فروش سنگ نمک

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *