نمک صنعتی

خرید مستقیم از کارخانه نمک صنعتی گرمسار، انواع نمک صنعتی با دانه بندی های کاملا یکدست در سایزهای مختلف با بسته بندی ۲۵ کیلویی، ۴۰ کیلویی و جامبو بگ، نمک پوری، شکری، شیلاتی و صدفی.

نمک صنعتی، یکی از انواع نمک هایی است که از سنگ های نمکی به دست آمده و برای مصارف صنعتی گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوتی که نمک صنعتی با نمک خوراکی دارد، این است که درصد خلوص این نوع نمک، نسبت به نمک خوراکی قدری کم تر می باشد. همانطور که از اسم این نوع نمک بر می آید، نمک صنعتی در صنایع و کارخانجات مختلف، برای تولید انواع محصولات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

به عنوان مثال، یکی از مهم ترین و اصلی ترین کاربرد های این نوع نمک، کاربرد آن در تولید انواع محصولات بهداشتی می باشد که در صنایع و کارخانجات تولید انواع محصولات بهداشتی و شوینده ها، از این نوع نمک استفاده می شود. در این مقاله قصد داریم تا شما را با نمک صنعتی آشنا کرده و درباره آن توضیحاتی را خدمت شما عزیزان عرض نماییم. با ما همراه باشید.

نمک صنعتی

تولید نمک صنعتی گرمسار

معدن سنگ نمک گرمسار، یکی از بزرگترین معادن سنگ نمک در جهان می باشد که در این معدن، انواع سنگ های نمک با رنگ ها و شکل های گوناگون استخراج شده و برای استفاده در صنایع و کارخانجات مختلف، بسته بندی شده و ارسال می شوند. نمک صنعتی گرمسار، یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع نمک ها می باشد که در مناطق مختلف کشور، از این برند نمک برای تولید انواع محصولات صنعتی استفاده می شود.

نمک صنعتی

قیمت جهانی نمک صنعتی

قیمت جهانی نمک صنعتی، بستگی به کیفیت نمک استخراج شده از معدن سنگ نمک دارد. بدیهی است هرچه کیفیت سنگ نمک بهتر باشد، قیمت نمک صنعتی تولیدی نیز بیشتر و بالاتر خواهد بود. نمک صنعتی گرمسار، یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع نمک های صنعتی در جهان می باشد که در بسیاری از کشور ها برای تولید انواع محصولات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

نمک صنعتی

صادرات نمک صنعتی با کیسه جامبو

یکی از مهم ترین و اصلی ترین فعالیت های اقتصادی که در بسیاری از کشور های دنیا به انجام می رسد، فعالیت های صادراتی آن کشور می باشد. در ایران نیز با توجه این که معادن بسیاری وجود درد، صادرات این نوع سنگ نمک، در کنار سایر محصولات انجام گرفته و به بسیاری از کشور های دنیا، این نوع سنگ نمک صادر می شود.

این نوع سنگ نمک، در صنایع و کارخانجات تولید محصولات بهداشتی و شوینده، صنایع تولید اسیدسازی و دباغی مورد استفاده قرار می گیرد معمولا و در بیشتر موارد، از کیسه های جامبو برای صادرات این محصول استفاده می شود.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *